Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

WarCraft 3: Frozen Throne (temat ogólny)

4255 postów w tym temacie

Hmmm.. owszem jest ale nie wiem czemu to służy.
Miałem co prawda 25 lvl ale się nie obraziłem że mi go zmazali.

P.S. Tan do licha nie mogę przebić tego 25lvl ;( grają tam ostro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 12:48, Sareavok1 napisał:

Hmmm.. owszem jest ale nie wiem czemu to służy.
Miałem co prawda 25 lvl ale się nie obraziłem że mi go zmazali.
P.S. Tan do licha nie mogę przebić tego 25lvl ;( grają tam ostro.


Heh kiedyś było łatwiej przejść ten lvl. Ale teraz ludzie mają o wile wyższego skilla niż 2 lata temu kiedy ja zaczynałem. Praktycznie każdy newbie stosuje w grze ustawiane klawisze i ogólnie gra jest trudniejsza, bo dużo taktyk zostało opracowanych przez progamerów. Oznacza to, że każdą mapę trzeba mieć w paluszku - odpowiednia kolejność robienia creepów lub sposób w jaki się ich rozwala itp.
Ahh kiedyś to były czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem kolejnym graczem co ma ten sam problem!! CZy sa ludziki kto i sak sobie poradzil z tym problemem. moje gg 2347163


Jestem graczem wc3:tft na europejskiej bramca praktycznie odkad tft wyszlo...i nagle nie wiadomo skad...nie moge sie polaczyc z bnetem poniewaz, tu cytuje :" Nie udalo sie polaczyc z bnetem. Mozliwe ze laczysz sie ze zlym serwerem.jesli uzywasz modemu....(nie uzywam modemu)" I problemu moze by nie bylo gdyby nie to, ze :
1.Moge sie polaczyc np. z bramka useast i asia (uswest tez jest "niedostepna" jak dla mnie..)
2.Sprawdzalem juz na stronie blizzarda tehnical support i zrobilem wszystko co kazali zrobic
3.Byl tam nawet taki temat na forum jednak nikt nie byl wstanie nikomu pomoc
4.Wszystko firewalle itd. dla wc3 sa wylaczone i NIC go nie blokuje(poza tym nawet gdyby cos blokowalo wc3 nie moglbym grac na bramce useast)
5.Inni moga grac na europejskiej bramce
6.Reinstalowalem juz wc3 z dwa razy
7.Wszystkie patche sa zainstalowane
I tak moglbym wyliczac do konca...niby wszystko jest OK a jednak nie dziala, gdyby jednak ktos mial taki sam problem kiedys i dal sobie z nim rade prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 13:43, kapelan24 napisał:

Jestem kolejnym graczem co ma ten sam problem!! CZy sa ludziki kto i sak sobie poradzil z tym
problemem. moje gg 2347163


Jestem graczem wc3:tft na europejskiej bramca praktycznie odkad tft wyszlo...i nagle nie wiadomo
skad...nie moge sie polaczyc z bnetem poniewaz, tu cytuje :" Nie udalo sie polaczyc z bnetem.
Mozliwe ze laczysz sie ze zlym serwerem.jesli uzywasz modemu....(nie uzywam modemu)" I problemu
moze by nie bylo gdyby nie to, ze :
1.Moge sie polaczyc np. z bramka useast i asia (uswest tez jest "niedostepna" jak dla mnie..)
2.Sprawdzalem juz na stronie blizzarda tehnical support i zrobilem wszystko co kazali zrobic
3.Byl tam nawet taki temat na forum jednak nikt nie byl wstanie nikomu pomoc
4.Wszystko firewalle itd. dla wc3 sa wylaczone i NIC go nie blokuje(poza tym nawet gdyby cos
blokowalo wc3 nie moglbym grac na bramce useast)
5.Inni moga grac na europejskiej bramce
6.Reinstalowalem juz wc3 z dwa razy
7.Wszystkie patche sa zainstalowane
I tak moglbym wyliczac do konca...niby wszystko jest OK a jednak nie dziala, gdyby jednak ktos
mial taki sam problem kiedys i dal sobie z nim rade prosze o pomoc.



Kolega ma to samo, ale mam pytanie: Czy ściągasz ręcznie patche, czy jak wchodzish na bnet to auto? Jeżeli ręcznie to możliwe że to tu jest problem, zreinstaluj grę i wejdź na battlenet.... Odpisdz czy pomogło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 13:56, Jackal-pl napisał:

> Jestem kolejnym graczem co ma ten sam problem!! CZy sa ludziki kto i sak sobie poradzil
z tym
> problemem. moje gg 2347163
>
>
> Jestem graczem wc3:tft na europejskiej bramca praktycznie odkad tft wyszlo...i nagle nie
wiadomo
> skad...nie moge sie polaczyc z bnetem poniewaz, tu cytuje :" Nie udalo sie polaczyc z
bnetem.
> Mozliwe ze laczysz sie ze zlym serwerem.jesli uzywasz modemu....(nie uzywam modemu)" I
problemu
> moze by nie bylo gdyby nie to, ze :
> 1.Moge sie polaczyc np. z bramka useast i asia (uswest tez jest "niedostepna" jak dla
mnie..)
> 2.Sprawdzalem juz na stronie blizzarda tehnical support i zrobilem wszystko co kazali
zrobic
> 3.Byl tam nawet taki temat na forum jednak nikt nie byl wstanie nikomu pomoc
> 4.Wszystko firewalle itd. dla wc3 sa wylaczone i NIC go nie blokuje(poza tym nawet gdyby
cos
> blokowalo wc3 nie moglbym grac na bramce useast)
> 5.Inni moga grac na europejskiej bramce
> 6.Reinstalowalem juz wc3 z dwa razy
> 7.Wszystkie patche sa zainstalowane
> I tak moglbym wyliczac do konca...niby wszystko jest OK a jednak nie dziala, gdyby jednak
ktos
> mial taki sam problem kiedys i dal sobie z nim rade prosze o pomoc.


Kolega ma to samo, ale mam pytanie: Czy ściągasz ręcznie patche, czy jak wchodzish na bnet
to auto? Jeżeli ręcznie to możliwe że to tu jest problem, zreinstaluj grę i wejdź na battlenet....
Odpisdz czy pomogło ;)

napisz do mnie na gg 2347163

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 14:39, Blackhand napisał:

Upewnij się, czy masz publiczny adres IP, bez tego nie pograsz na bramce europejskiej.
PS Tnijcie cytaty.



Witaj nawet po recznym zainstalowaniu patha 1,21 nic z tego. adres publiczny jest tylko do twozenia gier potrzebny oczywiscie bez blokady.
Ale inne gramki wchodza west azja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 13:19, NomenNescio napisał:

Heh kiedyś było łatwiej przejść ten lvl. Ale teraz ludzie mają o wile wyższego skilla niż 2
lata temu kiedy ja zaczynałem. Praktycznie każdy newbie stosuje w grze ustawiane klawisze i
ogólnie gra jest trudniejsza, bo dużo taktyk zostało opracowanych przez progamerów. Oznacza
to, że każdą mapę trzeba mieć w paluszku - odpowiednia kolejność robienia creepów lub sposób
w jaki się ich rozwala itp.
Ahh kiedyś to były czasy...

Dokładnie, ale zawsze można trochę "najgorszych" map odznaczyć. Dzięki temu można grać tylko na tych, na których gracz się czuje lepiej i ma bardziej opanowaną sytuację. Zawsze jakieś rozwiązanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 14:42, kapelan24 napisał:

adres publiczny jest tylko do
twozenia gier potrzebny oczywiscie bez blokady.

Z tego co pamiętam na bramce EUROPE zasady się zmieniły i nie można nawet grać bez publicznego adresu ip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 19:14, Mat.W napisał:

najlepszy jest "niedzwiadek"


Chodzi ci o BM''a czyli władcę zwierząt. Z tymi herami to zależy na jaką się raę gra albo jakich heroesów weźmie przeciwnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 18:32, WorldWar3PL napisał:

> adres publiczny jest tylko do
> twozenia gier potrzebny oczywiscie bez blokady.
Z tego co pamiętam na bramce EUROPE zasady się zmieniły i nie można nawet grać bez publicznego
adresu ip.



To w takim razie gdzie zadac i komu te pytanie?/ do cdprojektu?? czy innym osobom nie po to czlowiek kupije gre zeby na europie nie pograc . ja mam wewnetrzne ip od dostawcy internetu droga radiowa wszytko inne dziala oprucz tego formaty nie pomoglu;/ i po 3 zainstalowanie gry. nawet jak patha niema , to tez nie moge wejsc do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... ale nie zawsze jest tak jak byś chciał. Nie zawsze gracz pozwoli jak byś chciał zagrać.
Zastosuje przeciwciało na twojego taktixa i masz lipe :D.
A każda taktyka ma swoje przeciwciało. Na dzień przypada ok. 2000 graczy na bramkę i doszedłem do wniosku
że super gracz prO wymiatacz na 300 wygranych napewno 50 razy przegra jak nie więcej.
Nawet może się zdarzyć, że pokona go newbee bo dobry dzień i szczęście też wchodzi w rachybę ;)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 11:12, Sareavok1 napisał:

... ale nie zawsze jest tak jak byś chciał. Nie zawsze gracz pozwoli jak byś chciał zagrać.
Zastosuje przeciwciało na twojego taktixa i masz lipe :D.
A każda taktyka ma swoje przeciwciało. Na dzień przypada ok. 2000 graczy na bramkę i doszedłem
do wniosku
że super gracz prO wymiatacz na 300 wygranych napewno 50 razy przegra jak nie więcej.
Nawet może się zdarzyć, że pokona go newbee bo dobry dzień i szczęście też wchodzi w rachybę
;)>


Heh to wiem, bo jak koleś dobry jest to weźmie też 3 hero i tym będzie kontrował twojego 2 tego z tawerny na przykład. Zgadzam się też z tobą, iż tyle ile jest ludzi tyle różnych sposobów gry. JA ciągle jestem czymś zaskakiwany. Natomiast myślę, że nie widziałem żeby pro przegrał z newbie - nigdy. Fakt mają słabsze dni ale wtedy przegrywają z kolesiami na swoim lub trochę niższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz jedynie poprosić swojego dostawcę Internetu o zmianę IP na publiczny lub choć przekierowanie portów (tych, które wykorzystuje Warcraft), może to wystarczy (skoro skubsa gra z prywatnym IP, to albo ma przekierowane porty albo zrobionego statycznego NATa).
Tak przy okazji (końcówka posta):
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=11570&pid=8
Chyba pracownicy CDP są wiarygodnym źródłem informacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować