Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

WarCraft 3: Frozen Throne (temat ogólny)

4255 postów w tym temacie

Pozmieniałem wartości, to przy uruchamianiu czepiał się o Dx (mam 9.0c).
Usunąłem klucz zainstalowałem ponownie i znowu gaśnie monitor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę edytować posta.
A więc zamiast 640x480 ustawiłem 800x600 i śmiga.
Wielkie dzięki za pomoc. Lecę na Battle.net ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 18:52, BoloMaster napisał:

chciałbym zagrać na BN z kumplem
czy jest potrzebny do tego jakiś program bo BN sam losuje rywala:/


Jeden z sposobów to przez sieć lokalna lub w Battle.necie "Własna gra" oba sposoby sprowadzają się do tego że wybierasz mapę i ilość graczy i czekasz aż kolega dołączy :)

A jeśli chodzi o system rankingowy Battle.net nie możesz sobie wybierać przeciwników ma to na celu uniknięciu oszustw kiedy to 1 osoba by nabija sobie staty a 2 dawała jej wygrać bez walki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 10:37, Pawlo09 napisał:

Pytanie a jak ja ustawie to też mógł bym hostować?


odblokuj port w menu modemu ja tak zrobiłem i mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, chyba ta nowa opcja (wyświetlanie pasków "zdrowia" na stałe) jest trochę zabugowana. Nie dość, że zdarza się, że paski się nakładają na siebie (co jeszcze jest do zaakceptowania) to, przynajmniej u mnie, na ekranie pojawiają się dość często paski nie należące do żadnej z widocznych jednostek czy budynków które przy przesuwaniu obrazu "przyklejają" się do krawędzi ekranu :?. Czy ktoś u siebie zaobserwował podobne "objawy"? I czy u was też wersja gry w menu jest wyświetlana jako 1.22.0.6328 zamiast np. 1.22a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 15:24, Blackhand napisał:

Hm, chyba ta nowa opcja (wyświetlanie pasków "zdrowia" na stałe) jest trochę zabugowana.
Nie dość, że zdarza się, że paski się nakładają na siebie (co jeszcze jest do zaakceptowania)
to, przynajmniej u mnie, na ekranie pojawiają się dość często paski nie należące do żadnej
z widocznych jednostek czy budynków które przy przesuwaniu obrazu "przyklejają" się do
krawędzi ekranu :?. Czy ktoś u siebie zaobserwował podobne "objawy"? I czy u was też
wersja gry w menu jest wyświetlana jako 1.22.0.6328 zamiast np. 1.22a?


1. Ten bug bedzie wystepowal zawsze, na to juz nie ma zadnej rady - tak samo jest jak sie korzysta z programow pokazujacych zycie jednostek.
2. Tak, kazdy ma wersje z wieloma cyframi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, chciałbym wierzyć, że ten bug z paskami zostanie poprawiony, reszta jakoś mnie niespecjalnie uwiera :). Obawiam się jednak, że dodanie opcji wyświetlania pasków "zdrowia" na stałe nie wymagało jakichś wielkich modyfikacji w kodzie gry (wskazywałby na to fakt, że teraz naciśnięcie Alt ukrywa paski) zaś wytropienie przyczyny błędnego ich wyświetlania i jej zlikwidowanie to już kwestia "wysoce niebanalna" ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 17:24, BoloMaster napisał:

jaką komendę trzeba wpisać aby zobaczyć statystyki naszego przeciwnika na BN?
dawno nie grałem i zapomniałem:P

/stats <name>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 17:50, BoloMaster napisał:

co należy zrobić w w sytuacja gdy ktoś gra na naszym cd-keyu?
napisać do Blizzarda?


Napisać możesz lecz z tego co wiem to Blizz w takich sprawach dużo nie może zrobić bo wyraźnie podkreśla by pilnować swojego cd-keya nikomu go nie podawać itd.

Jedyne co możesz zrobić to sprawdzić czy czasem nie jest to ktoś z twoich znajomych może komuś przyuczyłeś grę itd. zawsze można popytać jeśli oczywiście komuś pożyczałeś grę jeśli nie to znaczy że sam musiałeś podać komuś cd-keya.

i najmniej prawdopodobne że twoja kopia gry ma taki sam klucz jak czyjaś lecz to byś zauważył po 1-2 włączeniu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować