Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #41: Wybieramy najlepsze gry 2008 roku - zagłosuj na swoich faworytów!

293 postów w tym temacie

Ja zagłosowałem na Wiedźmina, Mount & Blade oraz Fifę 09. Dlaczego?

1. Wiedźmin- nie muszę tłumaczyć bo wiele kolegów i koleżanek wyżej się za mnie wypowiedziało
2. Mount & Blade- może i grafika nie jest genialna ale płynna jazda koniem z kopią w ręku po zielonych wzgórzach wśród ładnie wyglądających drzew to jest to
3. FIFA 09- do PES-a nadal nie dorasta ale to najlepsza odsłona serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 00:04, Baluk25 napisał:

1. Argumenty.
2. Zrób lepszą grę.
3. O gustach się nie dyskutuje.
4. Każdy ma prawo głosować na co chcę.


argumenty juz podawałem, rozpisaywałem sie na ten temat jak chcesz to pozsukaj, w skrócie teraz tylko powiem, ze do pięt nie dorasta nawet do GTA II, a GTA Vice city, to szczyt ich pomysłowości najlepsze wydanie jakie zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałem w kolejności Mass Effecta i Pince of Percia.Gdyby jednak na liście był Mirror''s Edge(ale on się chyba bardziej nadaje do zestawienia tegorocznego),wybrałbym go zamiast Księcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, przecie GTA II ma taką fabułę, taką grafikę, że to przechodzi ludzkie granice. Dlatego mało kto już w to gra, bo ma za duże wymagania.

Co do Vice City...Ta, fajne, ale zależy jak dla kogo, ja wolę teraźniejszość, tj. Liberty City. :).

Ale dobra, Eot, koniec offtopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zagłosowałem tylko na GTA IV, osobiście dziwi mnie fakt że płatny Pacht do gry(wspaniałej ale jednak) z zeszłego roku jest na 1 miejscu :/.

Jestem wielkim fanem prozy Sapkowskiego jak i samej gry rodzimego studia i o ile z wygranej Wiedźmina z zeszłego roku byłem uradowany o tyle w tym roku to czuje raczej nie smak...

Pozdrawiam! Za rok pewnie wygra Wiedźmin: Powrót Białego Wilka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do marek5mln
Więc ... coś ci się nie podoba w najlepszej produkcji tego roku?? (moim zdaniem) Widocznie jesteś na tyle prostym człowiekiem że nie doceniasz tego, jak ta gra jest pięknie zrobiona. Może takie szczegóły jak drzewa nie są zbyt piękne, ale miasto samo w sobie jest tak bardzo szczegółowe, że aż chce się w to zagrać. Pozatym Gta Vice City?? Najlepsza ich produkcja?? Poczekaj chwile <tarza się po ziemi ze śmiechu> Hahahaha xD Nie no dobra nie będę sie nabijać!! xD Gta Vice City jest na tyle nudne że jest jedynym Gta którego nie przeszłem na 100% (Vice City Stories jest już lepsze) Poprostu bezsensu jest ta część a uważasz że ona jest najlepsza xD Rozumiem, że każdy ma swój gust, ale bez przesady człowieku :P

Ja zagłosowałem na Gta IV, Far Cry 2 i Fallout 3 ... najlepsze produkcje 2008 roku moim zdaniem :) Chociaż brakuje mi tu S.T.A.L.K.E.R. Czyste Niebo które moim zdaniem mimo wielu bugów w grze i słabszym klimacie niż Cień Czarnobyla to i tak zasługuje na grę roku :) Dziękuje skończyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 12:08, baran1993 napisał:

Do marek5mln
Więc ... coś ci się nie podoba w najlepszej produkcji tego roku?? (moim zdaniem) Widocznie
jesteś na tyle prostym człowiekiem że nie doceniasz tego, jak ta gra jest pięknie zrobiona.
Może takie szczegóły jak drzewa nie są zbyt piękne, ale miasto samo w sobie jest tak
bardzo szczegółowe, że aż chce się w to zagrać. Pozatym Gta Vice City?? Najlepsza ich
produkcja?? Poczekaj chwile <tarza się po ziemi ze śmiechu> Hahahaha xD Nie no
dobra nie będę sie nabijać!! xD Gta Vice City jest na tyle nudne że jest jedynym Gta
którego nie przeszłem na 100% (Vice City Stories jest już lepsze) Poprostu bezsensu jest
ta część a uważasz że ona jest najlepsza xD Rozumiem, że każdy ma swój gust, ale bez
przesady człowieku :P

Ja zagłosowałem na Gta IV, Far Cry 2 i Fallout 3 ... najlepsze produkcje 2008 roku moim
zdaniem :) Chociaż brakuje mi tu S.T.A.L.K.E.R. Czyste Niebo które moim zdaniem mimo
wielu bugów w grze i słabszym klimacie niż Cień Czarnobyla to i tak zasługuje na grę
roku :) Dziękuje skończyłem.



nie chiało mi się powtarzać ale powtórzę, denna fabuła, denna grafika, nudna niczym nie zaskakująca, po prostu jeden wielki shit, mało ciekawe misje i wszystko żywcem zerżnięte z poprzednich części, jeśli to ma być produkcja roku to znaczy się, że społeczoństwo stało się już tak głupie i wypaczone, że do życia potrzebne jest mu tylko chleb i woda, myślałem, że macie większe ambicje.

gta vice city, miało klimat, miało fajną fabułą, ciekawe misje i fajniejszą oprawę graficzną. A najlepsza część jaką zrobili to GTA II.

Nowe Gta wogóle nie dorównują tamtym, juz san adreas było dowodem wypalania się twórców a gta IV to już jeden wielki shit, mało mnie obchodzi, to , ze miasto jest fajnie odwzorowane, czy że poprawiona została fizyka gry, fabuła jest tak denna, że żal zaczynać tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

biwa była zacięta miedzy mass efect i Fallout 3 ale ostatecznie wygrał Fallout 3.

PS: Nie biore pod uwagę tak gównianych gier jak GTAIV czy wiedźmin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować