Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

WarCraft 3: Frozen Throne (temat ogólny)

4255 postów w tym temacie

Dnia 31.03.2006 o 17:16, ArtuRPGpl napisał:

mam pytanko czy po polonzceniu z battle netem sciagaja sie wszystkie najnowsze patche automatycznie
i sie robi lepsza gra?


tak jak napisał Shabranigdo jak jest jakas latka to podczas łonczenia z BN to automatycznie sciaga ale jesli np. instalowałes gre od nowa to radze wpierw sciagnac łatkie ze strony bo przez BN to chwile moze potrwac wiec w takim wypadku bardziej sie opłaca sciagniesie ze strony ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 09:38, ArtuRPGpl napisał:

Aha to dobrze ze mozna miec tyle kont ile sie chce bo mam slabe to moje takie noobowskie bo
ile ja gram?:P wiec jak se pocwicze to zrobie nowe i juz:D



Cześć. Czy możesz mi powiedzieć skąd mogę ściągnąć mapy do kampanii Rexxara? Mam Warcrafta 3 Frozwen throne PL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 20:47, Igor Tarasiuk napisał:

> Aha to dobrze ze mozna miec tyle kont ile sie chce bo mam slabe to moje takie noobowskie
bo
> ile ja gram?:P wiec jak se pocwicze to zrobie nowe i juz:D


Cześć. Czy możesz mi powiedzieć skąd mogę ściągnąć mapy do kampanii Rexxara? Mam Warcrafta
3 Frozwen throne PL!


pewnie z google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 21:00, Ninger napisał:

To nie nowe mapy tylko akty. Ściągnij najnowszego patcha i będą. Oczywiście jeśli przeszedłeś
pierwszy akt :)


Powiem tak na 100% macie te dalsze akty z kampani orków w Frozen throne [bo jak gracie przez BN to napewno musicie miec łatkie najnowsza] a zeby to sprawdzic to nie musicie przechodzic 1 aktu !! wystarczy włonczyc 1 akt i wyjsc spowrotem do kampani orkow a bedzie juz 2 akt a jak nie jesteście pewni czy je macie to zajczycie na poprzednia strone tego tematu jest tam zdjecie na ktorym widac akty od 1 do 3 i te własnie 2 sa tymi dodatkowymi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, a raczej prośbę o radę...

Jestem w tej chwili w dziewiątym rozdziale kampanii ludzi/przymierza pt. "Ostrze Mrozu". Ze znalezieniem ostrza problemu nie mam, ale potem z tym zadaniem ze zlikwidowaniem obozu Mal'' Ganisa... Jaką strategie radzilibyście mi objąć by skutecznie zaatakować jego wioskę? Do tej pory problemów nie miałem jednak tu już próbowałem na różne sposoby jednak mi nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja atakowałem metodą wyczerpania wojsk. Dawno grałem przypomnij mi trochę planszę jak to wygląda ok ?
A co do metody to atakujesz dopuki się nie wyczerpie i tyle. Innej metody raczej nie.
Nie chcę Cię martwić, ale jak juz masz problemy z tym to kapę będziesz miał pod koniec kampani Nieumarłych i Nocnych Elfów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Później spróbuje jeszcze raz... ja jeszcze tak bardzo się nie rozegrałem w tej planszy na wieczór zasiąde to wtedy spróbuje... plansza wygląda tak, że jest moja baza i są trzy drogi do wroga, każda prowadzi w to samo miejsce. W tym problem, że jak idę jedną drogą to mi z drugiej na wioskę jadą. Nawet próbowałem iść na żywioł i niszczymy swoje wioski nawzajem. Tylko wtedy ja przegrywam. Jak będe na wieczór próbował jeszcze raz to pierw puszczę całą piechotę, a potem Żyrokoptery i Gryfich Jeźdzców, bo zawsze jak im już tą wioskę i piechotę wyniszczę to wcześniej moich latających niszczyli ich latający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Ci radził tak. Zrobić jak najwiecej wojska i zaatakować od trzech frontów, a baze jak to się mówi - olać.
Tylko Twoja armia musi być naprawdę duża i musisz to zrobić w miarę - nie, inaczej - bardzo szybko.
Kolejna rada, to jak wiesz, masz ograniczenie żywności do 100. Możesz na początku powybijać niektóre SWOJE jednostki, aby zrobiły miejsce lepszym np te helikopterki to jest słabe jak barszcz. :)
Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 14:19, Vaxinar napisał:

Ja bym Ci radził tak. Zrobić jak najwiecej wojska i zaatakować od trzech frontów, a baze jak
to się mówi - olać.
Tylko Twoja armia musi być naprawdę duża i musisz to zrobić w miarę - nie, inaczej - bardzo
szybko.
Kolejna rada, to jak wiesz, masz ograniczenie żywności do 100. Możesz na początku powybijać
niektóre SWOJE jednostki, aby zrobiły miejsce lepszym np te helikopterki to jest słabe jak
barszcz. :)
Powodzenia.


robienie czekokolwiek co lata to nie dobry pomysł na ud bo jak pamietam ma spiders wiec moim zdaniem wystarczy troche kanonierów ryerzy i kapłanów i moze czołgi na latajace jednostki ud i napewno nie powio byc problemów.

tylko ze zracji ze baza jest duza to taki atak prawdopodobnie tzreba bedzie powtorzyc z 2 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już przeszłem zrobiłem mocną armię, a piechurów i te helikopterki wybiłem... Teraz zaczynam kampanię Nieumarłych z tym zbieraniem akolitów... ale muszę iść, więc na wieczór trochę pogram w tego bonusa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 13:30, Kukowsky napisał:

Mam pytanie, a raczej prośbę o radę...

Jestem w tej chwili w dziewiątym rozdziale kampanii ludzi/przymierza pt. "Ostrze Mrozu". Ze
znalezieniem ostrza problemu nie mam, ale potem z tym zadaniem ze zlikwidowaniem obozu Mal''
Ganisa... Jaką strategie radzilibyście mi objąć by skutecznie zaatakować jego wioskę? Do tej
pory problemów nie miałem jednak tu już próbowałem na różne sposoby jednak mi nie wychodzi.


Armia to ci potrzebna do obrony bazy. A jak już masz ostrze mrozu, to najpierw wypraw Artasa do bazy fioletowej. Jak będziesz przy bazie to uaktywnij "Boska Tarcza". Zniszyczysz tak bazę nr1. Później kup butelkę many u goblinów (czy jak im tam) i zniszcz w taki sam sposób "zielonych". Ostrze mrozu to zdecydowanie najlepsza broń. Nie potrzeba ci wysyłać wojsk - sam wystarczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wiem napisałem post wyżej od Twojego, że dałem radę... :) Fioletowych to nawet nie odwiedziłem tylko odrazu pojechałem w wizytę do zielonych... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z zainstalowaniem patcha do W III tft
kiedy instaluje wyskakuje problem z mapką (6)Everfrost
może mi ktoś wysłać nie zedytowaną i oryginalną wersje tej mapki na matek.opi@op.pl ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w tej chwili misji gdzie mam zniszczyć te trzy ołtarze i zebrać ten klucz z tych księżyców i mam już gotową armię i się zastanawiam jak się za to zabrać... Czy zrobić szybkie wjazdy sterowcami w ołtarze (metoda ryzykowna), czy zdobywać bazę po bazie i tam budować swoje obozy (metoda zachowawcza). Co radzicie? Oczywiście czas mam, więc jak co to spróbuje zrobić to tak i tak. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już pomocy potrzebuje na serio... jestem w ostatniej misji kampanii nieumarłych... trzymam obronę jak się da, ale zawsze w ostatniej minucie kicha... próbowałem 3 razy na różne sposoby od początku i w ostatniej minucie kicha. Wokół Kel'' Thuzada rozkładałem już miny i też efektów mi to nie przynosi. Jeśli macie jakąś naprawdę przydatną poradę to nie zwlekajcie i mi ją napiszcie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mówiłem, a mówiłem ? :D
Przede wszystkich wokoło niego poobstawiac jak najwięcej wieżyczek, tych Zikuratów czy jak to sie piszę i upgradować na wieże duchów. DUŻO TEGO.
Robić ciągle jednostki i ustawiać wokoło niego, ale nie zaraz przy, w drobnym odstepie, zaraz tak, że jak będą walczyli to, żeby wieże automatycznie atakowały. Jednostki robic ciągle i ulepszać ich atak w budynku o nazwie cmentarz (chyba tak się zwie). Chyba tyle. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować