Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #41: Wybieramy najlepsze gry 2008 roku - zagłosuj na swoich faworytów!

293 postów w tym temacie

Ja bym sie spalił ze wstydu gdybym należał do ekipy gram.pl

Mount & Blade to rzeczywiście BARDZO POWAŻNY KANDYDAT DO GRY ROKU!!!

Ze srednia 70% to faktycznie musi to byc fantastyczna gra, najlepsza w tym roku.


Brak gowa czy mgs czyni ten ranking nawet nie śmiesznym tylko żałosnym. Żeby nie wspomnieć o Warheadzie czy znakomitym GRIDzie...


WSTYD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko było wybrać ten jeden jedyny tytuł. ale raczej postawię na rodzimego "wiedźminka" (nie ma to jak solidna sieczka okraszona fabułą Sapkowskiego )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.02.2009 o 22:44, wedka1993 napisał:

gdzie PES9 - lepszy od FIFY. A pojawiły
się gry, których nie znam kompletnie (nie tylko ja pewnie) oraz o których nie było zbyt
dużo rozgłosu...


człowieku chyba w FIFE 09 nie grałeś ona bije na łeb PESA 09

a co do sondy to nie ma najważniejszych gier więc głosowałem na:
Fifa09 (lubię gry sportowe a ta wyszła genialnie EA)
Far Cry 2 (fabuła to trochę nudy ale ta grafika jest cudowna :)ale grałem gry z ciekawszą fabułą nie głosuje na GTA lV bo nie lubie grać w grę, w której od początku serii jesteś kryminalistą raz przeszedłem gta 2 i gta SA i wystarczy )
LBP (nie mam bo mam x''o ale grałem u kumpla i to jest taka "lol''owa" gra)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lista gier jest zdecydowanie wybrakowana. Gdzie jest Gears of War 2? Gdzie Metar Gear Solid 4? Gdzie Assassin''s Creed, GRID, Burnout Paradise, Fable II czy też nawet World of Goo? Kto w ogóle słyszał o takich grach jak Art of Murder czy Chronicles of Mystery? Umieszczanie ich na tej liście pomijając te które wcześniej wypisałem to jakieś wielkie nieporozumienie! Poza tym...ludzie! Ile jeszcze będziecie się podniecać tym Wiedźminem i to tylko dlatego że jest jedyną z niewielu dobrych polskich gier ale nawet nie ma co się oszukiwać że w porównaniu do Fallouta 3 jest daleko w hierarchii RPGów. Dostała nagrodę raz i wystarczy. Po co na siłę pokazywać że ta gra jest taka wspaniała skoro nie jest (jakby miał ktoś wątpliwości to odsyłam na gamerankings.com i niech sobie sprawdzi oceny niezależnych i bezstronnych zagranicznych renomowanych serwisów i magazynów poświęconych grom). Podzielam zdanie innych użytkowników że wyniki nie powinny być jawne przed końcem plebiscytu. Znajomość wyników w trakcie trwania głosowania może wpłynąć na głosy oddawane przez następnych użytkowników. Jeśli chodzi o tego typu plebiscyty, to gram.pl powinno się uczyć od gry-online.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mozna sie przyczepic o brak kilku gier z tamtego roku ktore powinny miec szanse na ten tytul, ale jest Mount & Blade - na co liczylem :) bo gra zasluguje na wyroznienie, choc jeszcze wtedy w wersjii bez multiplayera (co ma sie zmienic :)) i King''s Bounty: Legendy czyli wszystkie tytuly na ktore chcialem zaglosowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha... a mgs4 to nie ma na liscie co?
Jedna z lepszych gier tego roku, a porazkowy prince of persia musial sie znalezc... jak i wiedzmin(nie uwazam edycji rozszezonej za nowa gre, wg mnie nie powinna byc wogole na tej liscie)
glos na dead space, i MGS4, a jednak nie - odpuszczam glosowanie - szkoda czasu - spartolilisie te sade i to mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 23:48, siara15madrid napisał:

Poza tym...ludzie! Ile jeszcze będziecie się podniecać tym Wiedźminem
i to tylko dlatego że jest jedyną z niewielu dobrych polskich gier ale nawet nie ma co
się oszukiwać że w porównaniu do Fallouta 3 jest daleko w hierarchii RPGów.
Dostała nagrodę raz i wystarczy. Po co na siłę pokazywać że ta gra jest taka wspaniała skoro nie jest
(jakby miał ktoś wątpliwości to odsyłam na gamerankings.com i niech sobie sprawdzi oceny
niezależnych i bezstronnych zagranicznych renomowanych serwisów i magazynów poświęconych
grom).

Zgadzam sie ze troche przesadza gram.pl czasami z tym wiedzminem i wrzucanie tutaj "enchanted edition" to lekka kpina bo to jest raczej cos w postaci duzego patcha, a nie nowej gry, jednak mowienie ze Wiedzmin jest daleko za falloutem 3 to lekka przesada bo Wiedzmin jest bardziej RPGiem niz Fallout imho, a wg. Twojego gamerankings.com roznica do 5 punktow %, a sam wiedzmin (EE) ma oceny calkiem wysokie - srednia 85%. Tyle samo ma Gears of War na PC, albo KG:Legendy i wszystkie czesci Dawn of War (podstawka, 1, 2 dodatek i II - bez soulstorma),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO zupełnie bez sensu ta sonda... Jak mam zagłosować na najlepsze gry 2008 roku, skoro połowa wyśmienitych gier z zeszłego roku tutaj się nie pojawiła ? Taka niekompletna sonda, to po prostu mija się z celem. Od biedy zagłosowałem na Prince of Persia, Mass Effect oraz Grand Theft Auto IV, ale wolałbym oddać moje głosy na inne tytuły, które niestety tutaj się nie pojawiły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 23:16, Sewycz napisał:

Ja bym sie spalił ze wstydu gdybym należał do ekipy gram.pl

Mount & Blade to rzeczywiście BARDZO POWAŻNY KANDYDAT DO GRY ROKU!!!

Ze srednia 70% to faktycznie musi to byc fantastyczna gra, najlepsza w tym roku.


Brak gowa czy mgs czyni ten ranking nawet nie śmiesznym tylko żałosnym. Żeby nie wspomnieć
o Warheadzie czy znakomitym GRIDzie...


WSTYD.

Po co o tym wspominać, sonda zrobiona-na odwal, ale zrobiona!-i ważne, że jest. Niech się "gramowicze" (niedługo wstyd będzie tak się nazywać) kłucą i będzie więcej wpisów na forum...
PS, a tak w ogóle to redaktorzy gram.pl może raczyli by włączyć się w tą konwersację :)
ja dla mnie to zwykła kpina, przecież połowa wymienionych tytułów to jakieś gówna wzięte na siłę z pierwszych stron listy produktów sklepsajtu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee ta lista to jakaś pomyłka?
Jest tam kilka dobrych gier, ale dziura w niedoborze reszty tytułów jest ogromna.
Nie to nie dziura, to GIGANTYCZNY KRATER!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote]Lista gier jest zdecydowanie wybrakowana. Gdzie jest Gears of War 2? Gdzie Metar Gear Solid 4? Gdzie Assassin''s Creed, GRID, Burnout Paradise, Fable II czy też nawet World of Goo? Kto w ogóle słyszał o takich grach jak Art of Murder czy Chronicles of Mystery? Umieszczanie ich na tej liście pomijając te które wcześniej wypisałem to jakieś wielkie nieporozumienie! Poza tym...ludzie! Ile jeszcze będziecie się podniecać tym Wiedźminem i to tylko dlatego że jest jedyną z niewielu dobrych polskich gier ale nawet nie ma co się oszukiwać że w porównaniu do Fallouta 3 jest daleko w hierarchii RPGów. Dostała nagrodę raz i wystarczy. Po co na siłę pokazywać że ta gra jest taka wspaniała skoro nie jest (jakby miał ktoś wątpliwości to odsyłam na gamerankings.com i niech sobie sprawdzi oceny niezależnych i bezstronnych zagranicznych renomowanych serwisów i magazynów poświęconych grom). Podzielam zdanie innych użytkowników że wyniki nie powinny być jawne przed końcem plebiscytu. Znajomość wyników w trakcie trwania głosowania może wpłynąć na głosy oddawane przez następnych użytkowników. Jeśli chodzi o tego typu plebiscyty, to gram.pl powinno się uczyć od gry-online.pl[/quote]

city interactive + cdprojekt red

trzeba promować polskie kmioty przeciez..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mount & Blade nawet nie wiem co to jest,a mam kilka tych tytułów(fallout 3 itd.) chociaż bardziej zajmuje się programowaniem niz graniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zestawienie to żart? Bo jak tak to mnie nie bawi.Gdzie Race Driver: GRID?! Gdzie MIRROR''S EDGE czy nowy dodatek do WoW-a.Przydałby się też FABLE 2 i parę innych.No masakra jakaś, ale mimo to zagłosowałem na GTA IV, wiecha i nowego księcia i te i te co wymieniłem wyżej gorącą polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 00:44, CraVeNcod2 napisał:

[quote]Lista gier jest zdecydowanie wybrakowana. Gdzie jest Gears of War 2? Gdzie Metar
Gear Solid 4? Gdzie Assassin''s Creed, GRID, Burnout Paradise, Fable II czy też nawet
World of Goo? Kto w ogóle słyszał o takich grach jak Art of Murder czy Chronicles of
Mystery? Umieszczanie ich na tej liście pomijając te które wcześniej wypisałem to jakieś
wielkie nieporozumienie! Poza tym...ludzie! Ile jeszcze będziecie się podniecać tym Wiedźminem
i to tylko dlatego że jest jedyną z niewielu dobrych polskich gier ale nawet nie ma co
się oszukiwać że w porównaniu do Fallouta 3 jest daleko w hierarchii RPGów. Dostała nagrodę
raz i wystarczy. Po co na siłę pokazywać że ta gra jest taka wspaniała skoro nie jest
(jakby miał ktoś wątpliwości to odsyłam na gamerankings.com i niech sobie sprawdzi oceny
niezależnych i bezstronnych zagranicznych renomowanych serwisów i magazynów poświęconych
grom). Podzielam zdanie innych użytkowników że wyniki nie powinny być jawne przed końcem
plebiscytu. Znajomość wyników w trakcie trwania głosowania może wpłynąć na głosy oddawane
przez następnych użytkowników. Jeśli chodzi o tego typu plebiscyty, to gram.pl powinno
się uczyć od gry-online.pl[/quote]

city interactive + cdprojekt red

trzeba promować polskie kmioty przeciez..


Zgadzam się z tobą w większości, nie wiem czemu ludzie się podniecają tak tym wiedźminem, ale wiesz mogę to samo powiedziec o Metal gear solid 4, fakt gra w pięknej oprawie graficznej i nawet ciekawa, ale mnie wcale nie przekonała, nawet nie mam zamiaru sięgać po ten tytuł, co innego Mass effect, z wielką chęcią grało mi się w tą grę i do tej pory przeszedłem ją juz kilka razy na x''sie i na PC, więc moim zdaniem wszystko zależy od gustu, ale jednak MGS4 powinien pojawić się w rankingu tak samo jak parę innych gier, bo z tych gier co są to góra nadaje się 6-7 do tego rankingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 01:20, Fifisz napisał:

To zestawienie to żart? Bo jak tak to mnie nie bawi.Gdzie Race Driver: GRID?! Gdzie MIRROR''S
EDGE czy nowy dodatek do WoW-a.Przydałby się też FABLE 2 i parę innych.No masakra jakaś,
ale mimo to zagłosowałem na GTA IV, wiecha i nowego księcia i te i te co wymieniłem wyżej
gorącą polecam!



To lepiej nie polecaj, bo śmiać mi sie chce, kiedy ktos mówi, że GTA 4 to dobra gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować