Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

WarCraft 3: Frozen Throne (temat ogólny)

4255 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2008 o 21:01, mlynar911 napisał:

Nie wiem czy nie będe pisał bzdur ale jak obejrzałem sobie kilka replayów to mogę stwierdzić
na moje oko ,że tam jest mało strategii tylko dokuczanie jeden drugiemu ;p Wystarczy
zrobić boha + 2 jednostki (zależy jaka rasa) i lecieć na wroga. I potem jakoś tak utrzymywać
ten rytm ;]


ta i przegrywasz ;P samo nękanie wroga 2 jednostkami nic nie da bo trzeba w tym samym czasie rozwijać bazę produkować jednostki kontrolować to co się dzieje z tymi jednostkami co je wysyłamy i pilnować by ani 1 nie zginęła bo to wielka strata i nie raz nawet przegrana takie sztuczki mogą robić gracze ale już na zaawansowanym poziomie bo do tego potrzeba jednak skill ;P i reagować na to co robi przeciwnik.

np mym.Moon kiedyś pokonał przeciwnika tylko bohaterami :P ale do tego to potrzeba tak jak wtedy mała mapa bliskość baz i jak to miał moon cały widok bazy bo wcześniej postawił znak obserwacyjny czy jak się to tam zwie ;P. Wybór odpowiedniej taktyki tez robi swoje :).

heh jak najbardziej jest to strategia :P tylko w masakryczne szybkim wydaniu gdzie pomyłka może zaważyć na wygranej bądź przegranej.

na ten temat można pisać i jeszcze raz pisać a na pewno temat by się nie wyczerpał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo, nie wiem, czy to jest legalne, ale rób jak chcesz :). Dodam tylko, że klucze można zarejestrować tylko raz, więc jak swoje zarejestrujesz na wersję angielską, to nie ma możliwości jakiejkolwiek zmiany, wliczając w to zarejestrowanie ich na innym koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 20:12, Blackhand napisał:

ciach


Podejrzewam, ze dla nich wersja jezykowa nie ma znaczenia. Skoro nie jest przypisana do cd keya i pytaja sie o nia - tzn ze jest ona tylko i wylacznie dla Ciebie. Poza tym, chetnie bym wymienil moja polska wersje na angielska jakby to bylo mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 21:23, michał26 napisał:

>

Jakby jeszcze mozna było filmiki dostać po angielsku . . . Ech te marzenia :D A grę jak najbardziej wolałbym angielsko języczną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 19:39, skubsa napisał:

>
Zawsze cos nowego jest ale nie robi się z tego hicik. DoTa, F00tmen Frenzy, Rabbits vs
Sheeps ( no co ;p ) 4ever :D

Czy ja wiem, raz trafiłem na świetnego RPGa "legendary monsters" i jak dla mnie lepszy od tych 3 jest ^^. Jeszcze dosyć długo grałem w Island Defense, świetna gra polecam wszystkim ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Niedawno zacząłem grać w The Frozen Throne. Przeszedłem 3 główne kampanie i zabrałem się, za dodatkowa kampanię orków. Skończyłem I część, ale nigdzie nie mogłem znaleźć pozostałych 2. Czy są one dostępne, i gdzie ew. można je dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 18:22, Avar Neus napisał:

Witam. Niedawno zacząłem grać w The Frozen Throne. Przeszedłem 3 główne kampanie i zabrałem
się, za dodatkowa kampanię orków. Skończyłem I część, ale nigdzie nie mogłem znaleźć
pozostałych 2. Czy są one dostępne, i gdzie ew. można je dostać?


wejdź na battle neta w grze to samo ci pobierze najnowsze patche;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc. Już pobieram. A na battle.neta nie wejdę bo niestety to wersja pożyczona (mam nadzieję, że nie dostanę bana za to)
EDIT: Oryginalna od kolegi oczywiście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 18:47, Avar Neus napisał:


A co za problem ? Mozna mieć pare acc na jednym CD Key''u. I raczej nie powinieneś dostać bana od blizza bo ja tak z bratem robie ( on na studiach w kraku, ja w domu ;P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 15:49, skubsa napisał:

>
A co za problem ? Mozna mieć pare acc na jednym CD Key''u. I raczej nie powinieneś dostać
bana od blizza bo ja tak z bratem robie ( on na studiach w kraku, ja w domu ;P )


Nie ma ograniczeń co do ilości kont na jednym CD-KEY''u jak chcesz możesz ich mieć i ze 100 i więcej ;) tylko trzeba mieć na uwadze że nie używane zostaną po prostu skasowane przez battle.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować