Zaloguj się, aby obserwować  
Angello

Co sądzicie o metalach?

418 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2008 o 21:10, KŁEJK napisał:

Jak czytam te twoje posty to trochę jestem przerażony ... gdzie ty mieszkasz ... co to
za okolica że tam takie akcje odchodzą jak opisujesz ??? Wiadomo że zawsze ludzie będą
krzywo patrzyli na tych co się wybijają ponad przeciętność ( w sensie że są "inni" niż
reszta ) ale to co się tam u ciebie dzieje to jest przegięcie ...

Głównie w szkole, dobrej szkole w dobrym mieście, ale ja należę do ludzi, którzy zwykle wyolbrzymiają wątki, tj. piszę głównie co czuję. Rozumiem, że dla nich obrzucanie się jedzeniem to zabawa, ale dla mnie to jest agresja na mnie :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 20:59, Kalejdoskop86 napisał:

\ciach\



Po prostu tak jest teraz nauczona polska młodzież. Człowiek nie zna za młodu innych subkultur, to potem sobie wmawia, że są dziwne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 21:14, Raziel93 napisał:

Po prostu tak jest teraz nauczona polska młodzież. Człowiek nie zna za młodu innych subkultur,
to potem sobie wmawia, że są dziwne....

TAK! Dokładnie tak, jak mówisz. Jeżeli ktoś ma np. długie włosy, to już jest "pedałem" albo "mięczakiem" . Szczerze, to wolę nie mieć mięśni i nawet dostać od czasu do czasu w ramię, niż być niedobrym człowiekiem (ja tak o nich myślę) jak oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 17:46, gaax napisał:

Tak oto wiele osób odbiera metali: http://pl.youtube.com/watch?v=KBiUDSa0sPA ;)

Filmik dla dzieciakó ale początkowy cytat jest fajny Not everyone likes metal.... F*** THEM!!!

Kalejdoskop86
Jakoś nie spotkałem się jeszcze z miastem gdzie aż tak czepiają się matali z tego co ty opisujesz. U mnie miasto ledwie 20k ludu i w liceum(nie licząc technikum budowlanego gdzie idą ci którzy chcą tam pozostać) nikt się nie czepia metali tak samo na mieście. Jedynym wyjątkiem sa gimnazjaliści a i to jest ich niewielu i każdy ich olewa bo to gówniaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 21:12, Kalejdoskop86 napisał:

Głównie w szkole, dobrej szkole w dobrym mieście, ale ja należę do ludzi, którzy zwykle
wyolbrzymiają wątki, tj. piszę głównie co czuję. Rozumiem, że dla nich obrzucanie się
jedzeniem to zabawa, ale dla mnie to jest agresja na mnie :) .


Te nazwijmy to "szkolne przepychanki" były są i pewnie będą już zawsze ... niestety. Kiedyś albo było o nich mniej słychać albo było ich mniej ... Znam i takich "ludzi" dla których takie podobne "zabawy / zaczepki" są bardzo śmieszne i jak na nich patrzę z perspektywy paru lat widzę że ani szkoła ani życie ani tym bardziej rodzice im do rozsądku nie przemówili ... a szkoda ... Mam nadzieję że jeszcze im życie pokaże że nie oni są zawsze górą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 21:16, Kalejdoskop86 napisał:

TAK! Dokładnie tak, jak mówisz. Jeżeli ktoś ma np. długie włosy, to już jest "pedałem"
albo "mięczakiem" .

Dobrze mówi, dać mu wypić. U mnie oprócz mnie jest jeden długowłosy (ale on to naprawdę ma je ułożone jak baba xD), chociaż do niego nie słyszałem, żeby coś mówili. Ja mam trochę krótsze od niego włosy, brunet, a żeliki i łysole wyzywają od "pedałów" o_O

Dnia 09.04.2008 o 21:16, Kalejdoskop86 napisał:

Szczerze, to wolę nie mieć mięśni i nawet dostać od czasu do czasu
w ramię, niż być niedobrym człowiekiem (ja tak o nich myślę) jak oni.


niezła myśl, lepiej być porządnym, ale słabszym, niż mocniejszym, ale sk**ielem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 21:19, KŁEJK napisał:

Te nazwijmy to "szkolne przepychanki" były są i pewnie będą już zawsze ... niestety.
Kiedyś albo było o nich mniej słychać albo było ich mniej ... Znam i takich "ludzi" dla
których takie podobne "zabawy / zaczepki" są bardzo śmieszne i jak na nich patrzę z perspektywy
paru lat widzę że ani szkoła ani życie ani tym bardziej rodzice im do rozsądku nie przemówili
... a szkoda ... Mam nadzieję że jeszcze im życie pokaże że nie oni są zawsze górą ...

Powiem tak: kiedy ja będę miał kiedyś stanowisko szefa w pracy, to takich ludzi w życiu nie zatrudnię, choćby nie wiem jakie mieli predyspozycje czy stopień zaawansowania. Jestem pamiętliwy i mimo "wybaczenia" (czas leczy rany ;) ) to ja wtedy pokażę im, że tak na prawdę są nikim.
Btw. kiedy byłem mały to byłem otyły mocno i jeden idiota z klasy przyniósł zdjęcie (niby kolega, a jaki zdrajca) i pokazywał wszystkim. Teraz jestem szczupły, ale sami powiecie, czy was by śmieszyło takie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 21:22, Raziel93 napisał:

Dobrze mówi, dać mu wypić. U mnie oprócz mnie jest jeden długowłosy (ale on to naprawdę
ma je ułożone jak baba xD), chociaż do niego nie słyszałem, żeby coś mówili. Ja mam trochę
krótsze od niego włosy, brunet, a żeliki i łysole wyzywają od "pedałów" o_O

Ja mam delikatną urodę i nawet w krótkich pytają się ze śmiechem (dobrze wiedzą, jaka płeć) : "ona czy on" ... Ech... niech się nażre, zobaczymy, jak jego gemba będzie wyglądać za parę lat. 20 lat, a będzie wyglądał na 50 xD .

Dnia 09.04.2008 o 21:22, Raziel93 napisał:

niezła myśl, lepiej być porządnym, ale słabszym, niż mocniejszym, ale sk**ielem

"Ostatni będą pierwszymi. " - Jezus Chrystus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 21:22, Raziel93 napisał:

> TAK! Dokładnie tak, jak mówisz. Jeżeli ktoś ma np. długie włosy, to już jest "pedałem"

> albo "mięczakiem" .
Dobrze mówi, dać mu wypić. U mnie oprócz mnie jest jeden długowłosy (ale on to naprawdę
ma je ułożone jak baba xD), chociaż do niego nie słyszałem, żeby coś mówili. Ja mam trochę
krótsze od niego włosy, brunet, a żeliki i łysole wyzywają od "pedałów" o_O


To ja znam lepsze "przypadki" ... takie właśnie "żeliki i łysole" chodzą sobie po mieście / szkole / ulicy i wyzywają lub zaczepiają kogokolwiek kto jest ubrany ( lub wygląda ) inaczej niż oni a jest w mniej więcej ich wieku ... np: chłopaka w jakimś dłuższym płaszczu typu - prochowiec czy jak dziewczyna ma dredy lub kolczyki w jakimś nietypowym miejscu na twarzy np: na wardze ... ech ... szkoda słów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Mam nadzieję że jeszcze im życie pokaże że nie oni są zawsze górą ...
Ta całą reszta jakoś zawsze ląduja w dorosłym życiu na końcu łańcucha pracy. Przecież większość z nich ma proste plany na przyszłość zostać bezrobonym i zapijać z zasiłku(itp.) lub wyjazd do Irladnii. Jakoś metale mniej aktywnie wspierają bezrobocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 21:23, Kalejdoskop86 napisał:

Powiem tak: kiedy ja będę miał kiedyś stanowisko szefa w pracy, to takich ludzi w życiu
nie zatrudnię, choćby nie wiem jakie mieli predyspozycje czy stopień zaawansowania. Jestem
pamiętliwy i mimo "wybaczenia" (czas leczy rany ;) ) to ja wtedy pokażę im, że tak na
prawdę są nikim.

Dokładnie. Najlepszy sposób na takie właśnie osobniki to mocny kop w cztery litery ... popieram w 100%.

Dnia 09.04.2008 o 21:23, Kalejdoskop86 napisał:

Btw. kiedy byłem mały to byłem otyły mocno i jeden idiota z klasy przyniósł zdjęcie (niby
kolega, a jaki zdrajca) i pokazywał wszystkim. Teraz jestem szczupły, ale sami powiecie,
czy was by śmieszyło takie coś?

Cóż, żałosnych ludzi i ch dowcipów nigdy nie zabraknie ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Warrior Within
Hehe, nie zapomnij o wyzywaniu, że kraj nie dał im pracy ;P . Za takie coś jak im się nasili w dorosłym życiu to mogą mieć zawód skazańca w więzieniu, hehe ;) .
Według mnie nawet najgorzej uczący się "człowiek-nie-gangsta" sięga wyżej i ma określone cele, niż "być bezrobotnym i jęczeć" ;)) .

@KŁEJK
Broń Boże nie mszczenie się! Chodziło mi o swoistą zapłatę za czyny psychologiczną (wywalenie z biura przed rozmową kwalifikacyjną) , a nie fizyczną ;P .
Co do żartów to niestety, ułomność ludzka nie zna granic...
A wracając jeszcze do nietolerancji... wiem, może to zabrzmi za daleko, ale Murzyni mieli też ciężko. Papież Jan Paweł II powiedział, że kiedyś Afryka wystawi rachunek za zło, a więc miejmy nadzieję, że to Metal znów kiedyś odżyje i to my będziemy "na topie" , ale nie na zasadzie "skopajmy kogoś innego" oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 21:35, Kalejdoskop86 napisał:

@KŁEJK
Broń Boże nie mszczenie się! Chodziło mi o swoistą zapłatę za czyny psychologiczną (wywalenie
z biura przed rozmową kwalifikacyjną) , a nie fizyczną ;P .

Ja też nie miałem na myśli zemsty fizycznej ;)... zazwyczaj po takiej zemście tamci "wyliżą" ewentualne rany i będą mieli wszystko i wszystkich "innych" wciąż w głębokim poważaniu ... Chodziło mi właśnie o to żeby życie pokazało im nie jest takie proste na jakie wygląda i że siłą i chamstwem daleko nie zajdą ... :D

Dnia 09.04.2008 o 21:35, Kalejdoskop86 napisał:

Co do żartów to niestety, ułomność ludzka nie zna granic...

No niestety ale cóż począć ... :(

Dnia 09.04.2008 o 21:35, Kalejdoskop86 napisał:

A wracając jeszcze do nietolerancji... wiem, może to zabrzmi za daleko, ale Murzyni mieli
też ciężko. Papież Jan Paweł II powiedział, że kiedyś Afryka wystawi rachunek za zło,
a więc miejmy nadzieję, że to Metal znów kiedyś odżyje i to my będziemy "na topie" ,
ale nie na zasadzie "skopajmy kogoś innego" oczywiście.

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe macie niektóre opinie o metalowcach a nie metalach (metale to np. srebro, złoto i takie tam) choć nie widzę powodu dla którego tak "potępiacie" ich. Metalowcy wytworzyli nową subkulturę no i ją sobie mają, tylko nie wiem czemu innym to oczywiście przeszkadza. Wy lubicie co innego, a metalowcy co innego - prosta filozofia.
A i drugo rzecz strasznie denerwująca a dokładnie tzw. zasada metalowiec= satanista - to chyba najgłupsze co mogli ludzie wymyślili o metalowcach. Metalowcy to głównie ludzie wyznający tą samą religię co inni, jednak są też tacy, którzy są satanistami - tylko dlaczego od razu wszyscy. Tak samo samo jest z wyglądem metalowiec= długie włosy, pieszczochy na rękach i szjii, i czarny ubiór - to tak samo mylne jak i wcześniejsze wymysły o satanistach. Każdy metalowiec wygląda jak mu się podoba, ale popularne są czynniki wyżej wymienione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 21:40, KŁEJK napisał:

Ja też nie miałem na myśli zemsty fizycznej ;)... zazwyczaj po takiej zemście tamci "wyliżą"
ewentualne rany i będą mieli wszystko i wszystkich "innych" wciąż w głębokim poważaniu
... Chodziło mi właśnie o to żeby życie pokazało im nie jest takie proste na jakie wygląda
i że siłą i chamstwem daleko nie zajdą ... :D

:)
Jeszcze na nas by pewno na policję poszli, że "metalowiec to niebezpieczny typ i on mnie pobił!" , hehe. Ja np. choćbym się przestał uczyć i tylko przechodził z klasy do klasy to samą inteligencją mógłbym dostać stanowisko, bo chyba kogoś, kto nawet ma wyższe wykształcenie, a jest mułem to nie przyjmą, nie? :D Ja w każdym bądź razie nie przyjąłbym.
Ale na studia pójdę i będę się uczyć ;) .

Dnia 09.04.2008 o 21:40, KŁEJK napisał:

No niestety ale cóż począć ... :(

:/

Dnia 09.04.2008 o 21:40, KŁEJK napisał:

:)

:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 21:42, Lukas Unspoken napisał:

Ciekawe macie niektóre opinie o metalowcach a nie metalach (metale to np. srebro,
złoto i takie tam) choć nie widzę powodu dla którego tak "potępiacie" ich. Metalowcy
wytworzyli nową subkulturę no i ją sobie mają, tylko nie wiem czemu innym to oczywiście
przeszkadza.

Niektórzy ludzie już tak mają że jak coś / ktoś jest inne niż on / oni to wyznają prostacką zasadę że należy to / ich zniszczyć, znieważyć, gnębić itd. Na to już nic nie poradzisz ( chyba ) taka już ludzka natura ...
>Wy lubicie co innego, a metalowcy co innego - prosta filozofia.
Niby tak ale sam wiesz jak jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 21:42, Lukas Unspoken napisał:

/jebut :D/


taa, to, że każdy może robić, co lubi, to nie w Polsce (przynajmniej nie u mnie i Kalejdoskopa)... Kaczyńscy coś wcześniej pie***yli że w Polsce 90% ludzi jest tolerancyjnych, ale chyba im się z pierwszym kwietnia pomyliło....
a to metal --> SATAN! to mnie naprawdę wq*ia i kiedyś po prostu nie wytrzymam i postąpię jak oni - podejdę i któremuś j**nę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam ja w liceum pierwszy tydzień i kumpli zapoznawałem i z jednymi poszła rozmowa o metalowcach tego typu:
jeden z nich: nie wyglądasz na metalowca.
Ja: Dlaczego?
drugi z nich: bo metalowcy to noszą długie włosy, na czarno się ubierają i takie tam jeszcze
Strasznie mnie to wkurzyło, ale w sumie nikt nawet nie przyczepia się o to. Jest kilka takich co sobie jaja z tego robią, ale nie zwracam na nich uwagi bo to debile są poprostu.
Innym tez radzę się nie przejmować bo nie ma sensu przejmować się kimś kto kultury osobistej za grosz nie ma, a jak was nawet wyzywają to sobie to olewajcie i nieodgryzajcie się bo zniżycie sie do ic poziomu czyli zera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubie słuchać metal, ale nie odnosze się z tym za bardzo to znaczy: nie noszę długich włosów, bo do mnie nie pasują, ubieram się na czarno, bo lubie ten kolor, T-shirtów "metalowych" nie nosze, bo mi się nie podobają, a i tak jak słucham mojej muzyki np. na mp 3 i ktoś to usłyszy widocznie uśmiecha się z pogardą, ale staram się nie zwracać na to uwagi, bo może to wcale nie najlepiej, ale czuję się lepszy od takich ludzi, ostatnio słyszałem pod supermarketem monolog jednego "rapera" myjącego szyby na parkingu (podkreślam że miał na oko z 16 lat):
-ja to koncze 6 klas podstawówki, a potem pi...dole edukacje.
No to jak tak ma wyglądać przyszłość świata, to ja chyba zostane Bogiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do stereotypów o metalach / metalowcach ;P ---> Lukas Unspoken to najbardziej mnie wkurzają ludzie którzy potrafią głośno a nawet bardzo głośno gadać przy takiej osobie teksty typu "ej ty metal / a metale to są %$#^*%$&$ / a oni się nie myją / a to są $^&*%$ brudasy, śmierdziele a najśmieszniejsze to są "pseudoargumenty" że "metale to debile" bo latem chodzą w glanach i czarnych ciuchach a to jest fujjj :D. Ech, żenada ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować