Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

WarCraft 3: Frozen Throne (temat ogólny)

4255 postów w tym temacie

Dnia 23.03.2008 o 15:39, Draxvoxdor napisał:

Kurcze męczę się z tą misją co illidan musi stać na kółkach i zamykać bramy. Zna ktoś
na to dobry sposób? Bo przy drugiej bramie wszystko mi rozwalają:/



Najpierw niszczysz obozy orków. Potem dopiero zajmujesz się bramami. Możesz mieć problem z zniszczeniem bazy orków, co mają smoki. Jeśli ich nie zniszczysz, to zbuduj przy północnym wejściu do bazy mur z wieżyczek i zostaw trochę armii. Większością armii idź do bram i chroń Illidana. Potwory są słabe i szybko padają przy większym ostrzale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka znowu ja z problemem wiecie mzoe czemu od 2 tygodni normalnei gram w w3 a dzisiaj po zakonczeniu gry "polaczenie z battle.net zostalo przerwane"? ostatnio zaczelem uzywac banlisty ale watpie zeby to cos spowodowalo aha inne bramki poza Europe zilaja sprawnie! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a jakim wojskiem chronić illidana? Bo jak brałem myrmidony, te żółwie i kilku kapłanów to je szlag trafiał minutę przed zamknięciem bramy:/ A nie ma tam za bardzo gdzie wieżyczek stawiać, bo jakaś ziemia dziwna jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 10:36, Draxvoxdor napisał:

Hmm, a jakim wojskiem chronić illidana? Bo jak brałem myrmidony, te żółwie i kilku kapłanów
to je szlag trafiał minutę przed zamknięciem bramy:/ A nie ma tam za bardzo gdzie wieżyczek
stawiać, bo jakaś ziemia dziwna jest:P


Ja miałem myrmidiony, Kael''thasa, Vash, feniksa, łuczniczki, i kapłanów. Vash i Kaelem bombardujesz wrogów czarami, gdy tylko się da, feniksem nacierasz najlepszych. Dobry pomysł to ustawienie swoich wojsk zaraz przed bramą, pięć kroków przed nią. Przeciwnicy wychodzą pojedynczo i będą ginąc zaraz po wyjściu. Ja miałem 6 wież obwarowanych farmami i paru żołnierzy. Mniejsze ataki wytrzymywało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ps. przy ostatniej bramie ( tej obok obozu fioletowych ze smokami) znajduje się obóz najemników, będziesz mógł szybko uzupełniać straty w ludziach. Pomóż także Drenei, a przyłączą się do ciebie.

Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 11:02, Pawciu45 napisał:

Ps. przy ostatniej bramie ( tej obok obozu fioletowych ze smokami) znajduje się obóz
najemników, będziesz mógł szybko uzupełniać straty w ludziach. Pomóż także Drenei, a
przyłączą się do ciebie.

Życzę powodzenia.

omfg, ja przy tej się męczę właśnie xD. Trzeba było tak od razu. A co zrobić żeby Dranei się przyłączyli? Bo zadanie zrobiłem a oni tacy jacyś neutralni są ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 11:06, Draxvoxdor napisał:

omfg, ja przy tej się męczę właśnie xD. Trzeba było tak od razu. A co zrobić żeby Dranei
się przyłączyli? Bo zadanie zrobiłem a oni tacy jacyś neutralni są ;P


Na mapie są klatki, po których zniszczeniu, uwięzione jednostki drenei przyłączą się do ciebie. Z najemników polecam tego, co ma tą Uzdrawiającą Falę ( nie pamiętam, jak ten spell się nazywa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 19:06, Vesania666 napisał:

mam wrażenie, że na BN spadł mój lvl z 11 do 9 w 1vs1:/ czy jest to możliwe ?


Oczywiscie, ze tak. Jezeli nie grasz, to poziom spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 06:34, BukE napisał:

> mam wrażenie, że na BN spadł mój lvl z 11 do 9 w 1vs1:/ czy jest to możliwe ?

Oczywiscie, ze tak. Jezeli nie grasz, to poziom spada.

Lub jeżeli ostatnio sie tylko przegrywa mniej wiecej jest to -50-100 punktow doswiadczenia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, Kupilem warcrafta posiadam go okolo 2 tyg gora 3 nie moge sie zalogowac na bramke EU na ktorej mialem konto o loginie spider-chrum po prostu psize ze nie mozna sie polaczyc z battle.net zrobielm konto na US.East i na nastepny dzien sie nie moge zalogowac teraz przychodzac do domu widze ze probilem caly czas trwa kiedys tak mialem z Diablo II czy mozliwe ze to BAN jesli tak to na ile? moze za nik? lub uzywanie banlisty? gralem z kolseiem na loapie i cos mu sie nie podobalo i stwierdzil ze ma kolege w b.necie i mnie zbanuje za name spoofera (cokolwiek to jest) ? aha na us west mam konto o innym loginie i narazie wszystko w porzadku prosze o pomoc:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłbym sobie w warcrafta przez neta, jak mniej więcej wygląda tam walka? Bo u kumpla widziałem bardzo dziwne mapy, np. polegające na zabijaniu króliczków, czy obronie helmowego jaru. W edytorze można takie rzeczy robić? Trudne to? Wymaga umiejętności programowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do mapek to nie wiem czy da sie takie robic ale raczej tak sa 2 gry do wyboru hostowane przez gracza tam czesto kroliczki dota loapy tower defensy itp. lub hostowane przez b.net tam zawsze grasz na podstawowych mapach wybierasz kilka kotrych nie lubisz i grasz :] Ponawam prosze sprawdzic wydaje mi sie ze polaczenie ejst odrzucone rownoczesnie z kliknieciem wyskakuje blad :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 14:18, Draxvoxdor napisał:

Pograłbym sobie w warcrafta przez neta, jak mniej więcej wygląda tam walka? Bo u kumpla
widziałem bardzo dziwne mapy, np. polegające na zabijaniu króliczków, czy obronie helmowego
jaru. W edytorze można takie rzeczy robić? Trudne to? Wymaga umiejętności programowania?

Programowania - nie, po prostu ustawiasz akcje, jakie mająsiędziać w edytorze.
Edytor Wc3 według mnie, jest jednym z najlepszych i najprostszych. Można w nim zrobić naprawdę mnóstwo rzeczy. A mapek jest multum, a powstają jeszcze nowe... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To skoro już przy temacie BNowych gier jesteśmy to skorzystam z okazji i zadam od dawna nurtujące mnie pytanie. Czy przy przegranych w "fan-made" mapkach zmniejsza się lvl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować