Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #41: Wybieramy najlepsze gry 2008 roku - zagłosuj na swoich faworytów!

293 postów w tym temacie

Żal. Bieda. PRZEMOC. (cytując pewnego klasyka)

GDZIE MGS4??

Ale nie...no przecież lepiej dać do listy kandydatów jakieś SBK-08: SuperDuperBike World Championship!! Gah!!
Albo kotleta w stylu Wiedźmiaka Edycja Rozszerzona...to miałaby być gra roku? Kotlet?! OMG, wy lizusy CDP z gram.pl!

nie oddaję głosu na znak protestu wobec tego morza ignorancji...precz z moich oczu...

marek5mln
GTAIV to dobra gra...może niekoniecznie gra roku, ale gra dobra. Trochę bolało ograniczenie części rzeczy w stosunku do SA ale jest i tak nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 01:35, Konował napisał:

Żal. Bieda. PRZEMOC. (cytując pewnego klasyka)

GDZIE MGS4??

Ale nie...no przecież lepiej dać do listy kandydatów jakieś SBK-08: SuperDuperBike World
Championship!! Gah!!
Albo kotleta w stylu Wiedźmiaka Edycja Rozszerzona...to miałaby być gra roku? Kotlet?!
OMG, wy lizusy CDP z gram.pl!

nie oddaję głosu na znak protestu wobec tego morza ignorancji...precz z moich oczu...

marek5mln
GTAIV to dobra gra...może niekoniecznie gra roku, ale gra dobra. Trochę bolało ograniczenie
części rzeczy w stosunku do SA ale jest i tak nieźle.


heh no fakt, tzn. wiesz do rankingu się nadaje ten tytuł, ale dla mnei każda kolejna część GTA schdzi coraz bardziej na psy, jak sobie przypomne czasy GTA III i vice city, to dopiero były gry, moim zdaniem dzisiejsze wersje nie dorównują tamtym do pięt, dlatego mówię, ze śmiać mi się chce jak ktoś wychwala GTA4, fakt gra może dobra ale na krótko, nikt na długo sie nią nie zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i dochodzi fakt, ze to maja byc gry roku, ok jak juz powiedziałem gra jeszcze jako tako nadaje się do ranginku, ale gdyby ten ranking był z prawdziwego zdażenia, to nie było by miejsca dla tego średniaka (GTA4)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 01:46, marek5mln napisał:

gdyby ten ranking był z prawdziwego zdażenia, to nie było by miejsca dla tego średniaka (GTA4)

Hah...ten ranking nawet nie jest z półprawdziwego zdarzenia że się tak wyrażę...to musiał być jakiś sen na jawie któregoś z redaktorów gramu...

Zgadzam się, takie Vice City było świetne...ten klimacik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.02.2009 o 01:51, Konował napisał:

Hah...ten ranking nawet nie jest z półprawdziwego zdarzenia że się tak wyrażę...to musiał
być jakiś sen na jawie któregoś z redaktorów gramu...


hehe "półprawdziwego" xD, pewnie to był koszmar haha

Dnia 08.02.2009 o 01:51, Konował napisał:

Zgadzam się, takie Vice City było świetne...ten klimacik.


nom, przykładowo Vice city mnei tak wciągnęło, ze przeszedłem gre hmm napewno 2 a może i 3 razy i do te pory od czasu do czasu do niej powracam, a takie gta4, to nawet mnie nie zainteresowało, jeszcze do san andreas siadłem na trochę bo to była nowość, ale tez szybko odszedłem od tej gry, dlatego właśnie nie rozumiem, czym się tak podniecają, wychwalając gta4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może i MSG4 to nie mój klimat, bo każdy ma inny gust i moze mi się nie podobać, ale trzeba przyznać jedno, grafikę i system sterowania to ma genialny i jak najbardziej zasługuje na wszystkie nagrody i jedno z pierwszych miejsc w rankingu ale GTA4, to śmiechu warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co tu GTA4 ? Mogliby sobie dać już spokój z tym przeżytkiem, ta gra to jedna wielka pomyłka tak jak i pozostałe części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 02:07, Misiek-666 napisał:

Po co tu GTA4 ? Mogliby sobie dać już spokój z tym przeżytkiem, ta gra to jedna wielka
pomyłka tak jak i pozostałe części.



oj nie kolego tu się nie zgodzę, już wcześniej pisalem na ten temat, i jak powrócić pamięcią do pierwszego Gta i gta2, to te gierki wymiatały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem na myśli pierwszej i drugiej części tylko od trzeciej wzwyż... no może Vice City mi nawet do gustu przypadło ale pozostałe ble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 02:12, Misiek-666 napisał:

Nie miałem na myśli pierwszej i drugiej części tylko od trzeciej wzwyż... no może Vice
City mi nawet do gustu przypadło ale pozostałe ble.


no ja też podobnie myślę, juz to pisałem, ehh ale cóż czemu tu się dziwić, od zawsze na gram.pl było mnóstwo dzieciaków i jak widac nadal jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aaahahahahahahah :))))))))))))

Art of Murder: Sztuka Zbrodni jako kandydat do gry roku ???
omfg.. ktoś tu chyba dostał sporo kasy od CI.
zwłaszcza ze zaraz za nią jest rytuał skorpiona.
albo to taki trik. dać mięso armatnie zeby wygrały pewniaki.

zestawienie ŻAŁOSNE.
masa naprawdę świetnych gier pominięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dziwić się że polskie gry takie cienkie jak sami dystrybutorzy nie potrafią wybrać dobrych gier.
A wiedźmin tutaj pasuje jak kula u nogi i co z tego że edycja rozszerzona ? gra jest z 2007 i wtedy miała swoja premierę a edycja rozszerzoną to... szkoda mówić bo takie cyrki tylko w Polsce ;p
ale karygodny jest obrazek do tego newsa na którym widać gry których nie ma w głosowaniu wtf ? ;p
I tytuł z którego powinno zniknąć "najlepsze" bo nie jest adekwatny do tego co jest zawarte w newsie.

Ps. Jacy dystrybutorzy głosowali ? czemu nie ma podanego takiego info ? czyżby wiedzieli co by ich czekało gdyby się ujawnili ? ;d

Ps2.Brak czołowego MMORPG jest bardzo dziwne ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto układał tak porąbaną liste ?!?! Więkrzości hitów tego roku nie ma tylko jakieś ścierwa typu Art of Murder: Sztuka Zbrodni. To jakaś parodia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się zachwycam MGS4 a tu patrze i go nie ma WTF?
Gratuluje osobie która układała ten ranking :/
SBK-08: Superbike World Championship - lol taka gra zamiast MGS4 np?
Dobrze że chociaż LBP sie tu znalazło i R2 ale MGS4 nie daruje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za lista? Gdzie jest Assassin''s Creed? Gdzie jest Devil May Cry 4 i Call of Duty: World At War? Ja nie głosuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA 4 jest dla mnie grą świetną. Możecie mówić różne rzeczy, ale gra wciąga. Jak każde GTA.

Dlatego mój głos idzie na LittleBigPlanet za innowacyjność i całe tony funu, zawartego w tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować