Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #41: Wybieramy najlepsze gry 2008 roku - zagłosuj na swoich faworytów!

293 postów w tym temacie

Dnia 07.02.2009 o 19:03, Uboot93 napisał:

Widać, że polacy szybko od PC nie odejdą, a PC upadł dawno i nie wiem czemu wciąż żyje.


Tiaaaa, powiedział postępowy konsolowiec po raz milion pięćset tysięczny. Ponadto: Polacy, jakiś szacunek dla własnego narodu by się przydał.

W sumie jak sobie przejrzałem to listę to bylem pewny, że szybko komentarze zaroją się od "pokrzywdzonych" konsolowców narzekających, że nie ma tytułu X, Y, Z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głos oddany na GTA4 - bezsprzecznie najlepsza gra roku, produkcja przełomowa i podejrzewam, że tak jak i inne części GTA okaże się ona ponadczasowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 19:15, KrisK91 napisał:

j.w Jestem zniesmaczony tym, że tak "poważny" portal jak gram.pl mógł przygotować tak
tragiczną listę.

czytamy ze zrozumieniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 19:09, Tuddrussel napisał:

owszem Solar Empire moze zabraklo, ale ilu z nas poznalo ten tytuł, a ilu tak z ręką
na sercu grało w MGS4?


Uwierz mi wielu... z chęcią bym nań zagłosował, lecz ni ma MGS''a na liście, tak samo moglibyście dać.
I PO JAKIEGO GRZYBA DALIŚCIE PRODUKCJE Z 2007 r.?!
Wiem, że cdproject wam dużo płaci byście pozwolili by update gry z 2007 r. wygrał, ale bez przesady-to tylko aktualizacja-darmowa-. Taka sama sprawa z Mass Effect(gra wyszła w 2007 r.), więc czemu zabrakło Assassin''s Creeda i Crysis''a Wrheada?
Żałosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 19:24, cespenar napisał:

Głos oddany na GTA4 - bezsprzecznie najlepsza gra roku, produkcja przełomowa i podejrzewam,
że tak jak i inne części GTA okaże się ona ponadczasowa.

Co przełomowego jest w GTAIV?
Pomijając wielowątkową i zajmującą niczym wydarzenia w Modzie na Sukces fabule... już nawet CoDWaW jest lepszy-znaczy się ten mod do CoD4- xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 Gier bez sensu osławiony Dead Szajs też tu jest Gdzie S.T.A.L.K.E.R.? Gdzie WoW : Wotlk Gdzie Left 4 Dead Gdzie Gearsy Gdzei nowy Fable. Ta lista to strzał w stope Gram.pl...Sory za double posta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 19:29, Tuddrussel napisał:

czytamy ze zrozumieniem ;)

Umywamy rączki? :)

Wiem, że to nie redakcja gram.pl wybierała gry. Plebiscyt jednak znajduje się tutaj, na gramie, tak więc dla mnie, szarego czytelnika jest to "wasz" plebiscyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 19:39, KrisK91 napisał:

> czytamy ze zrozumieniem ;)
Umywamy rączki? :)

Wiem, że to nie redakcja gram.pl wybierała gry. Plebiscyt jednak znajduje się tutaj,
na gramie, tak więc dla mnie, szarego czytelnika jest to "wasz" plebiscyt.


czytamy tylko tytuły?
ten plebiscyt jest tak samo nasz jak Wasz, jest dla graczy. to, że brak jest w nim wielu pozycji,
a wiele znalazło się "przy okazji" to kwestia pewnych założeń. dobre czy złe - to wszystko jest
cały czas pewną formą zabawy, nikt na tej podstawie nie będzie przyznawał medali i pucharów.

to, że przy okazji wywoła awanturę było pewne, dlatego też, w ogóle redakcja grama zastanawiała się
nad sensem jakiegokolwiek plebiscytu. ostatecznie uznaliśmy, ze nie ma to jak trochę adrenaliny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zagłosowałem na GTA IV (PC) i Wiedźmin Edycja Rozszerzona. Sam do GTA IV na PC nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystko chodzi mi bardzo dobrze i na dobrej grafie i nie wiem czemu inni się tak tej gry uczepili. Optymalizacja fakt nie jest najlepsza, ale jest dobra jak się ma dobry sprzęt i się ustawi dobre ustawienia. Gra jest wspaniała tylko okropnie wymagająca (tu R* przesadził) i brakuje mi tu śmiesznych komentarzy z Vice City. A tak przy okazji IV na PC została bestsellerem miesięcy grudzień i styczeń, a w lutym jest na 3 miejscu więc sprzedaje się nawet dobrze. Dzięki temu jest bardzo prawdopodobne, że następne GTA wyjdzie na PC, a w tym poprawią te błędy, a z resztą, które GTA ich nie miało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować