Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

WarCraft 3: Frozen Throne (temat ogólny)

4255 postów w tym temacie

Dawniej coś takiego pojawiało się w sytuacji, gdy wyszedł nowy patch a osoba, u której błąd wyskakiwał, miała wgranego cracka, ale chyba w tej chwili to nieistotne (od bodajże 1.20 gra nie wymaga legitymowania się oryginalnym CD, więc wgrywanie cracka, by nie zniszczyć płytek, zwyczajnie nie ma sensu).

Jak patchowałeś grę po reinstalce - prze BN czy instalując patcha ściągniętego ze strony Blizzarda? Jeśli nie sprawdziłeś któregoś z tych sposobów, to warto spróbować :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 23:57, żyrafa napisał:

pierwszy raz od kilku lat mia3em crit error w w3...:/ w czymś jest problem? czy mo?e
to jednorazowy problem?


Prawdę mówiąc ja od czasu do czasu mam takie krytyczne błędy i nie wiem skąd się one biorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, zazwyczaj coś takiego świadczy o uszkodzeniu pamięci RAM lub obecności jakiegoś wrednego oprogramowania (bo wirusami tego, co się teraz pod tą nazwą szufladkuje, nie odważyłbym się nazwać - mogłaby mnie dosięgnąć karząca ręka Marburga lub Czarnobyla ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 18:00, Blackhand napisał:

Hm, zazwyczaj coś takiego świadczy o uszkodzeniu pamięci RAM lub obecności jakiegoś wrednego
oprogramowania (bo wirusami tego, co się teraz pod tą nazwą szufladkuje, nie odważyłbym
się nazwać - mogłaby mnie dosięgnąć karząca ręka Marburga lub Czarnobyla ;)).


ja bym raczej powiedział, iż to jednorazowy przypadek. Wirus na 99 % odpada, a uszkodzenie ramu hmmm byłoby nieciekawie przy 4 gb:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 18:11, żyrafa napisał:

> Hm, zazwyczaj coś takiego świadczy o uszkodzeniu pamięci RAM lub obecności jakiegoś
wrednego
> oprogramowania (bo wirusami tego, co się teraz pod tą nazwą szufladkuje, nie odważyłbym

> się nazwać - mogłaby mnie dosięgnąć karząca ręka Marburga lub Czarnobyla ;)).

ja bym raczej powiedział, iż to jednorazowy przypadek. Wirus na 99 % odpada, a uszkodzenie
ramu hmmm byłoby nieciekawie przy 4 gb:/


To nie wirus ani nie uszkodzenie ramu xP normalny błąd aplikacji widać warcraft 3 ma jakiś błąd trzeba by napisać do blizza by sprawdzili :P lecz jeśli nie jest to systematyczne to nie ma czym się przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod mi ktoś stronę z której mogę pobrac Patch 1.13 bo chciałbym skończyć założenie Durotaru, i tak szukam i szukam, i nie mogę znaleźć.Podajcie mi linka od razu, który przekieruje mnie na stronę z patchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pewien problem z battlenetem gry Wacraft 3. Otóż wczoraj grałem sobie na BNecie, a tu nagle wyskoczył mi błąd chyba o braku połączenia, i wyszło mi z BNeta. sprawdziłem, internet miałem i wtedy, i dzisiaj. A od tamtej pory, gdy wchodzę na BattleNet wychodzi mi komunikat: "Nie udało się połączyć z BattleNet.......itd"

Czy ktoś wie o co chodzi, oczywiście mam oryginalkę. Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 11:10, Krizard napisał:


Wygląda jak ban ;P Miałem już tak pare razy ( za każdym razem za nic . . . ) Trzeba poczekać z tydzień chyba. Poprawcie jeśli się mylę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,
wie ktoś może czy gdzieś można ściągnąć ścieżkę dźwiękową z filmów? Bo na płytach jest z gry.. na stronie gry też chyba tylko z gry.. a genialny soundtrack jest także w filmiku (szczególnie wg kończącym kampanie ludzi w RoC, oraz końcowy filmik TFT, w tym ostatnim szczególnie to jak już Arthas jest na tronie)... Albo już z trailerów WoW też chętnie bym miał muzę, szczególnie ten trailer z Arthasem do ostatniego dodatku, baa tam był też motyw z końcówki TFT...

To jest gdzieś możliwość ciągnięcia tych perełek dźwiękowych? Bo włączanie w kółko filmiku na YT jest trochę ... męczące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 22:21, Assurubalit napisał:

Mam pytanie,
wie ktoś może czy gdzieś można ściągnąć ścieżkę dźwiękową z filmów? Bo na płytach jest
z gry.. na stronie gry też chyba tylko z gry.. a genialny soundtrack jest także w filmiku
(szczególnie wg kończącym kampanie ludzi w RoC, oraz końcowy filmik TFT, w tym ostatnim
szczególnie to jak już Arthas jest na tronie)... Albo już z trailerów WoW też chętnie
bym miał muzę, szczególnie ten trailer z Arthasem do ostatniego dodatku, baa tam był
też motyw z końcówki TFT...

To jest gdzieś możliwość ciągnięcia tych perełek dźwiękowych? Bo włączanie w kółko filmiku
na YT jest trochę ... męczące



Ostatnio jak kupowałem album w iTunes to po za utworami z CD audio z gry była dodatkowa piosenka 15min :) i to właśnie utwór z filmów.
Jest to dodatkowy utwór i tylko dostępny przy zakupie całego albumu 10$.

http://ax.itunes.apple.com/WebObjects/MZStore.woa/wa/viewAlbum?id=288874521&s=143441

Ps. utwór z intra WotLK jeszcze lepszy i również na iTunes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do banów one trwają 1-2 tygodnie za co są dawane ? to pytanie trzeba kierować do Blizza ;p.

A za faktycznie łamanie regulaminu MH,czity itd. gry jak pamiętam 30dniowy ban za pierwszym razem a za drugim dożywotni.


Ps. miała to być odpowiedź na pytanie Krizard ale nie mam pojęcia czemu dodało jako odpowiedź na mój post ;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 11:55, żyrafa napisał:

Od 2 tygodni mam pewien problem. Otóż jak gram w dote to w każdej grze mam często takie
małe lagi. Wygląda to tak jakby gra się przywieszała na 1s albo i mniej. Gdy już minie
z 30 min gry to już są większe lagi, czyli innym już pokazuje na ekranie, że mam laga
i oczekiwanie 45 s. A po 40 min to już taki lag, że wyrzuca mnie z gry. Ale na bn dalej
normalnie jestem. Czym to może być spowodowane? Jakieś porty zablokowane?


już chyba wiem czym to jest spowodowane. Nawet ostatnio jak wchodzę do normalnej rozgrywki 4vs4 to po 2 s pisze połączenie przerwane i znowu wracam do kanałów. Pewnie porty mam zablokowane. Tylko teraz wszystkie te muszę odblokować?
Warcraft III:


- Allow port 6112 TCP out and allow established sessions in

- Allow port 6112 TCP in (hosting custom games)

- Allow port 6113-6119 TCP out and in (hosting custom games if you''ve changed the default port in the Options/Gameplay screen)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A masz jakiś router, dodatkowy firewall oprócz systemowego?
Normalnie wystarczy odblokować/ustanowić wyjątek dla portu 6112 w ustawieniach firewalla systemowego albo innego, z którego korzystasz (chyba że zmieniłeś ten port na inny w ustawieniach gry). Do tego trzeba odblokować tenże port lub połączenia przychodzące albo całą aplikację (tzn. grę) w ustawieniach routera, jeśli jakiś masz.

Przy czym jeśli gra wcześniej działała normalnie, to na pewno nie jest wina portów, o ile sam ich nie pozmieniałeś i nie zmieniałeś żadnego oprogramowania firewall/routera, bo one nie mają prawa się samodzielnie poprzestawiać/poblokować. Może to Twój provider coś miesza w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 21:43, mlynar911 napisał:

Ktoś z was grywa w dotę?
Ocb z grą na jakichś servach prywatnych? A na BN to nie są prywatne? ;>


No, ja gram z przerwami około 2 lata, teraz na razie czekam na zmianę neta :)
Ogólnie większość znanych klanów i prosów gra na GGC, a to z takiego powodu, że przy dobrym hoście nie ma lagów i delay''a. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej poszukaj na google polskiego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować