Zaloguj się, aby obserwować  
crash807

Virtua Tennis 2009

37 postów w tym temacie

SEGA w ostatnim czasie opublikowała informacje dotyczące premiery najnowszej części ich arcadowego tenisa, Virtua Tennis 2009. Zadebiutuje on jednocześnie na PlayStation 3, Xboxa 360, oraz PC w maju 2009.

W Virtua Tennis 2009 będziemy mogli wcielić się w jednego z czołowych tenisistów, lub tenisistek świata, takich jak: Rafael Nadal, Roger Federer, Maria Sharapova, Venus Williams, Andy Murray, czy Ana Ivanovic, a staniemy do rozgrywki w trybie singlowym, deblu, oraz mikstcie.

Oprócz poprawionej fizyki, grafiki oraz grywalności, autorzy Virtua Tennis 2009 postawili również na jej możliwości online. W trybie World Tour, dostępnym w grze, prowadzone będą internetowe rankingi graczy, umożliwiające im pojedynki, oraz walkę przeciwko sobie o czołowe miejsca w tabeli. Dodatkowo również zostanie rozbudowany system tworzenia własnych zawodników, w którym pojawi się ponad 800 elementów, umożliwiających zmianę wyglądu naszej autorskiej postaci.

---> Playpc.pl

Virtua Tennis 3 był jak dla mnie świetny ! Bardzo podobały mi się w nim mini gierki - oby ten mu dorównał albo jeszcze lepiej - był lepszy. Mnie zaciekawił internetowy ranking graczy oraz możliwość tworzenia własnych zawodników :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 13:12, Budep napisał:

Czekam :D

Dzięki za info w poprzednim temacie. No to czekam tylko jak się pojawi to kupuję i mam nadzieję że cena nie będzie kosmiczna. Liczę na boskie multi i więcej kortów oraz zawodników( oby pojawił się Djokovic no i może Radwańska)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

VT był świetną grą, która przeszła prawie niezauważona na polskim rynku, a szkoda. Kto w nią grał przyznawał, że to świetna gra sportowo. Po VT 2009 spodziewam się że będzie jeszcze lepszy i może dostrzeże go więcej osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.04.2009 o 14:41, Budep napisał:

Jest Djoko, bo nawet go widać na trailerze :>

No wiem też go zobaczyłem więc jest gitowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 14:43, Woo-Cash napisał:

Będzie na PC? Jak tak to kupuję :)


Będzie, też z chęcią kupię, ale chciałbym żeby w tej wersji było więcej realizmu. Żeby zawodnicy walili w auty i w siatkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem rozczarowany. Czekałem na to, że będzie to chodź trochę symulator, ale nic z tego. Zawodnicy - niestety - znowu są bezbłędni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 19:27, Aithieel napisał:

Bardziej realistyczny jest Top Spin 3, o ile masz konsolę. Ja tam wolę VT. I nie mogę
sie doczekać premiery wersji na PC.


Ja też.. już czekam i czekam... kiedy premiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 19:39, Budep napisał:

> Bardziej realistyczny jest Top Spin 3, o ile masz konsolę. Ja tam wolę VT. I nie
mogę
> sie doczekać premiery wersji na PC.

Ja też.. już czekam i czekam... kiedy premiera?


W czerwcu-sierpniu, nie wiadomo dokładnie. Czekam na emalia od Gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw kiedy premiera PC - to jest naprawde kilka gier w jednej. Swietna zabawa na wiele godzin i fajnie sie gra we dwoch przy jednym kompie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę wkurzający jest ten VT. Od trójki praktycznie nic się nie zmieniło :| Grafikę tylko trochę chyba poprawili. No i głupie, że żeby wspiąć się na szczyt, musimy zagrać tyyyyyyyle meczy, że hoho :/ Aczkolwiek pograć się da :) Fun tak czy tak jest ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 12:19, BasteKSG napisał:

Jestem ciekaw kiedy premiera PC - to jest naprawde kilka gier w jednej. Swietna zabawa
na wiele godzin i fajnie sie gra we dwoch przy jednym kompie :)


No ja też czekam i to mocno. Oglądam sobie właśnie turniej ATP Queen na Eurosporcie i odrazu mi się chce grać VT 2009. Tak na marginesie powiem, że w VT3 Vancouver jest właśnie wzorowany na Queen :)

Jak oglądałem nieliczne filmiki - to wiele się nie zmieniło w grafice. Grafika jest praktycznie ta sama, a korty też. Casablanca, Duesseldorf... szkoda.

Zmieniła się natomiast troszkę gra, piłka zachowuje się bardziej realistycznie, ale posłanie jej w aut graniczy z cudem :)

Na plus zaliczam tryb multiplayer (YEA :D) oraz losowi, słabsi zawodnicy w pierwszych rundach. Ciekawy jestem tylko, czy wzrośnie (oby) poziom trudności i czy gra nie będzie taka liniowa - po dłuższej grze - jak VT3.

No to czekamy na premiere :P

EDIT: No i jeszcze nie rzucają się zawodnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2009 o 13:36, Budep napisał:

Wiadomo coś o premierze? Bo już się doczekać nie mogę, szczerze mówiąc :/

Wg GOL-a światowa premiera ma mieć miejsce 26 czerwca, a Polska premiera przewidziana jest w sierpniu, lecz dokładnej daty nie podano. Cóż nie ty jeden czekasz na tę gierkę zwłaszcza że już mi ślinka cieknie z myślą o wojowaniu Djokovicem w multi:)
Jestem ciekaw jeżeli chodzi o multi czy będą możliwe prócz pojedynczych meczy, rozgrywanie pełnych turniejów np. Australian Open itp. Byłoby fajowo.

Edit: Posiadacze PS 3 oraz Xboxa 360 mogą się już gierką cieszyć od 29 maja w Polsce i na całym świecie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2009 o 13:49, Ziggy napisał:

> Wiadomo coś o premierze? Bo już się doczekać nie mogę, szczerze mówiąc :/
Wg GOL-a światowa premiera ma mieć miejsce 26 czerwca, a Polska premiera przewidziana
jest w sierpniu, lecz dokładnej daty nie podano. Cóż nie ty jeden czekasz na tę gierkę
zwłaszcza że już mi ślinka cieknie z myślą o wojowaniu Djokovicem w multi:)
Jestem ciekaw jeżeli chodzi o multi czy będą możliwe prócz pojedynczych meczy, rozgrywanie
pełnych turniejów np. Australian Open itp. Byłoby fajowo.

Edit: Posiadacze PS 3 oraz Xboxa 360 mogą się już gierką cieszyć od 29 maja w Polsce
i na całym świecie:(


Wiem, pooglądaj sobie gameplaye na jutjubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować