Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

WarCraft 3: Frozen Throne (temat ogólny)

4255 postów w tym temacie

Komputer gra tak słabo, że pokonanie Szalonego zajmuje mi czasami wyłącznie 10 minut.
Jeżeli szukasz replayów - www.replays.pl
Jako rasę, polecam na początek NE, lub UD. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 19:12, Probos napisał:

Komputer gra tak słabo, że pokonanie Szalonego zajmuje mi czasami wyłącznie 10 minut.
Jeżeli szukasz replayów - www.replays.pl
Jako rasę, polecam na początek NE, lub UD. :]

A jakąś stronkę co do warcrafta godną polecenia masz?? ;p i jakieś rady dla nowego?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2008 o 19:42, mlynar911 napisał:

A jakąś stronkę co do warcrafta godną polecenia masz?? ;p i jakieś rady dla nowego?;]


Jedynie repki z replays.pl, oraz... Granie solówek na BN. Resztę musisz sam "ogarnąć". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 15:28, Probos napisał:


> A jakąś stronkę co do warcrafta godną polecenia masz?? ;p i jakieś rady dla nowego?;]


Jedynie repki z replays.pl, oraz... Granie solówek na BN. Resztę musisz sam "ogarnąć".
:D

;p ok a jeszcze jaka teraz jest wersja wc3 TFT??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 16:51, mlynar911 napisał:

;p ok a jeszcze jaka teraz jest wersja wc3 TFT??


...


Włącz grę, uruchom battle.net i spójrz w prawy dolny róg ekranu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 18:33, GanD napisał:

> ;p ok a jeszcze jaka teraz jest wersja wc3 TFT??

...


Włącz grę, uruchom battle.net i spójrz w prawy dolny róg ekranu.

i stamtąd moge pobrać aktualizacje do nowszej wersji czy musze jakieś patche ze stronek ściągać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez BN gra aktualizuje się "sama" (gdy pojawi się nowa wersja, jest ściągana i instalowana w momencie łączenia z BN), ale czasem potrafi to "trochę" trwać :), przez co patche w formie pliku *.exe też są przydatne (można je zassać ze strony BN -> www.battle.net :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 21:40, Blackhand napisał:


Dużo pytań tego typu sie tu przewija, można by było zroić jakieś Faq i przypiąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.09.2008 o 21:29, skubsa napisał:

Tylko mnie nie murzyńcie do robienia Faq ; d Może Bobi ty zrobisz :D ?


Widzę, że poczucie humoru dopisuje. :D
Wiesz, zawsze możemy zrobić razem, ale teraz idę czytać Mitologię. \m/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam pytanko, dla niektórych pewnie śmieszne lecz dla mnie dość istotne, czy ktoś orientuje się gdzie można zmienić limit drzew/obiektów zniszczalnych (Trees/Desrtructibles)? W mapie która obecnie robię: limit wynosi: 6144 szt. i mała porażka :/. Da się to jakoś edytować, zamienić czy cokolwiek innego? Wersja edytora W3 FT 1.22 (6057). Nad mapą siedzę już 3-ci dzień ( a jeśli się da obejść ten limit jakimś cudem - to lekko licząc jeszcze 4-5 dni pracy mnie czekają :). Z góry dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 04:31, Hatred napisał:

Witam.
Mam pytanko, dla niektórych pewnie śmieszne lecz dla mnie dość istotne, czy ktoś orientuje
się gdzie można zmienić limit drzew/obiektów zniszczalnych (Trees/Desrtructibles)? W
mapie która obecnie robię: limit wynosi: 6144 szt. i mała porażka :/. Da się to jakoś
edytować, zamienić czy cokolwiek innego? Wersja edytora W3 FT 1.22 (6057). Nad mapą siedzę
już 3-ci dzień ( a jeśli się da obejść ten limit jakimś cudem - to lekko licząc jeszcze
4-5 dni pracy mnie czekają :). Z góry dzięki za odp.

Zaawansowane\Stałe gry. Tutaj poszukaj. Określa się tu wiele rzeczy jak np. maksymalny poziom bohatera albo maksymalny poziom żywności, tak więc może znajdziesz też limit obiektów zniszczalnych.
Jeżeli tam tego nie będzie to prawdopodobnie będzie to oznaczać, że jest to limit nie do ominięcia. Ewentualnie można będzie pokombinować w wyzwalaczach, ale wątpię czy można tam wprowadzać takie ustawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem,otóż kupuję cały czas budynki myszką i robi się to po prostu męczące i tu moje pytanie czy można tworzyć budynki za pomocą klawiatury ?

Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 13:52, XeMro napisał:

Mam problem,otóż kupuję cały czas budynki myszką i robi się to po prostu męczące i tu
moje pytanie czy można tworzyć budynki za pomocą klawiatury ?


Chodzi ci o skróty klawiszowe? Bo one pozwalają na wybieranie budynków klawiaturą itd.
Dla przykłady - wybieramy akolitę, wciskamy B (od budowania) i K (od Krypta). Teraz tylko wybrać dla niej miejsce i gotowe. W Warcraft''cie każda jednostka/budynek/umiejętność ma skrót klawiszowy (jak najedziesz myszką na ikonkę, to będziesz mieć podkreśloną jedną literkę - to właśnie skrót klawiszowy). Bardzo przydatne, a w zasadzie konieczne przy grze w multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź na okładce (w wersji premierowej oraz angielskiej właśnie tam są wypisane wszystkie skróty). Możesz też w opcjach włączyć "custom keyboard shortcuts" (nie pamiętam polskiej nazwy tej opcji :)) i wtedy skróty będziesz miał takie, jakie są ustawione w pliku CustomKeys.txt (można też zmodyfikować ten plik - ręcznie lub programami typu Warkeys - i ustawić wszystko na blok klawiszy qwerasdfzxcv).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam was. Planuje kupic Warcrafta ;] dołącze do waszego grona xD ale chciałem kupić ze sklepu gram.pl lecz nie ma tam już egzemplarzy. Ale kiedy wchodzę przez google to są dostępne do kupienie ... Ocb? Napisałem do ekipy gram.pl ale mi nie odpisują ;/ nie wiem. Ktoś mi wytłumaczy jak to jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować