Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #41: Wybieramy najlepsze gry 2008 roku - zagłosuj na swoich faworytów!

293 postów w tym temacie

Liczba kandydatów mizerna brakuje takich hitów jak Gers of War 2 MGS4 choćby, tak jak pisali poprzednicy.

Na prowadzeniu GTA IV widać, że marka robi swoje, nawet zwalona konwersja na PC (w Polsce PC oczywiście to jest główna platforma na której się gra) żałosne. Głos oddałem na Dead Space i LBP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a gdzie są Gearsy albo MGS?????
daliście jakieś badziewia
Art of Murder: Sztuka Zbrodni
Chronicles of Mystery: Rytuał Skorpiona
SBK-08: Superbike World Championship
co to ma być???????? nie znam tych gier, wogóle o nich nie słyszałem jest wsród 18 najlepszych tytułów?
żenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kandydaci to po prostu żal. Brak ważnych tytułów (Gears of War 2, Brothers in Arms Hell''s Highway, Assasin Creeds, Crysis Warhead, Call of Duty: World At War, Devil May Cry 4, PES 2009), powoduje, że takie wybory po prostu nie mają sensu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram.pl utrzymuje swój poziom jakości - znaczy znwou coś nie działa. Nie można oddać głosu na żadną z 3 ostatnich pozycji.
Lista jakaś ułomna - ja również pytam co się stało z GoW2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To głosowanie ma jedną podstawową wadę: nie należy podawać wyników głosowania w trakcie głosowania nawet dopiero po oddaniu głosu, bo wielu głosujących zamiast głosować samodzielnie sugeruje się dotychczasowymi wynikami. A zasłoną milczenia pominę fakt umieszczenia w rankingu na najlepsze gry 2008 roku gier z roku 2007.

A sam wybrałem King''s Bouty. Wspaniałe połączenie strategii turowej i cRPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co takiego cudownego jest w GoW2 żeby od razu brakiem tej gry na liście się tak oburzać? Przeciętniak. To samo WaW, PES nowy albo BiA.

Jak widać tytuły takie jak Art of Murder czy Superbike WC są na szarym końcu, ale nie ma co się dziwić, najmniej popularne. A GTA4 mimo, że kaszan na PC to marka robi swoje. Także pohamujcie języki, młodzieży i głosujcie na to co jest.

Ah, w ogóle to zgadzam się z kimś tam wyżej, nie powinno się podawać wyników w trakcie trwania plebiscytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Dead Space - gra miazga i to od EA ! :D
2. GTAIV - na PS3 gra nie ma sobie równych :)
3. Wiedźmin Edycja Rozszerzona - bezapelacyjnie najlepszy i najbardziej dopracowany RPG jaki grałem w przeciągu dwóch ostatnich lat :)

Jeżeli chodzi i listę rozczarowań to:
1. Far Cry 2 - nudy panie nudyyyy... ;)
2. Prince of Persia - casual jakich teraz jest cała masa i jakich nienawidzę po prostu
3. Mass Effect - długość gry to kpina no i to że nie jest to pełnokrwisty RPG (Baldur''s Gate to jest to !) :D

P.S.
Podaję te typy które są na liście do głosowania bo nie chce mi się jakoś myśleć nad innymi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

King''s Bounty: Legenda - miodne, grywalne i świetnie zrobione. Jedna z nielicznych tegorocznych gier, w których niewielu rzeczy można się czepić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA IV. Mam, gram ale osobiście nie zagłosowałem. Ale cóż po liczbie głosów widać, że fenomen GTA żyje i ma się dobrze. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Wiesiek ER - fan sagi A. Sapkowskiego i RPGów
2. PoP - bo lubię serię
3. Warhammer Age of Cośtam - bo jestem fanem gry figurkowej a przeniesiona na PC nawet ujdzie

A co do listy do no coment tłumaczyć się że polscy wydawcy i dystrybutorzy wybierali
jak można w ogóle im to do rąk dać wiadomo że polacy do gier smykałki nie maja oczywiście nie wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że nigdy się nie zadowoli wszystkich, ale bez przesady - brak czwartego MGSa to jakiś żart. I z tego też powodu ja osobiście daruję sobie branie udziału w tej akcji. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaglosowalem na Grand Theft Auto IV. Jak do tej pory serii tej nie lubilem tak w IV gram namietnie. Drugi glos poszedl na Mass Effect. Zastanawialem sie jeszcze nad Prince of Persia i King`s Bonty: Legenda, ale ostatecznie te dwie gry nie dostaly ode mnie glosu. PoP jest owszem bardzo fajny, ale tez bardzo krotki. Na dodatek Ubisoft zapowiedzial, ze "prawdziwe" zakonczenie gry ukaze sie jako DLC na xboxie. A na PC ze wzgledow biznesowych takiego rozszerzenia nie bedzie. Co sie tyczy KB: L gra jest bardzo fajna, przez jakis czas nawet bardzo chetnie w to gralem, jest tylko jedno male ale. Zabezpiecznienie starforce, ktore tak mi sie dalo w kosc jako legalnemu nabywcy, ze az wogole zrezygnowalem z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak kompletnie bez sensu zestawienie;p Nie ma bardzo ważnych gier, np. RaceDriver GRID - przecież to najlepsza gra wyścigowa na PC (w tej chwili), gdzie CoD 5 (może nie tak udany, ale lepszy niż niektóre gry w ankiecie), gdzie PES9 - lepszy od FIFY. A pojawiły się gry, których nie znam kompletnie (nie tylko ja pewnie) oraz o których nie było zbyt dużo rozgłosu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście na pierwszym miejscu u mnie jest Wiedźmin. Fabuła, klimat, grafika - czego chcieć więcej ?
Na dwa kolejne głosy się zastanawiam. Prince of Persia a Dead Space.

Ogólnie to brakuję kilku naprawdę dobrych gier. Crysis, GoW 2.

Ale cóż, przeżyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee... Co to ma być? W 2008 wyszło o wiele więcej ciekawych tytułów,a tu taka skromna masakrycznie ilość. Daliście ciała :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować