Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wybieramy najlepsze gry 2008 roku - głosowanie czas zacząć!

136 postów w tym temacie

Jest juz ponad 100 postow i ciagle zero odezwu z gramu. Widac, ze maja w **** powazaniu swoich uzytkownikow. Ten vortal stacza sie z dnia na dzien coraz glebiej i glebiej. Pff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 23:18, Grz3chu napisał:

kompromitacją to jest nie granie w żadnego MGSa dupzorze !

Mam to gdzieś, dla jednej gry konsoli kupować nie będę. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego to niby Wiedzmin ER miałby nie być w stawce ? Wyszedł w 2008 roku i co z tego że jest wyżej niż GTA
Moje typy to oczywiście :
1. Wiedzmin
2.Fallout3
3.Mass Effect

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 12:02, toom134 napisał:

Dlaczego to niby Wiedzmin ER miałby nie być w stawce ? Wyszedł w 2008 roku i co z tego

No bo nie wyszedł w 2008, tylko rok wcześniej. Oczywiście dla "patriotów" czas biegnie od momentu powstania kolejnego patcha do wieśka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje typy to:
1.Wiedźmin ER
2.Fallout3
3.Prince of Persia
Wybrałem te gry ponieważ gdy w nie gram jestem zadowolony ponieważ,mam wrażenie że ktoś je zrobił specjalnie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałem
1. Wiedźmin : ER - Super gra, w super wydaniiu za nie wielkie pieniądze
2. Prince of Persia - Gra czysto relaksująca, dzięki braku możliwości ''deda''
3. FIFA 09 - za widoczne zmiany wprowadzone w stosunku do poprzedniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. PoP - Odprężająca gra, z fabułą, która trzyma się kupy, świetnymi animacjami, niesamowitymi akrobacjami i przepięknym, bajkowym światem.
2. GTA IV - Świetny scenariusz, wyraziste postacie, dbałość o szczegóły i drobne detale, mnogość możliwości i tętniące życiem miasto.
3. King''s Bounty Świetny powrót legendy sprzed lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja też kurczę nie wiem czemu jest Wiedźmin Edycja Rozszerzona.
Czyli to będzie tak.
2007 - Wiedźmin
2008 - Wiedźmin Edycja Rozszerzona
2009 - Wiedźmin The Rise of The White Wolf(Powrót Białego Wilka)

I to wszystko to JEDNA I TA SAMA GRA! Żadnych zmian w fabule, ani nowych questów. (Mody to inna sprawa)

I trzy lata z rzędu jestem pewien że będzie kandydować na grę roku. Nie do wiary że są tacy naiwniacy że nie widzą że ta sama gra startuje 3 razy pod rząd na grę roku tylko że pod inną postacią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ża na zdjęciu jest więkaszość gier, natomiast w ankiecie jest tylko tyle, to jakaś pomyłka czy cuś ?
No i to nie możliwe że patch wygra,co prawda są tam dwie nowe przygody no ale jednak to chyba za mało żeby nazwać to grą, tego patch nie powinno być w tej ankiecie, a już na pewno nie powinien wygrać. Ale już raczej nic nie poradzimy bo dziś się kończy czas oddawania głosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, Wiedźmin grą roku? Przy takich tytułach jak Dead Space czy GTA IV? Ludzie, trochę przyzwoitości, nie fałszujcie ankiet na swoją korzyść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i patch prowadzi 8->

Ale przecież "Wyniki sondy odzwierciedlają zdanie tylko tych użytkowników Internetu, którzy zdecydowali się wziąć w niej udział, nie mogą być zatem traktowane jako odzwierciedlenie poglądów wszystkich użytkowników Internetu"

Tak więc świadczy to o jakimś zubożeniu umysłowym głosujących, skoro nawet nie zadali sobie trudu sprawdzić kiedy dokładnie gry nominowane zostały wydane. Jacy głosujący, takie wyniki, czyli poniżej krytyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 16:07, Melchah napisał:

Tak więc świadczy to o jakimś zubożeniu umysłowym głosujących, skoro nawet nie zadali
sobie trudu sprawdzić kiedy dokładnie gry nominowane zostały wydane. Jacy głosujący,
takie wyniki, czyli poniżej krytyki :)


Sprawdzanie sprawdzaniem, ale nikogo nawet nie zastanawia, czy cała ta impreza nie jest po prostu kolejną marketingową zagrywką. Przyjmują wszystko bezkrytycznie, zupełnie jak małe dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 19:19, Vojtas napisał:

Sprawdzanie sprawdzaniem, ale nikogo nawet nie zastanawia, czy cała ta impreza nie jest
po prostu kolejną marketingową zagrywką.

Jest na pewno. Będzie kolejny znaczek do umieszczenia na oficjalnej stronie i na pudełku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować