Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #41: Wybieramy najlepsze gry 2008 roku - zagłosuj na swoich faworytów!

293 postów w tym temacie

Dnia 08.02.2009 o 09:58, Patryk692 napisał:

Ci co mówią, że GTA4 to gniot to po prosu dzieci, które się zdenerwowały,że im GTA na
ich Duronach 1GHz nie odpala. Ja GTA4 przeszedłem i jest to jedna z lepszych gier jakie
grałem, fabuła klimat i wszystko 9/10 jak dla mnie:P



Ja nie mówiłem, ze GTA4 to gniot, ja mówiłem, że to średniak i taki jest, niczym nie zachwyca, a jeszcze gorzej wypada niż san andreas, jest to po prostu średnia produkcja zrobiona na szynko i bez większego namysłu, jedyne GTA jakie były extra to począwszy od Gta1 i skończywszy na Vice city, w dalszych częściach widać wyraźną dendencje spadkową, powielenia tych samych schematów, żadnej innowacyjności.


Jedyne gry jakie zasługują na meijsce w rankingu z tej listy to:

Mass Effect, Fallout 3, Prince of Persia, Far Cry 2, można jeszcze dorzucić littel big planet i ostatecznie wiedźmina, ale reszta gier nawet nei powinna mieć prawa pojawić się w takim rankingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 15:40, Jabłoński napisał:

Z tym Wiedźminem to lekkie przegięcie.... brakuje mi tu L4D i dodatku do WoW. A ja dałem
głos na Dead Space, King''s Bounty i Drakensang .. a co !

Co d o GTA IV - to nie grałem, bo nie lubię... zawsze wolałem Mafię i teraz czekam z
niecierpliwością na "dwójkę".


tu przyznaję rację, Mafia rules!!!!, jest owiele lepsza niż te najnowsze gta, gra jest dla bardziej inteligentnych, trzeba trochę się napocić, żeby przejść Mafie, niestety większość dzieciaków, woli GTA, bo tylko jeżdżą czołgiem, chodzą z bazuką i wszystko rozwalają, ależ mało im potrzeba do szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 15:40, Jabłoński napisał:

Z tym Wiedźminem to lekkie przegięcie.... brakuje mi tu L4D i dodatku do WoW. A ja dałem
głos na Dead Space, King''s Bounty i Drakensang .. a co !

Co d o GTA IV - to nie grałem, bo nie lubię... zawsze wolałem Mafię i teraz czekam z
niecierpliwością na "dwójkę".



Zagłosowałem dokładnie tak samo jak ty :)

KB: Legenda to bardzo dobra gra nie tylko pod względem mechaniki, grywalności oraz scenariusza ale przede wszystkim dlatego, że nie ma błędów czyli czegoś co jest główną zmorą gier na PC. Należy przy tym dodać, że jest doskonale zoptymalizowana i działa nawet na bardzo słabych komputerach.

Dead Space - casualowy remake System Shock 2 ale fajnie się grało, poza tym brak stoping bugów.

Drakensang - solidny crpg, bardzo dobry system walki i rozwoju postaci, drużyna, ciekawy świat i dobra fabuła czyli jednym słowem to co tygrysy lubią najbardziej. Nalezy przy tym dodać, że gra pozbawiona jest błędów a w porównaniu np.: do GTA IV czy Bugout 3 jest , w tej materii, ideałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, ale jak płatny, pudełkowy patch do gry, który na dodatek wnosi masę bugów może byc na pierwszym miejscu gry roku 2008? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Art of Murder: Sztuka Zbrodni? Chronicles of Mystery: Rytuał Skorpiona? MotorStorm: Pacific Rift? Wiedźmin Edycja Rozszerzona? Kto układał tą ankietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co to za lista? brak paru bardzo ważnych tytułów...kdyby były wszystkie gry poprzedniego roku to ja bym głosował tak: 1. Call of Duty: World at War 2. Assassin''s Creed 3. Rozszerzony wiesiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fallout 3, Mass Effect i FIFA 09 - nie rozumie, czemu tak mało głosów jest oddanych na najlepszą sportówke roku albo i ever?(na next-geny ofc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin tutaj.
Jedyna gra z tych wyżej wymienionych, która mi się naprawdę podobała. Nie jestem fanem GTA, a również nie wypada mi głosować na gry w które nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie: czemu do ankiety nie dodany był WoW: Wotlk?? Z pewnością mój głos padł by na tą grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech nikt mi nie mówi, że gram.pl odcięło się od CDP, bo nie uwierzę. Promowanie patcha do gry z 2007 roku jako czegoś nowego jest co najmniej nie na miejscu. W takim wypadku patche 1.5 i 1.6 do HoMMa V powinny zostać również tutaj uwzględnione, bo dodają do gry o wiele więcej niż update do Wiedźmina, za który trzeba płacić...
Poza tym dodano gry, które pierwszy raz na oczy widzę - co jest niedopuszczalne, bo jestem dobrze zorientowanym graczem. Widocznie albo są to gry nie warte uwagi, albo nie były wystarczająco promowane. Jeżeli ja, jako gracz - nie znam tych gier, to jakie mają one szanse w starciu z GTA czy King''s Bounty?
Gdzie jest DMC4 na PC, Assassins Creed na PC, Left for Dead, CoD:WaW, Fable 2 i jeszcze kilka innych pozycji?
Ta lista to jakieś nieporozumienie.

Moje głosy poszły na PoP i na KB:L, ponieważ urzekły mnie swoją grywalnością i niepowtarzalnym klimatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta lista jest do kitu. Jedyne jedynie Fallout 3, Dead Space i Far Cry 2 mi pasują i nie wiem dla czego są takie niskie notowania na te gry. Brakuje mi tu Call of Duty-World at War albo Mirrors Edge. Co jest z wami ludzie, w co wy gracie? :( Zwykły dodatek ma być grą roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyniki jak dla mnie dziwne, Jak taki wiedzmin sprzed roku moze byc tak wysoko?? albo mass efect?? Widzę że tu tylko pecetowcy na forum chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie tylko gdzie są właściwe gry roku 2008.
Bo jak dla mnie to na pierwszym miejscu GRID:)
Drugie Assassin''s Creed.
Wrath of the Lich King też powinien być na liście, chociaż osobiście nie gram.

Ogólnie rzecz biorąc, patrząc na proponowane tytuły, to zastanawiam się wg jakich kryteriów były wybierane?
Czy może to wszystkie gry jakie miały swoje recenzje w 2008 na gram.pl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 15:46, marek5mln napisał:

> Z tym Wiedźminem to lekkie przegięcie.... brakuje mi tu L4D i dodatku do WoW. A
ja dałem
> głos na Dead Space, King''s Bounty i Drakensang .. a co !
>
> Co d o GTA IV - to nie grałem, bo nie lubię... zawsze wolałem Mafię i teraz czekam
z
> niecierpliwością na "dwójkę".

tu przyznaję rację, Mafia rules!!!!, jest owiele lepsza niż te najnowsze gta, gra jest
dla bardziej inteligentnych, trzeba trochę się napocić, żeby przejść Mafie, niestety
większość dzieciaków, woli GTA, bo tylko jeżdżą czołgiem, chodzą z bazuką i wszystko
rozwalają, ależ mało im potrzeba do szczęścia.


Zanim ocenisz, zagraj. Nie jestem dzieckiem, poprzednich GTA nie lubiłem, za to Mafię owszem. I moim zdaniem GTA IV pod względem przestrzeni, fabuły i akcji nie ustępuje Mafii w żaden sposób. Ta gra jest genialna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect, Mount & Blade i Fallout 3.

Z tym, że gdybym mógł na jedną grę od razu głosowałbym na Mass Effect. Kapitalna opowieść, no i misja na Virmirze, która za pierwszym razem wgniotła mnie w fotel. I całus dla pani Różdżki, która świetnie zagrała komandor Shepard (Dorociński niestety trzy długości za nią)
Mount & Blade za to, że nawet brzydka garażowa produkcja może wessać jak czarna dziura i przypomina, że nie najważniejsze jak coś wygląda i "słucha" ale jaką radochę czerpie się z gry - a wielu producentów pięknych "wydmuszek" o tym zapomina. A przy Mount&Blade radochy jest na tony wręcz.
F3 za to, że to jednak Fallout, mimo narzekań hardkorowców. Grało mi się bardzo sympatycznie, a i klimat rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować