Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wybieramy najlepsze gry 2008 roku - głosowanie czas zacząć!

136 postów w tym temacie

Dnia 08.02.2009 o 16:10, rafekx 12 napisał:

> Propos Wiedźmina. Chodzi tu o Edycje Rozszerzoną wydaną w 2008 roku.

Naprawdę?:) Przecież wszyscy to wiedzą,bo jak podst. Wiedźmin mógłby konkurować o miano
najlepszej gry roku 2008 skoro wyszedł rok wcześniej[2007]?

Skoro wszyscy tak dobrze wszystko wiedzą, to dlaczego 90% wypisuje tutaj AC czy Mass Effect, które wyszły w 2007r.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że patch do Wieśka to będzie najlepszą grą 2008 roku ??? To jakaś żenada bo ten patch to nawet nie pełnoprawna. Kto w ogóle na to głosował ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 20:05, Grinczar napisał:

Skoro wszyscy tak dobrze wszystko wiedzą, to dlaczego 90% wypisuje tutaj AC czy Mass
Effect, które wyszły w 2007r.?


Ponieważ wszyscy wiedzą, że AC i ME na pieca wyszły w 2008 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 21:50, Kędziorus napisał:

Ponieważ wszyscy wiedzą, że AC i ME na pieca wyszły w 2008 r.

Myślę, że liczy się premiera konsolowa. Poza tym Resistance 2 o ile się nie mylę, to jednak pozycja na konsole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1/3 z tych produkcji jest mi kompletnie nieznana. Poza tym, wydaje mi się, że niektóre z tych gier są tam na siłę i przez to, nie zostaną nawet wzięte pod uwagę.
Mimo wszystko KB:L i PoP to IMO najlepsze gry ubiegłego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem na Fallouta 3, bo to dobra gra.

Jednak jeśli chodzi o gry to do takich plebiscytów się nie nadaję Z tegorocznych gier grałem dosłownie w 2 tytuły. Z czego jeden (Mass Effect) nie podobał mi się.

Jako, że w gry gram, gdy wpadną do jakiejś taniej kolekcji to większość tytułów poznam dopiero za jakiś czas. Jednak z tej list mam ochotę zagrać jedynie w GTA IV (może za parę lat wyjdzie edycja z wszelkimi patchami, która będzie działała normalnie) i King''s of Bounty (wygląda na coś w stylu hirołsów, a ich lubię. Jeśli się mylę proszę mnie poprawić ;]).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jest Tomb Raider?? Ta gra zasługuje na uznanie gdyż jest świetnym zakończaniem nowej trylogii TR.
Ja zagłosowałem na ME i Fallouta 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 22:04, adorjan napisał:

Zagłosowałem na Fallouta 3, bo to dobra gra.

Jednak jeśli chodzi o gry to do takich plebiscytów się nie nadaję Z tegorocznych gier
grałem dosłownie w 2 tytuły. Z czego jeden (Mass Effect) nie podobał mi się.

Jako, że w gry gram, gdy wpadną do jakiejś taniej kolekcji to większość tytułów poznam
dopiero za jakiś czas. Jednak z tej list mam ochotę zagrać jedynie w GTA IV (może za
parę lat wyjdzie edycja z wszelkimi patchami, która będzie działała normalnie) i King''s
of Bounty (wygląda na coś w stylu hirołsów, a ich lubię. Jeśli się mylę proszę mnie poprawić
;]).


Ok poprawię. To Heroes''y przypominają stylem King''s Bounty nie na odwrót :). Kocham tą grę, czekam na dodatek ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.02.2009 o 22:41, MisioKGB napisał:


Ok poprawię. To Heroes''y przypominają stylem King''s Bounty nie na odwrót :). Kocham
tą grę, czekam na dodatek ;].


No fakt jednak "King''s of Bounty" było starsze;] Ale widzę, że jednak warto się w grę zaopatrzyć i to jest ważne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 23:58, Kalejdoskop86 napisał:

Co do MGS4 to mimo że nie grałem w żadnego MGSa, ale ta gra no powinna się znaleźć. ;]


kompromitacją to jest nie granie w żadnego MGSa dupzorze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna ta ankieta... Wiedźmin: Edycja Rozszerzona ma niby nagle być zupełnie nową grą? To co, może wydać w tym roku grę Wiedźmin: Edycja Jeszcze Bardziej Rozszerzona, i wtedy będzie można na nią głosować jako na jedną z gier 2009... Ludzie, zostawcie już tego Wedmaka w spokoju.

Co do reszty tytułów z tej listy... Superbike World Championship? Chronicles of Mystery? Ile osób słyszało o tych grach? Ile osób w nie grało? A ile osób zna i lubi STALKERa? Czemu dla niego zabrakło miejsca? Nie wiem, kto układał listę faworytów, ale chyba osoba ta powinna trochę przemyśleć sposób selekcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 20:22, Smooqu napisał:

Rozumiem że patch do Wieśka to będzie najlepszą grą 2008 roku ??? To jakaś żenada bo
ten patch to nawet nie pełnoprawna. Kto w ogóle na to głosował ?



Ja. A to dlatego że Wiedźmin: Edycja Rozszerzona to FINALNA WERSJA GRY. Patch był udostępniony za darmo. A
Wiesiek to dla mnie kawał świetnego RPG''a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Pora na wyselekcjonowanie najlepszych spośród nich!" Nie wiem kto wybierał ten zestaw gier ale musiał byc w zaawansowanym stadium grypowym a jak wiadomo wysoka temperatura nie sprzyja logicznemu myśleniu i w niektórych przypadkach powoduje objawy bredzenia.Pytam się gdzie jest GRID ,gdzie jest MGS 4,gdzie jest WoW,gdzie jest GoW 2,gdzie jest TOMB RAIDER UNDERWORLD,STALKER,L4D,CRYSIS WARHEAD.....nie no są w tym zestawie dobre gry,np:PoP,KINGS BOUNTY,FALLOUT 3,DEAD SPACE ,no ale panowie,no żenada po prostu żenada.
PS.A swoją drogą dlaczego z góry narzucacie graczom na jakie gry mają głosowac ,a może mnie te gry się nie podobają i mam swojego faworyta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 20:22, Smooqu napisał:

Rozumiem że patch do Wieśka to będzie najlepszą grą 2008 roku ??? To jakaś żenada bo
ten patch to nawet nie pełnoprawna. Kto w ogóle na to głosował ?


Nie, Wiedźmin to gra roku 07. Patch się nie liczy. Ale mam nadzieję, że nikt nie wybierze kiczowatego PoPa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 13:51, Koski napisał:

> Rozumiem że patch do Wieśka to będzie najlepszą grą 2008 roku ??? To jakaś żenada
bo
> ten patch to nawet nie pełnoprawna. Kto w ogóle na to głosował ?


Ja. A to dlatego że Wiedźmin: Edycja Rozszerzona to FINALNA WERSJA GRY. Patch był udostępniony
za darmo. A
Wiesiek to dla mnie kawał świetnego RPG''a ;)


To teraz (tzn. w 2009) wydadzą drugiego patcha i nazwą to Ultra Finalna Wersja gry i już wiadomo kto wygra plebiscyt xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 13:51, Koski napisał:

> Rozumiem że patch do Wieśka to będzie najlepszą grą 2008 roku ??? To jakaś żenada
bo
> ten patch to nawet nie pełnoprawna. Kto w ogóle na to głosował ?


Ja. A to dlatego że Wiedźmin: Edycja Rozszerzona to FINALNA WERSJA GRY. Patch był udostępniony
za darmo. A
Wiesiek to dla mnie kawał świetnego RPG''a ;)


To pewnie Mass Effect będzie kandydatem na rpg roku 2009, bo zapowiedziano na ten rok patcha.
Śmieszne, zresztą jak i większość listy nominowanych.
No ale najważniejsze, że będzie można odtrąbić kolejne zwycięstwo Wiedźmina i pchnąć info do prasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 13:51, Koski napisał:

> Rozumiem że patch do Wieśka to będzie najlepszą grą 2008 roku ??? To jakaś żenada
bo
> ten patch to nawet nie pełnoprawna. Kto w ogóle na to głosował ?

Ja. A to dlatego że Wiedźmin: Edycja Rozszerzona to FINALNA WERSJA GRY. Patch był udostępniony za darmo.


No ciekawe. Więc może mi powiesz dlaczego rok temu zgłaszano wszędzie gdzie się tylko da wersję beta tej gry? Druga sprawa że w 2008 roku ukazało się sporo patchy do znanych gier (np. Call of Duty 4; Modern Warfare żeby daleko nie szukać) i jakoś nikomu innego nie przyszło do głowy żeby tak kombinować.

gostfejskila --->

>Pytam się gdzie jest GRID ,gdzie jest MGS 4,gdzie jest WoW,gdzie jest GoW 2,gdzie jest TOMB RAIDER >UNDERWORLD,STALKER,L4D,CRYSIS WARHEAD

Podobno jeden dystrybutor nie mógł zgłosić więcej niż czterech tytułów, stąd też braki niektórych dobrych gier. CDP wolał dalej lansować Wiedźmina niż STALKER-a :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować