Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #41: Wybieramy najlepsze gry 2008 roku - zagłosuj na swoich faworytów!

293 postów w tym temacie

Z tej śmiesznej listy (bez Mirror''s Edge, bez takich hitów, jak Metal Gear Solid 4 czy Gears of War 2, mogę wybrać tylko Prince of Persia. Ta gra jest magiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 18:11, jakubcjusz napisał:

A gdzie Sins Of A Solar Empire? A Experience 112?



o tak dobre pytanie, to są wyjebiste gry.

Mój głos poszedł tylko na Mass effect (za genialną opowieść, i nieziemski polski dubbing, angielski jest chałowy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnym jest, ze zabraklo kiku / nastu ;) tytułów - ale, dla pamięci - w newsie jest informacja - gry do plebiscytu wybierali polscy wydawcy i dystrybutorzy do tego mieli ograniczoną możliwośc zglaszania kandydatow. zatem ta lista jest juz pewnym wyborem.

byc moze gry niespodzianki i czarne konie roku ubieglego odpadły na starcie, mimo to i taknadal jest w czym wybierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie moge, jak malo dobrych tytułów. Co tu wogóle robi SBK-08?! Zamiast tego powinien byc GRID! Żenada! Popatrzcie sobie na ranking Play''a. Tam są odpowiednie tytuły. Porażka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Little Big Planet, Wiedźmin, Fallout 3.
GTAIV nie wybiorę, ponieważ wg mnie, gra jest nudna, ze słabą fabułą, jak i grafiką [jak na standardy PS3..., popatrzcie na MGS4].
Brakło dużo znaczących i lepszych gier...MGS4, MGO, ME, WoW WotLK...i innych...
Słaba ankieta, gdzie faworytów brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż u mnie wygląda to tak:
1. Wiedźmin Edycja Rozszerzona
2. Dead Space
3. GTA 4 (GTA SA miało zdecydowanie lepszą fabułe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No skoro gry do plebiscytu wybierali tylko polscy wydawcy i dystrybutorzy to jest to największa przewała w tym głosowaniu. Zatem jest to inny rodzaj promocji produktów na których ci właśnie zarabiają. Z tego powodu wyniki głosowania powinny być wydane z dopiskiem - "wśród tych które wybrali dystrybutorzy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za kpiny ?! Gdzie jest Metal Gear Solid 4 ? To zdecydowanie najlepsza gra tego roku.
Zdobywca kilkudziesięciu najbardziej prestiżowych nagród, niesamowicie rozbudowana, dopracowana w najdrobniejszych szczegółach gra, porywająca muzyka, epicka, nie pozwalająca się oderwać od konsoli fabuła, a przerywniki filmowe są lepsze niż największe hollywoodzkie hity.
Żałuję, że tak szanowany serwis, jak gram.pl, z obawy, że MGS4 pokona GTA4 nie umieścił go w swym rankingu. Zresztą brakuje również kilku innych innowacyjnych gier, a nie czysto komercyjnych produkcji.
Powinniście rozwiązać to tak, jak chociażby GameCorner, redakcja podaje połowę kandydatów na grę roku, natomiast pozostałe nominacje wysyłają gracze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No głosy już oddałem: GTA IV, Mass Effect i Dead Space, ale niektóre tytuły w tej ankiecie to hmmm... no comment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 18:49, arcybiszop napisał:

No skoro gry do plebiscytu wybierali tylko polscy wydawcy i dystrybutorzy to jest to
największa przewała w tym głosowaniu. Zatem jest to inny rodzaj promocji produktów na
których ci właśnie zarabiają. Z tego powodu wyniki głosowania powinny być wydane z dopiskiem
- "wśród tych które wybrali dystrybutorzy".


a na jakiej podstawie opierasz swoją tezę? znaczna więszkośc z "brakujących" tytułów (tych wymienianych w komentarzach) była wydana w Polsce i mogla byc zgloszona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA4 to shit, jestem obużony, ze jest na 1 miejscu, jeśli ktoś w to wogóle gra to nie wiem jaki ma gust, tworzenie gier to sztuka, tak jak malowanie obrazów itp, a GTA 4 jest tak benzadziejne, w porównaniu do Vice city, że żal nawet że pojawiło się w tym rankingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować