Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

WarCraft 3: Frozen Throne (temat ogólny)

4255 postów w tym temacie

Dnia 26.03.2008 o 14:30, Draxvoxdor napisał:

No to fajnie;P Jak uporam się z kampanią będę miał co innego do roboty niż kupowanie
nowego kompa;P


No widzisz :] jak przejdziesz kampanie to prosze napisz czy dziala ci europa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 15:10, Smoczy Wilq napisał:

To skoro już przy temacie BNowych gier jesteśmy to skorzystam z okazji i zadam od dawna
nurtujące mnie pytanie. Czy przy przegranych w "fan-made" mapkach zmniejsza się lvl?


Skad masz takie rewelacje? Pierwsze slysze szczerze powiedziawszy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 16:46, BukE napisał:

Skad masz takie rewelacje? Pierwsze slysze szczerze powiedziawszy. :)

Z obserwacji. Ostatnio (1 miesiąc? :P) grałam tylko w fan-made''y i podskoczył mi lvl o 2! ^-^ Więc chcę się upewnić czy to nie sprawka jakiegoś darczyńcy ;P BTW, to jest logiczne (przynajmniej dla mnie xD), że te gry liczą się jak normale. Mapka to mapka i jak się w nią gra to levelowanie się nie zmienia! ;) (ALL IMHO)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 17:02, Smoczy Wilq napisał:

> Skad masz takie rewelacje? Pierwsze slysze szczerze powiedziawszy. :)
Z obserwacji. Ostatnio (1 miesiąc? :P) grałam tylko w fan-made''y i podskoczył mi lvl
o 2! ^-^ Więc chcę się upewnić czy to nie sprawka jakiegoś darczyńcy ;P BTW, to jest
logiczne (przynajmniej dla mnie xD), że te gry liczą się jak normale. Mapka to mapka
i jak się w nią gra to levelowanie się nie zmienia! ;) (ALL IMHO)



Rozumiem że chodzi o rozgrywki "Własne Gry" typu Dota itd. jeśli tak to za te gry nie nalicza xp do lvl tylko i wyłącznie gry liderowe to powodują :P.

TT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co to jest za problem odpowiedziec na jedno prosze pytanie czy dziala bramka europejska czy nie?! nie rozumiem temat sie toczy a odpowiedziec nie laska ja pomagam jak co wiem!!!


Ps. własne gry sie nie lciza ponieważ hostuje je gracz exp nachodzi tylko za Hosted by Battle.net noobku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 19:58, Robin Good napisał:

co to jest za problem odpowiedziec na jedno prosze pytanie

Taaak,wielki problem.

Dnia 26.03.2008 o 19:58, Robin Good napisał:

czy dziala bramka europejska
czy nie?!

Jeśli dostałeś bana to pewnie na name acc (bramkę). Sam do tego doszedłeś ;P Ale ja się w tych sprawach nie orientuje, lepiej zaczekaj na szanownego TT czy Blackhanda. :D

Dnia 26.03.2008 o 19:58, Robin Good napisał:

noobku!

(To do mnie tak? ^^) Ej,ej, młody ty zbytnio mi tu nie fikasz? :P Ja tam się z takim "newbiem" jak ty kłócić nie będę, bo i po co? Jakie masz prawo nazywać mnie, ponad 5 letnią graczynkę Warcrafta noobkiem skoro sam masz grę ledwo od paru tygodni? No i widzicie jak mnie jedno słówko z ust newba wkurza? xD

P.S. Czy posiadanie dwóch acc na jednym cd-key''u nie kłóci się z regulaminem? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

więc tak sorki za noobka! w w3 gralem kiedys ale matka mi CD keya wyrzucila mam 1 konto tylko kazde na innej bramce jesli koles mi zagrozil ze doneisie kumplowi ze mam name spoofera (Nie wiem co to) i ze mnei zbanuja na ile?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 20:52, Robin Good napisał:

więc tak sorki za noobka! w w3 gralem kiedys ale matka mi CD keya wyrzucila mam 1 konto
tylko kazde na innej bramce jesli koles mi zagrozil ze doneisie kumplowi ze mam name
spoofera (Nie wiem co to) i ze mnei zbanuja na ile?:>


Jeżeli uwierzyłeś w taką kretyńską groźbę, to naprawdę... :P
Nikt nie ma prawa Ci grozić, to po pierwsze. Co do posiadania kilku kont, nie kłóci się to z regulaminem. Wszyscy gosu playerzy mają swoje training acc i jakoś nie są ścigani listem gończym :P
Po drugie, Blizz banuje ostatnimi czasy tylko konta osób, które używają cheatów ( a to leniuszki :P ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2008 o 20:37, Smoczy Wilq napisał:

P.S. Czy posiadanie dwóch acc na jednym cd-key''u nie kłóci się z regulaminem? :>


Możesz i mieć z 100 kont :P nie ma to większego znaczenia czy to będzie na 1 CD-Key czy na 2 z jednego IP :P

TT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 14:00, Robin Good napisał:

Witam, Kupilem warcrafta posiadam go okolo 2 tyg gora 3 nie moge sie zalogowac na bramke
EU na ktorej mialem konto o loginie spider-chrum po prostu psize ze nie mozna sie polaczyc
z battle.net zrobielm konto na US.East i na nastepny dzien sie nie moge zalogowac teraz
przychodzac do domu widze ze probilem caly czas trwa kiedys tak mialem z Diablo II czy
mozliwe ze to BAN jesli tak to na ile? moze za nik? lub uzywanie banlisty? gralem z kolseiem
na loapie i cos mu sie nie podobalo i stwierdzil ze ma kolege w b.necie i mnie zbanuje
za name spoofera (cokolwiek to jest) ? aha na us west mam konto o innym loginie i narazie
wszystko w porzadku prosze o pomoc:/


Hehe jeśli by to był ban to byś dostał komunikat przy próbie wejścia na BN że twoje konto zostało zbanowane.

Co do tego gracza to tak jak ja bym napisał że mój wuj to szef Blizzarda ;p nawet jeśli Blizzard potrzebuje powodu dla bana czyli np. używanie czitów niedozwolonych w tej grze.

Banlista jest programem jak najbardziej prawidłowym ;p Blizz za niego nie banuje.

Co do samego konta sprawdź czy możesz założyć konto o takim samym nicku jeśli nie to mogą być tego 2 powody ktoś ci konto ukradł wtedy pomoże tylko Email który podałeś w tworzeniu konta 2 sprawa bardziej nie zrozumiała konto mogło się jak by zamknąć dość dziwne ale wtedy trzeba napisać do Blizza o wyjaśnienie co się stało z danym kontem.

Banny są też 2tygodniowe że np nie możesz wejść na dana bramkę jeśli po tym czasie dalej jest problem trzeba pisać do Blizzarda. [ale to nie tyle ban co blokada ;p]

TT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieeeeeeeeki duzo pomogles :] tak moze blokada a co do tej grozby to tez nei wierzyylem ale na nastepny raz sie jnei da zalogowac :P a sprawa wyglada tak wyskakuje mi to od razu po kliknieciu kiedys mailem takie cos w diablo nie wiem za co cheatow nie uzywam slyszlem ze sa do roznych gier ale ze do w3 tez! xD aha nie pisze nawet ze sie laczy nawet nie proboje mozliwe ze gra ktos na tym IP ale nie CD-key''u mam ŚTK i często jest porblem z graniem różne gry Np. Tibia (bany na IP za nic) kiedys gralem i zawsze bylo Ok na wakacjach od 3 lat gramy w w3 a takie cos sie 1 raz zdarza mozliwa jest blokada na IP (na wakacjach gralismy na Neo) thx za pomoc

20080327135345

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 13:53, Robin Good napisał:

Dzieeeeeeeeki duzo pomogles :] tak moze blokada a co do tej grozby to tez nei wierzyylem
ale na nastepny raz sie jnei da zalogowac :P a sprawa wyglada tak wyskakuje mi to od
razu po kliknieciu kiedys mailem takie cos w diablo nie wiem za co cheatow nie uzywam
slyszlem ze sa do roznych gier ale ze do w3 tez! xD aha nie pisze nawet ze sie laczy
nawet nie proboje mozliwe ze gra ktos na tym IP ale nie CD-key''u mam ŚTK i często jest
porblem z graniem różne gry Np. Tibia (bany na IP za nic) kiedys gralem i zawsze bylo
Ok na wakacjach od 3 lat gramy w w3 a takie cos sie 1 raz zdarza mozliwa jest blokada
na IP (na wakacjach gralismy na Neo) thx za pomoc



Zapomniałem dodać że przeróżne Antywirusy/Firewall i inne tego typu oprogramowania mogą czasami również blokować dostępy do bramek na BN [czasami maja takie odchyły ;P].

Wiec jeśli nie sprawdzałeś bez tych zabezpieczeń wejść na BN to też można sprawdzić.
A jeśli po 2 tyg. dalej będzie to samo to kontakt z Blizzem rozwiąże problem ;)

Gdyby ktoś grał na twoim CD-Key był by komunikat że dany klucz jest używany prze [imię osoby podanej podczas instalacji].

TT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm moge sprobowac ale i tak watpie a wole firewalla nie wylanczac :P bo pelno syfow chce cos wysylac ale jak mozliwe ze inne dzialaja sprawdze bez FW i napisze tylko skoncze grac w TD :]

Ok wylaczylem FW na kilka minut i caly czas to samo :P wiec trza czekac ale nie wiem za co to blokada nie mam zadnych chatow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mailem to samo. Musisz napisac do blizza (pomoc techniczna W3) i dokladnie opisac jak to sie stalo i kiedy. Powinni odpisac w ciagu kilku dni (mi po 2 dniach) proszac o dalsze szczegoly i tego samego dnia moglem juz grac bez problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa tylko trza po angielsku :P moze byc pomogl stalo sie to tak ze po postu gralem caly czas normalnie pewnego dnia rano blad!!!! zrobilem konto na Us east o tym samym nicku i znow na nastepny dzien blaaaaaad! a teraz na us west i all ok :P ale wole EU bo tu troche pinguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tu nic nie pomoge :P oni musza to "odblokowac". Mi zablokowalo Us. East i Europe wlasnie, na West i Azji moglem grac bez problemow. Co do maila to popros siostre, mame, tate, brata kogokolwiek by Ci pomogl napisac i po problemie ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do blizza?:> a nie do battle.net''u wydaje mi sie ze blizz nie ma nic do gry przez internet bo to b.net zablokowal chyba:P prosze o odpowiedz bo nie wiem gdzie napisac :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować