Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #41: Wybieramy najlepsze gry 2008 roku - zagłosuj na swoich faworytów!

293 postów w tym temacie

Głosy oddane. Czym się sugerowałem przy wyborze?

Wiedźmin EE - jako wielki fan cRPG i patriota

Dead Space - jako koneser horrorów z jajem i innowacyjności

Art of Munder - jako fan wspaniałych przygodówek z kryminalnym klimatem i fabułą trzymającą w napięciu


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh. Dziwna ta lista. Nie dość, że mało tytułów, to na dodatek jednym z kandydatów jest zwykły patch.
Szkoda, że nie można oddawać 3 głosów na jedną grę.
Typowałem na:
1. Darkensang
2. Prince of Persia
3. King''s Bounty - nie grałem w nią, ale na coś w końcu trzeba oddać ten 3 głos
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę tutaj wywoływaj awantury kolejnej, ale ta lista to śmiech na sali jest, drodzy panowie i panie... :P
Głos poszedł na PoP-a, reszta albo jest do bani, albo nie grałem. A na ER Wieśka wstyd głosować, bo to nie bardzo pełnoprawna gra (mimo mojego uwielbienia dla tejże) ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 19:24, cespenar napisał:

Głos oddany na GTA4 - bezsprzecznie najlepsza gra roku, produkcja przełomowa i podejrzewam,
że tak jak i inne części GTA okaże się ona ponadczasowa.


żal, weś jak ty uważasz GTA4 za zajebsitą grę, to chyba wogóle nie grałeś w Vice city

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin ER i GTA IV oraz Fifa 09... Oczywiście na konsolę dwa ostatnie tytuły, bo na PC kiepsko wyszły. ;P

A ta ogólnie to beznadziejna ankieta, bo bardzo mało tytułów, nieporównywalnych do siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prince of Persia - uwielbiam ten cykl, a najnowsza część jest moim zdaniem najlepsza

Fallout 3 - Fallout w nowej, nextgenowej, skórze a dalej wciąga jak starze giganty

Dead Space - Dawno już nie było dobrego horroru a tu proszę bardzo;)

I to by było na tyle jeśli chodzi o mnie. Ogólnie nie był taki zły ten rok, bo w końcu pojawiła się gra na którą naprawde czekałem i którą kupiłem w dniu premiery;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś wybrakowana ta lista... Brakuje mi Devil May Cry 4. Tak więc ostatecznie tylko Wiedźmin ER.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No...PECETOWO to - Fart Cry2 (mimo wszystko Afric roz.....), Fallout3 (nie taki diabeł straszny po spatchowaniu;P) no i rewalacyjny GRiD (good bay need for speed;P).. A Konsolowo? Metal gear:D I Gearasy2;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale zal. na obrazku jest zdjecie marcusa fenixa z gears of war 2 a gry nie ma na liscie!!! co jest k**** gdzie mgs4 , gears of war? jest tez djecie faith z mirror''s edge a gry ten nie ma na obrazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie GRID? :/ Gdzie SpaceCommander? Gdzie CoH? I co z tą FIFĄ? Przecież PES jak zwykle lepszy, tylko nie ma oficjalnej licencji na FIFE... Kompromitująca lista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lista ma braki i to duże. Nie będę powtarzał tych samych tytułow co kilku użytkowników wyżej, ale trzeba przyznac, że niektórzy się trochę zawiedli. Zagłosowałem na Fallouta 3. Nie widzę lepszych gier w które grałem, a tych w które nie grałem nie brałem pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować