Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

WarCraft 3: Frozen Throne (temat ogólny)

4255 postów w tym temacie

Spox, tylko powiedz mi dlaczego ci którzy nad ranem ściągnęli patcha to mogą grać (kumpel o 9 rano ściągnął i wszystko ok było) a ja jak o 14 ściągnąłem to mi sie chrzani?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 14:58, Astercioch napisał:

Niema jakiejś innej mozliwości download tego patcha? oprócz z backroundera blizza?


Niestety narazie nie ma na FTP Blizza tej łatki ;/ sam chce wrzucić na mój serwis ale coś Blizzard nie umieszcza jej na ftp i jedyna droga to połączenie się z bramka battle.net i automatyczne ściąganie jej.
Prawdopodobnie łatka pojawi się do wieczora na FTP Blizza i wtedy będzie można ją ściągnąć normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 15:04, Draxvoxdor napisał:

Spox, tylko powiedz mi dlaczego ci którzy nad ranem ściągnęli patcha to mogą grać (kumpel
o 9 rano ściągnął i wszystko ok było) a ja jak o 14 ściągnąłem to mi sie chrzani?;/


Wygląda na to że zostały wydane 2 różne łatki 1.22 lecz mało to możliwe bo myślę że nawet jeśli został by wydany 2 to też by mi go pobrało

na daną chwile zastanowiło mnie to 1.22.0.6328 pierwszy raz widzę by łatka do Wara miała takie rozszerzenie to samo że na FTP nie ma jeszcze łatki 1.22 też jest dość dziwne bo w tej chwili szczerze to Blizzard śpi ;p i ciężko coś na forum battle.net wyłapać o takim problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurna ja to mam pecha;/ Widocznie będę musiał grę przeinstalowywać jak na ftp dadzą właściwy patch. Choć jeszcze można mieć nadzieje że dadzą poprawkę i nie będzie trzeba reinstalla robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 15:33, Draxvoxdor napisał:

http://www.battle.net/forums/war3/thread.aspx?fn=war3-general&t=2117457&p=1&tmp=1#ne
w2117457
-znalazłem dyskusję na podobny temat
Ten war3fix pomoże?



Nie wiem nie jest to od blizza tylko od jakiegoś gracza i jak zwykle w takich przypadkach instalujecie na własne ryzyko.

lecz pisze że niby działa :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli powyższy link nie zadziała [spotkałem się już z taka sytuacją] jest jeszcze


http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=200B2FD9-AE1A-4A14-98 4D-389C36F85647&displaylang=en

i tak naprawdę chodzi prawdopodobnie o to że łatka 1.22 zmienia wersję vcr z 2005 na 2005 SP1 która właśnie trzeba zainstalować ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 18:06, TTBoS napisał:

Jeśli powyższy link nie zadziała [spotkałem się juz z taka sytuacją] jest jeszcze

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=200B2FD9-AE1A-4A14-984D -389C36F85647&displaylang=en

i tak naprawdę chodzi prawdopodobnie o to że łatka 1.22 zmienia wersję vcr z 2005 na
2005 SP1 która właśnie trzeba zainstalować ;).


Ja zainstalowałem tamto co dał Draxvoxdor i battle net działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lokalnym, a prywatnym :). Teoretycznie się nie da, w praktyce - dwa magiczne słowa: "przekierowanie portów". Niestety, tę kwestię i tak musisz załatwiać ze swoim dostawcą Internetu (musisz też wiedzieć, jakie porty mają być przekierowane - można ich numery znaleźć na stronie BN i chyba w instrukcji do Warcrafta), chyba, że masz przypadek typu: rozdzielasz neostradę za pomocą routera (wtedy przekierowanie możesz sobie zrobić sam :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam problem z uruchomieniem War 3.
Od kiedy przesiadłem się z przyczyn technicznych na 15'' nie mogę uruchomić gry (gaśnie monitor).
Dlatego potrzebuję plik konfiguracyjny, żebym przed uruchomieniem mógł zmienić rozdzielczość.
W WoW bez problemu można taki znaleźć, ale w War 3 nie bardzo.
Ps. reinstalka nic nie pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że oryginał.
Zainstalowałem i nadal to samo.
Jak się uruchamia to filmik jest w niższej rozdziałce to go jeszcze widać,
a w menu już gaśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 11:13, sc_ napisał:

Pewnie, że oryginał.
Zainstalowałem i nadal to samo.
Jak się uruchamia to filmik jest w niższej rozdziałce to go jeszcze widać,
a w menu już gaśnie.


Najlepiej by było jakbyś znalazł jakieś urządzenie o wyższej rozdzielczości (HDTV lub większy monitor) i na nim zmienił rozdziałkę w W3. Ewentualnie zabierz dysk twardy do kumpla z większym monitorem i tam zmien rozdzielczość.

Możesz także zmienić rozdzielczość na ślepo w menu gry, ale to już wyzsza szkoła jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Start->Uruchom, wklep regedit <Enter>.
Teraz przejdź do klucza HKEY_CURRENT_USER\Software\Blizzard Entertainment\Warcraft III\Video, znajdź wartości reswidth oraz resheight i zamień je na jakieś bezpieczne, np. na odpowiednio 640 i 480 (uwaga, wartości te trzeba wpisać w kodzie szesnastkowym, dla 640 i 480 będą to 280 i 1e0). Jak się boisz zmieniać te wartości, to odinstaluj grę, skasuj klucz HKEY_CURRENT_USER\Software\Blizzard Entertainment\Warcraft III i dopiero zainstaluj grę ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować