Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wybieramy najlepsze gry 2008 roku - głosowanie czas zacząć!

136 postów w tym temacie

Głos oddany na jedyne porządne gry 2008 roku - Mount&Blade, Drakensang, Wiedźmak. Niestety nie było możliwości wybrania czterech opcji, a z chęcią postawiłbym jeszcze na nowego King''s Bounty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? W żadną nie grałem. Mój wybór będzie więc wynikiem dogłębnej analizy... to było, to podobno crap, to FIFA...

Głos oddany na LBP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin, King''s Bounty & Drakensang. Mimo, że w żadną nie grałem, to w te 3 tytuły zaopatrzyłbym się najchętniej (no może bez Wiedźmina, ale oddałem na niego głos patriotycznie), i te 3 wydawały mi się najlepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w końcu głosować mam ja, czy firmy wydające gry w tym kraju?
Tu nie ma "moich faworytów", a są wyłącznie wybrani przez nich, na których łaskawie zezwolono oddać mi mój głos. Jestem niezwykle wdzięczny za to i dziękuję, w tym plebiscycie udziału brać nie zamierzam.

Gdyby przyświecała tej "zabawie" idea "by gamers for gamers", to najpierw pojawiłaby się możliwość zgłaszania swych kandydatów za pomocą komentarzy do artykułu przez użytkowników gram.pl, po czym gramowicze mogliby oddać swój głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ŻAL. Nie ma Metal Gear Solid 4. Toż to niedopuszczalne. Jak można taką grę ominąć?

Ale głosy poszły na GTA IV, LBP i Dead Space. W sumie i tak nie było wszystkich ważnych tytułów. Powinien być jeszcze m. in. MGS4(jak już wspomniałem), Gears of War 2 i nowy dodatek do WoWa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 19:02, Malcollm napisał:

EDITBrakuje tutaj opozycji czyli najgorszych gier 2008 roku..:)


Może nie tyle najgorszych gier, co raczej największych rozczarowań...
Już zgłaszam swoich dwóch kandydatów:
1. GTA 4
2. Fallout 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 19:12, Furrbacca napisał:

Może nie tyle najgorszych gier, co raczej największych rozczarowań...
Już zgłaszam swoich dwóch kandydatów:
1. GTA 4
2. Fallout 3


O tak zgadzam się z kolegą, zaznaczył bym to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje głosy poszły na GTA IV, Dead Space''a i Far Cry''a 2 - mam nadzieję, że jedna z tych gier będzie zwycięzcą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 19:02, Malcollm napisał:

1.Kings bounty
2. Wiedźmin
EDITBrakuje tutaj opozycji czyli najgorszych gier 2008 roku..:)


był taki pomysł, na "crapa" roku, ale już w samej redakcji znalazła się tak długa lista (od Calla 4 przez Assassina i Iron Mana), że trudno było ten zestaw opublikowac.

ps
zdaniem redakcji: uwazamy, że z akutalną listą nominacji będzie wystarczająca awantura tak wiec publikacje plebiscytu najgorszej gry roku ubieglego przekladamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zagłosowałem na Mass Effect, Wiedźmin: Edycja Rozszerzona i Fallout 3. :)
King''s Bounty: Legenda i Mount & Blade fajne były, ale jakoś nie przypadły mi do gustu. We wszystkie gry na tejże liście oczywiście nie grałem, ale w te, na które postawiłem to grałem i przeszedłem w całości. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ od razu awanturą, będzie tylko dobitne udowadnianie, że ta druga osoba nie ma racji oddając głos na tą czy na tamtą grę..:)
To będzie taka dyskusja na poziomie politycznym nie to wy im - nie to my im..;) itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co to ma byc brak dobrych gier (bez obrazy niektore jeszcze ujda)
1. Gears of war 2
2. MGS 4
3.Fable 2 ( nie wszystkim sie podoba ale mnie odpreza)
A wiedzmin to przegiecie rozumiem to "Najpopularniejsza gra 2007 roku w Polsce powraca w nowej, lepszej i jeszcze bogatszej formie" na ludzki jezyk kilka nowycch map mniej sie tnie ) to jest stary kotlet w nowym sosie ale czuc ze to juz bylo a karza placic jak za nowe . DZIEKUJE ZA TAKIE GLOSOWANIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 19:01, Piromaniack napisał:

Gdyby przyświecała tej "zabawie" idea "by gamers for gamers", to najpierw pojawiłaby
się możliwość zgłaszania swych kandydatów za pomocą komentarzy do artykułu przez użytkowników
gram.pl, po czym gramowicze mogliby oddać swój głos.


i lista X00 tytułów, a w przypadku braku choc jednego, podobne komentarze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować