Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #41: Wybieramy najlepsze gry 2008 roku - zagłosuj na swoich faworytów!

293 postów w tym temacie

Brak Devil May Cry 4 w zestawieniu? Szkoda. Może i nie jest tak "wielkim i rewolucyjnym" tytułem jak np. nowe GTA, ale przynajmniej moim zdaniem, zasługuje na szansę uzyskania jakiegokolwiek głosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ankieta beznadziejna a jeżeli wygra Far Cry 2(najgłośniej zareklamowany chłam 2008), GTA4(ankieta dotyczy czołowych konsol i PC, a gta 4 na PC jest beznadziejne). Jak wygra najdroższy patch 2008 do wiedźmina to będzie porażka. CD-projekt RED molestuje już ten tytuł od kilkunastu miesięcy. Żal.
Dodatkowo brak wielu ważnych tytułów.
Oddałem głos na Dead Speace za umilenie czasu w oczekiwaniu na FEAR2, Little Big Planet gra jest po prostu niesamowita i Mass Effect - poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin prowadzi? Strange :|
Mimo wszystko moje głosy idą na:
GTA IV -mimo wszystko najlepsza gra roku.
Prince of Persia -bardzo ciekawe rozwiązania.
Dead Space -dreszczyk emocji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm założe się, że znajdzie się niejedna osoba, która nigdy w Wiedzmina nie grała a teraz na niego zagłosowała co moim zdaniem jest bez sensu :p. Mógłby wygrać Fallout 3 albo Mass Effect. Świetne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, zagłosowałem, wybierając GTA IV, Prince of Persia oraz King''s Bounty: Legenda. Myślę, że dobrze trafiłem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszą grą A.D 2008 jest Metal Gear Solid 4. Rzeczywiście brakuje kilku dobrych gier. Najlepszą z wymienionych jest Dead Space

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra ludzie wiem, że na liście nie powinno być wiedźmina rozszerzonego i dziwie że ludzie na niego głosują, ale to już nie ważne, tylko powiedźcie mi czemu uczepiliście się GTA IV, może słabo zoptymalizowana na pecety, ale za to na konsole jest to świetna gra, może nawet najlepsza gra tego roku, więc może zastanówcie się trochę co piszecie, bo to że jest słaba konwersja to już inna historia.

Moje głosy poszły na GTA IV, za świetną fabułę, gameplay i super klimat, którego moim zdaniem zabrakło San Andreas. Drugi głos poszedł na Dead Space, za po pierwsze wydanie czegoś naprawdę dobrego przez EA i ten klimat xD(wszystkie dobre gry muszą mieć niesamowity klimat xD) trzeci poszedł na mass effect, za co to sam nie wiem, tak jakoś na niego zagłosowałem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 19:09, Daenial napisał:

Dobra ludzie wiem, że na liście nie powinno być wiedźmina rozszerzonego i dziwie że ludzie
na niego głosują, ale to już nie ważne, tylko powiedźcie mi czemu uczepiliście się GTA
IV, może słabo zoptymalizowana na pecety, ale za to na konsole jest to świetna gra, może
nawet najlepsza gra tego roku, więc może zastanówcie się trochę co piszecie, bo to że
jest słaba konwersja to już inna historia.


Czemu, dobrze wytłumacze ci czemu, bo gra jest beznadziejna, gównania, spieprzona na całej lini, denna grafika, denna fabuła, wszystko ściągnięte z poprzednich wersji żadnej innowacyjności, te same schematy, nudna i wogóle nie interesujaca fabuła, gre wywaliłem z kompa po 30 minutach gry (Nie mówię o błędach), Nawet do pięt nie dorównuje san andreas, a san adreas do pięt nie dorównuje Vice city, GTA IV to najgorsza odsłona jaką ujżałem, juz San Andreas było pokazem wypalania się wewnętrznie twórców gry a co dopiero IV.

Jak wspomne GTA 1 i 2, to dopiero były gry, zajebisty klimacik, fajne misje, nowość na rynku gier, GTA III już gorsze, ale że to była nowość w porównaniu do GTA 2 w szczególnosci grafika, to trzymała poziom, potem twórcy totalnie zaskoczyli nas Vice city, to był szczyt ich pomysłowości, ileż innowacji, jaka zmiana klimatu, bardzo ciekawe misje, zajebista fabuła, ale teraz nowe GTA lecą w dół na łeb na szyję, dosłownie ta sama sytucja się dzieje co w NFS.

Dnia 09.02.2009 o 19:09, Daenial napisał:

Moje głosy poszły na GTA IV, za świetną fabułę, gameplay i super klimat, którego moim
zdaniem zabrakło San Andreas. Drugi głos poszedł na Dead Space, za po pierwsze wydanie
czegoś naprawdę dobrego przez EA i ten klimat xD(wszystkie dobre gry muszą mieć niesamowity
klimat xD) trzeci poszedł na mass effect, za co to sam nie wiem, tak jakoś na niego zagłosowałem
xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 19:42, marek5mln napisał:


Czemu, dobrze wytłumacze ci czemu, bo gra jest beznadziejna, gównania, spieprzona na
całej lini, denna grafika, denna fabuła, wszystko ściągnięte z poprzednich wersji żadnej
innowacyjności, te same schematy, nudna i wogóle nie interesujaca fabuła, gre wywaliłem
z kompa po 30 minutach gry (Nie mówię o błędach), Nawet do pięt nie dorównuje san andreas,
a san adreas do pięt nie dorównuje Vice city, GTA IV to najgorsza odsłona jaką ujżałem,
juz San Andreas było pokazem wypalania się wewnętrznie twórców gry a co dopiero IV.


TO ty tak uważasz ale kilka (a może już nawet kilkanaście) mln ludzi którzy KUPILI gtaIV są innego zdania. Najbardziej mnie wkurza mówienie ze GTAIV ma słabą grafe a wymagania z kosmosu. Przecięż to nie crysis gdzie mam plansze i kilku żołdaka jatajacych tu i tam. Tutaj mamy ogromne miasto tętniące życiem i jeśli posiadamy w mocny sprzęt to widoczki co chwile nas zachwycaja (mnie napewno). Fabuła nudna, może dla ciebie. Mnie sie podoba. Ciagle cos sie dzieje: kumple okazuja sie wrogami, trzeba podejmowac trudne wybory, od czasu do czasu napad na bank itp. Cieszy mnie też ze twórcy poszli w strone realizmu a to ze gierka czerpie garsciami z poprzednich czesci to chyba dobrze. Mam nadzieje ze wygra tytuł GRY ROKU 2008 bo na to w 100% zasługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Prince of Persia-Przyjemnie spędzony przy niej zimowy czas=]
Fifa 09-Granie przy browarku w weekendy ze znajomymi... i dodatkowo pierwsza fifa na konsole w jaką grałem po tych z PC-ta więc nie muszę tłumaczyć z kąd mój zachwyt =]
I wiele innych gier których tu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować