Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #41: Wybieramy najlepsze gry 2008 roku - zagłosuj na swoich faworytów!

293 postów w tym temacie

Głos na GTA 4 za wspaniałą grę że ma jakieś błędy i owszem ma ale nie ma gry bez błędów patche załatwiły problem z płynnością tej gry i da się jakoś solidnie pograć a gra jest naprawdę ładna i wciągająca
Co do listy zabrakło mi tu Sacreda 2, Crysis Warhead, Devil May Cry 4, i Grida. Lista z kosmosu moim zdaniem :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś dziwny dobór gier. Brakuje wielu znanych tytułów, np. Assassins Creed, Mirror''s Edge, WoW: WotLK, CoD: World at War, Spore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci co mówią, że GTA4 to gniot to po prosu dzieci, które się zdenerwowały,że im GTA na ich Duronach 1GHz nie odpala. Ja GTA4 przeszedłem i jest to jedna z lepszych gier jakie grałem, fabuła klimat i wszystko 9/10 jak dla mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mało tu, diabelnie mało kandydatów. Osobiście zagłosowałem na Drakensang i King''s Bounty: Legendę. Ale brak chociażby dodatku do WoW-a (gra jest mi obojętna, ale takiego tytułu raczej nie powinno zabraknąć), MGS 4 i Mirror''s Edge (i od razu zaznaczę, że w żadną nie grałem - ale ich nieobecność na liście bardzo dziwi). A z przygodówek chyba bardziej pasowałby mi tu Sam & Max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma MGS4? Parodia. :P Kiedyś na gam.pl w newsie o ile pamiętam wyśmiewana była jakaś lista najlepszych gier z pisma, czy gazety (nie pamiętam), a tu proszę, zestawienie wcale nie lepsze. :) Ja nie głosuje, ale szkoda, że w tym głosowaniu liberum veto nie obowiązuje. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znów wiedzmin? to juz wiem czemu wydano wersje specjalną :P żeby znów zgarnąć 1 miejsce gry roku.

Jako że dla mnie wiedźmin to już staroć i w tamtym roku był oceniany to na niego nie oddam głosu. Problem polega na tym że widzę tu tylko dwa tytuły które znam na tyle aby je ocenić ;/ więc jeden głos przyznam wg. ocen prasowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz okolo 5 gier z tego nie znam w ogóle jakieś dziwne tytuły a gdzie Assasin Creed [PC], Call Of Duty 5 i NFS Undercover, Gothic 3 Zmierzch Bugów (opcjonalnie..)?? I inne tego typu produkcje...

No nie wiem kto robił tą ankietę ale z pewnością nie zrobił tego dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że nie ma pewnego dodatku do pewnego MMO na liście :) A co do GTA IV - grałem i naprawdę nie ma się czym zachwycać, ta gra dla mnie jest tragiczną konsolową konwersją w dodatku z takimi zabezpieczeniami, że jak ją instalowałem to miałem ochotę rzucić się Hunterowi na pożarcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co chcieli w tym głosowaniu Mirrors Edge - ta gra miała swoją premiere na pc w styczniu tego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba jakaś pomyłka. Edycja Rozszerzona Wiedźmina powinna być w kategorii "płatny patch'''' a nie "gra roku". A wy jeszcze umieszczacie ją na pierwszym miejscu. Po prostu ŻAL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować