Zaloguj się, aby obserwować  
Angello

Co sądzicie o metalach?

418 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2007 o 18:22, NuGGet napisał:

> powiedziałbym że hiphopowcy już zaczynają być gnębieni... a tak w ogóle to niektózy kolesie

> chodzą w jeansach z krokiem poniżej kolan (autentyk!) i biegnij w tym na autobus xD
Hiphopowcy gnębieni?... Pokaż sie na mojej dzielni i to powiedz... zobaczymy co sie stanie
xD


ah ta agresja miedzy subkulturami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 18:22, NuGGet napisał:

> powiedziałbym że hiphopowcy już zaczynają być gnębieni... a tak w ogóle to niektózy kolesie

> chodzą w jeansach z krokiem poniżej kolan (autentyk!) i biegnij w tym na autobus xD
Hiphopowcy gnębieni?... Pokaż sie na mojej dzielni i to powiedz... zobaczymy co sie stanie
xD


Przykro nam, że mieszkasz w patologicznej dzielnicy.
Ci co gnębią powinni i będą gnębieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 18:25, hammerfall87 napisał:

ah ta agresja miedzy subkulturami :D

Nie jestem agresywny, tylko wkurza mnie jak ktoś gada głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 18:26, NuGGet napisał:

> ah ta agresja miedzy subkulturami :D
Nie jestem agresywny, tylko wkurza mnie jak ktoś gada głupoty.


ale agresja nadal bedzie ja np nielubie kinder metali ty np nieluibisz hip hop polowcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Czy to do metali, czy to do punków, czy hiphopowców nie mam nic. Po prostu każdy robi to co chce... I trzeba to wybaczyć. Sam słucham metalu, gitar ogólnie, ale nie utożsamiam się na przykład wyglądem, choć słucham ostrej muzy. Lubię czasem się ubrać na styl "joł" i na styl troszkę ciemniejszy... Ogólnie, lubię wyglądać elegancko, a to co ludzie sądzą o metalach często jest bezsensowne... Znam kilku, normalni ludzie... Wow, bo ludziom wygląd przeraża, super argument.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2007 o 18:28, hammerfall87 napisał:

ale agresja nadal bedzie ja np nielubie kinder metali ty np nieluibisz hip hop polowcow

Ja JESTEM hiphopowcem:P I wkurzyło mnie że Koziar the mag, pisze że hiphopowcy już są gnębieni... Ja jeszcze nie widziałem gnębionego fana hip hopu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 18:30, NuGGet napisał:


> ale agresja nadal bedzie ja np nielubie kinder metali ty np nieluibisz hip hop polowcow

Ja JESTEM hiphopowcem:P I wkurzyło mnie że Koziar the mag, pisze że hiphopowcy już są gnębieni...
Ja jeszcze nie widziałem gnębionego fana hip hopu...

To nie znaczy, że tak się nie dzieje. Na oczy widziałem jak hiphopowcom się dostaje i słownie i fizycznie. Ci akurat sobie na to zasłużyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 18:33, petergriffin napisał:

To nie znaczy, że tak się nie dzieje. Na oczy widziałem jak hiphopowcom się dostaje i słownie
i fizycznie. Ci akurat sobie na to zasłużyli.

W dziwnych miastach mieszkacie:P Ja NIGDY nie widziałem żeby ktoś dręczył hiphopowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 18:33, hammerfall87 napisał:

> > Ja jeszcze nie widziałem gnębionego fana hip hopu...
> To nie byłeś w mojej szkole ;)

a kto ich gnebi kinder metale ?

Między innymi. Ja ich nie gnębię, bo nie lubię jak ktoś i mnie wyzywa. Z jednym mam zresztą bardzo dobre układy. Po prostu staramy się nie gadać o muzyce, bo to niebezpieczny temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 18:35, NuGGet napisał:

> To nie znaczy, że tak się nie dzieje. Na oczy widziałem jak hiphopowcom się dostaje i
słownie
> i fizycznie. Ci akurat sobie na to zasłużyli.
W dziwnych miastach mieszkacie:P Ja NIGDY nie widziałem żeby ktoś dręczył hiphopowca

No widzisz, a ja - jako metal - bywam zaczepiany za każdym razem jak idę przez jakiś blokowisko (na szczęście rzadko przez takowe chodzę). I gdzie tu sprawiedliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 18:38, Gwynbleidd66 napisał:

> > To nie znaczy, że tak się nie dzieje. Na oczy widziałem jak hiphopowcom się dostaje
i
> słownie
> > i fizycznie. Ci akurat sobie na to zasłużyli.
> W dziwnych miastach mieszkacie:P Ja NIGDY nie widziałem żeby ktoś dręczył hiphopowca
No widzisz, a ja - jako metal - bywam zaczepiany za każdym razem jak idę przez jakiś blokowisko
(na szczęście rzadko przez takowe chodzę). I gdzie tu sprawiedliwość?


mogles zostac zaczepiony przez dresa a to co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po sobie widzę, że prawdopodobieństwo zaczepki zależy od kilku czynników
1. Ilości teoretycznych oponentów, wiadomo w grupie raźniej, a i popisać jest się przed kim.
2. Ilości "spożytych" środków mających wpływ na postrzeganie rzeczywistości.
3. Ilości fluidu na twarzy (dotyczy tylko mężczyzn)
4. Ilości godzin w solarium, chyba coś wyparowuje z głowy jak za długo się tam siedzi

To wyżej to z lekkim przymróżeniem oka jest, ale osobiście nie lubię chodzić w zatłoczonych miejscach typu rynek etc. bo zawsze się trafi jakiś trep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 18:30, NuGGet napisał:


> ale agresja nadal bedzie ja np nielubie kinder metali ty np nieluibisz hip hop polowcow

Ja JESTEM hiphopowcem:P I wkurzyło mnie że Koziar the mag, pisze że hiphopowcy już są gnębieni...
Ja jeszcze nie widziałem gnębionego fana hip hopu...


no dobra małe wyjaśnienie żebyście nie myśleli że mam ukierunkowaną dzielnice czy coś.... generalnie na mojej dzielnicy gnębieni są wszyscy, nieważne jaką masz płeć i w jakim wieku jesteś i kim jesteś... masz pecha to nie pomoze ci nic... chyba że jesteś gnębicielem nnajwyższym czyli taki którego nie gnębia ze względu na wzrost i szerokoś w bicepsie czy innym udku

zobacz.. wkurza cie to że hiphopowiec moze byc w ogóle gnębiony... a pomyśl co muszą czuć gnębieni metale.. i nie sól głupot że hiphopy nie są gnębione.... bo są gnębieni niejednokrotnie mocniej niż niż metale... poza tym jeśli metale są gnębieni to w końcu znikną z dzielnicy a większość będzie albo dręczycielami albo hiphopami.. i jak myślisz, z kogo będą się śmiać, kogo, będą pokopywać, szturchać, złorzeczyć? a kiedy kultura ujednolici się tak że 80% będą stanowićdrechy... to się zaczną większe wojny kibiców i tak można w kółko... ot całe życie, cała Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/cut
Jak pisałęm wcześniej (nie pamiętam kiedy) u mnie większość mieszkancó blokowisk to hiphopowcy. Niestety nie tacy jak kilku moich kumpli z szkoły ale ,argines społeczny(niewiem jak inaczej to nazwać). Coraz bardzej przypominają dresy. Nic tlko uciekać do nowej Polski do niedawna zwanaj jeszcze Irlandią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U Mnie w szkole tępienie Hip-Hopowców a to dobre <lol2> metali to u nas tępią że ho ho... nawet ułożyli takie hasło: ,,Pokaż Który Bo To Panczury''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 21:05, galaus napisał:

U Mnie w szkole tępienie Hip-Hopowców a to dobre <lol2> metali to u nas tępią że ho
ho... nawet ułożyli takie hasło: ,,Pokaż Który Bo To Panczury''''


to szkola specjalnej troski i patologii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować