Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

WarCraft 3: Frozen Throne (temat ogólny)

4255 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2007 o 16:03, skubsa napisał:

Hum nie jest Imba , a co do Grubbego to ostatnio przegrał z Moonem ^ ^


Eeee tam. Grybby przegrywał też z ToD''em w sumie nic to nie znaczy liczą się mistrzostwa albo zdobyte punkty w klasyfikacji generalnej. Mówiąc, że Hum jest imba mam na myśli głównie jego zadziwiająco szybki fast exp do tego ktoś tu wcześniej pisał, że hum na początku jest słaby. Jak dla mnie nie od parady Hum ma 3 rodzaje wież i do tego milicje więc jak dla mnie na początku słabszy jest Ud niż Hum. Potem można już dowolnie zmieniać taktyki. Grać na pojazdy parowe albo sorc + prist + knights albo source + spellbreakers. Dodaj do tego ostatnią umiejętność + aura AMa i zobacz jak on szybko się po mapie przemieszcza (budowanie tanich farm jako scut) itp. Hum naprawdę jest super tylko rzeczywiście trudny do opanowania. Mówiłem już, że kiedyś powiedziałbym, iż IMBA to jest UD, a teraz śmiem twierdzić, że hum jest niezbalansowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Nie wiedziałem że można ich wskrzesić w ciągu sekundy. Jednak pancerze jak zauważyłem tylko parę procent do 25 max zmniejszają obrażenia i są drogie - ale łaska :P
P.S. A po za tym odruchowo nie zapisałem swojego repa. Jak przegram w taki głupi sposób to wpadam w presję :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak można ich wskrzeszać ale to sporo kosztuje. Jednak mając expa czasem się to bardzo opłaci. Co do pancerzy to uwierz mi, że na pradę warto w to inwestować. W taki sposób w jaki mówiłem. Najpierw mniejsza armia ale lepsze upgrade i nie musisz isc w 3 lvl tych ulepszeń, bo te są cholernie drogie albo 2 w obronę i jeden w atak w zupełności wystarczą. Zależy jakie jednostki u ciebie przeważają. Jak meele to ładuj 2 w obronę a jak range to 2 w atak i jeden w obronę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jeśli jest ktoś chętny wstapienia do naszego klanu gram.pl to zapraszam, zreszamy wszystkich urzytkowników gram.pl pod jednym klanem, mamy niezłe staty (1000 miejsce w solo,1000 w teamie 2 vs 2 oraz 700 w 3 vs 3), zapraszamy na forum owego klanu http://mofk.prv.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ja ostatnio miałem manię na Goblina Alchemika. Ta mikstura zmniejszająca pancerz i zadająca małe obrażenia jest przydatna na duże skupiska wroga. Chociaż bohater trochę za łatwo ginie, to do ryzykownych taktyk się nadaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 14:47, Szakal4 napisał:

skąd mogę ściagnąc patche do warcrafta 3?

Zserwera gram.pl albo ze strony Blizzarda.
Możesz też po porostu połączyć się z battlenetem w czasie gry (w menu głównym klikasz BattleNet) i gra automatycznie ściągnie patche i zaktualizuje się do najnowszej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 15:18, Czedwik napisał:

Hehe, ja ostatnio miałem manię na Goblina Alchemika. Ta mikstura zmniejszająca pancerz i zadająca
małe obrażenia jest przydatna na duże skupiska wroga. Chociaż bohater trochę za łatwo ginie,
to do ryzykownych taktyk się nadaje ;)

A próbowałeś nim rushować? I wg ciebie na początku dobrze wymiata tym?? Ja lubię dosyć często rushować
i gram tylko nieumarłymi - co byś proponował ? - alchemika czy standardowego bohatera ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powie mi ktoś skąd wziąć takich bohaterów jak władca ognia, bodajże goblin mechanik i wspomniany goblin alchemik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 17:45, Sareavok1 napisał:

A próbowałeś nim rushować? I wg ciebie na początku dobrze wymiata tym?? Ja lubię dosyć często
rushować
i gram tylko nieumarłymi - co byś proponował ? - alchemika czy standardowego bohatera ??

Do rushy to lepiej wziąć zwykłego. Ja Alchemika brałem głównie w grach drużynowych, no i gra była bardziej na techowanie niż rush.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madoc -> z Tawerny, która jest na niektórych mapach.

Szakal4 -> coś mi się widzi, że masz piracką wersję war3 :] co jest w sumie smutne, biorąc pod uwagę ile obecnie kosztuje oryginał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 17:49, Madoc napisał:

powie mi ktoś skąd wziąć takich bohaterów jak władca ognia, bodajże goblin mechanik i wspomniany
goblin alchemik??


Tak z Tawerny ale to jest tylko d dodatku do W3 ;] w podstawce nie ma dodatkowych bohaterów :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 18:48, TTBoS napisał:

> powie mi ktoś skąd wziąć takich bohaterów jak władca ognia, bodajże goblin mechanik i
wspomniany
> goblin alchemik??

Tak z Tawerny ale to jest tylko d dodatku do W3 ;] w podstawce nie ma dodatkowych bohaterów
:>

ale ja tych trzech właśnie nie mam w tawernie. mam tylko władcę zwierząt, piwowara, morską wiedźmę, władcę otchłani i nieumarłą łuczniczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 13:51, Shabranigdo napisał:

ściągnij sobie patche do warca wtedy bedziesz ich mieć, najłatwiej to wchodząc na b.net ściągniejsz
sobie wszystkie aktualizacje

aha, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 20:45, cOr napisał:

Witam, zna ktos moze sposob na wyciagniecie glosow jednostek do oddzielnych plikow?



Jest pewien sposób, ale nie dla żółtodziobów. Ze stronki Imperium Diablo (www.diablo.phx.pl) ściągasz z działu download/programy MPQ READER (mimo że jest przeznaczony do diablo, działa również z Warcraftem), uruchamiasz go a następnie plik głowny z folderu Warcraft 3 TFT (bądź RoCh) Nazwa pliku: Patch...'''' (nie wiem teraz dokładnie) i z niego za pomocą readera wyciągasz wszystkie potrzebne Ci dane (wykorzystywanie tego programu służy również do tworzenia licznych modów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 20:45, cOr napisał:


Jest prostszy sposób niż to co opisał kolega:
-wchodzisz w edytor map
-dajesz na dźwięki i tam będę wszystkie jednostk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, zrąbał mi się ostatnio komputer i musiałem przeinstalowywać cały system ale bez formata, wyczyszczony został tylko folder Windows i wstawiony nowy oraz utworzony został nowy rejestr. Chcę zreinstalować War III TFT żeby móc normalnie wkładać płytkę i żeby nie pokazywało się ciągle okienko instalacyjne (na górze zamiast graj to jest napisane instaluj) . Czy jeżeli już zainstaluje Warcrafta to mogę go ponownie zarejestrować pod tym samym moim nickiem? Czy jest wogóle możliwa rejestracja po powtórnej instalacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować