Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

WarCraft 3: Frozen Throne (temat ogólny)

4255 postów w tym temacie

Dnia 17.05.2006 o 01:48, NomenNescio napisał:

Czy mozecie napisac cos wiecej na ten temat, tzn (czy tp w dodatku czy w podstawcei jaka rasa
oraz numer misji).
Ja jesli dobrze pamietam to przy tym etapie wybierania owiec przy zapadniach to chodzilo o
to by one cos tam powiedzily w odpowiedniej kolejnosci i wtedy wlaczal sie level z obrona portalu
przy pomocy wznoszenia wiez.


napewno w Frozen Throne ale rasy nie pamietam :/ [dawno grałem w kampani ;) ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 10:16, luk-as29 napisał:

Jest to w dodatku Miisja 4 kampanii krwawych elfów a trzeba ulozyc slowa jazda z tymi owcami


Nie "jazda" a "ale jazda" i nie w czwartej misji tylko w trzeciej. A reszta sie zgadza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 00:49, Wojman napisał:

> Jest to w dodatku Miisja 4 kampanii krwawych elfów a trzeba ulozyc slowa jazda z tymi
owcami

Nie "jazda" a "ale jazda" i nie w czwartej misji tylko w trzeciej. A reszta sie zgadza. :)


O własnie tak mi sie zdawało ze luk-as29 lekko sie pomylił ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do Battle.neta w grze Frozen Throne:
co oznaczają pojęcia:
rush i creep?
Jestem jeszcze noobem(tylko 3 win :P) więc nie orientuję się jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 12:21, matizek12 napisał:

Mam pytanie co do Battle.neta w grze Frozen Throne:
co oznaczają pojęcia:
rush i creep?
Jestem jeszcze noobem(tylko 3 win :P) więc nie orientuję się jeszcze.


Creep oznacza zabijanie potworow na mapie i nabijanie sobie levela wraz z sojusznikami lub samemu

Rush oznacza szybki ataka na baze przeciwnika zazwyczaj po stworzeniu herosa bierzesz wszystkie dostepne jednostki i atakujesz, jesli chodzi o mnie to ja rushow nie lubie wole creep ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 12:21, matizek12 napisał:

Mam pytanie co do Battle.neta w grze Frozen Throne:
co oznaczają pojęcia:
rush i creep?
Jestem jeszcze noobem(tylko 3 win :P) więc nie orientuję się jeszcze.


kolega wytłumaczył te słowa tak jak to ludzie na pol-1 rozumieja a ja Ci podam takie profesjonalne znaczenia tych słów + "harass" rownierz wazne słowo dla np. Orcka i gdy grasz BM ;]

harass
z angielskiego nekac, przesladowac.
taktyka polegajaca na nekaniu przeciwnika i utrudnianiu mu gry szczegownie we wczesnym jej etapie, np. poprzez atakowanie pojedynczych robotnikow, niszczenie budujacych sie budynkow itp.. do tej taktyki doskonale nadaje sie demon hunter z mana burn blademaster z wind walk oraz szybkie jednostki latajace, np. wind raiders

creep
jednostki neutralne znajdujace sie na mapie. najczesciej strzega kluczowych punktow na mapie, np. kopalnii. zabijanie creepow to... uwaga... creep :P. creepy zabijamy nie tylko, aby miec dostep no newralgicznych punktow na mapie, ale takze dla itemow, zlota oraz doswiadczenia.

rush
slowo pochodzi z jezyka angielskiego. oznacza pedzic, spieszyc sie. oznacza caly zbior taktyk, ktore polegaja na szybkim ataku bazy przeciwnika (jedynie tym się różni od Harassa że w rushy uczestniczą rownierz jednostki).


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 14:14, matizek12 napisał:

Obydwu wam dziękuję.Teraz nooby-idźcie precz! :) To teraz już rozumiem wszystko..no, prawie
;) Jeszcze raz Wam dziękuję!


jak bys czegoś jeszcze nie wiedział to zapraszam na strone poświeconej słownikowi wyrazow z Warcrafta 3 http://www.cidernet.pl/~peter/slownik/slownik.html są tam wyjasnione wszystkie słowa takie jak: omg rush czy inne
a jest ich bardzo duzo ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Niedawno zaczołem grać w Tron Mrozu (i niedawno skonczyłem Region) i mam już problem
prośbe i pytanie...

Jestem tąstrażniczką po gonitwie Illidana i szukam go w podziemiach i mam zebrać jakąś kule która sie na 10 częsci rozsypała i tu jest myk że znalazłem 5 a reszty nie bardzo... i prośba jeżeli ma ktoś mapke z zaznaczonymi częsciami to niech podrzuci z łąski swojej bo ja sie zamęcze zanim to znajdze....

THX z góry pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 17:33, tkck napisał:

Witam!

Niedawno zaczołem grać w Tron Mrozu (i niedawno skonczyłem Region) i mam już problem
prośbe i pytanie...

Jestem tąstrażniczką po gonitwie Illidana i szukam go w podziemiach i mam zebrać jakąś kule
która sie na 10 częsci rozsypała i tu jest myk że znalazłem 5 a reszty nie bardzo... i prośba
jeżeli ma ktoś mapke z zaznaczonymi częsciami to niech podrzuci z łąski swojej bo ja sie zamęcze
zanim to znajdze....

THX z góry pozdrawiam


to zadanie jest dodatkowe nie musisz jego wykykonywac ;] a jak chcesz je usilnie zrobic to ci dam dobra rade po pierwsze rozwalaj wszystko beczki skrzynki potwory itd. i jak nadal bedzie ci brakowac czesci kuli to uzyj kodu na odsłonienie mapy iseedeadpeople i wtedy znajdziesz wszystkie kule bo nie ktore sa schowane tylko w takim miejscu gdzie tylko sie dostanie strazniczka dzieki swojemu czarowi ktory jej umozliwia teleportacje na nie dalekie odległosci ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 02:18, TTBoS napisał:

uzyj kodu na odsłonienie mapy iseedeadpeople i wtedy znajdziesz
wszystkie kule bo nie ktore sa schowane tylko w takim miejscu gdzie tylko sie dostanie strazniczka
dzieki swojemu czarowi ktory jej umozliwia teleportacje na nie dalekie odległosci ;]


Ja z kolei odradzam używanie kodów, bo to popsuje całą przyjemność z szukania. Wykorzystuj zdolnosc Maiev "błysk". Jeżeli gdzieś na planszy zauważysz palme, to wyślij na nią sowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hum... no taa tylko w tym problem że przeszukałem wszystko (przynajmniej tak sądze) i właśnie przedewszystkim się teleportowałem żeby dojść do tych częsci nawet 2 raz przechodziłem samą bohaterką a inni czekali pod tą ostatnią bramą i znalazłem tylko 5...:/ no nie wiem na kodach grąc nie będe... apropo wiem że to dodatkowe zadanie ale jakoś mnie to interesuje co się stanie po odnalezieniu wszystkich częsci czy prucz tego ze bedziesz miał +10 do ataku bedzie jakiś bonus... może wiecie?

PS: w tym szukaniu nie ma przyjemności ale i tak nie użyje kodów nie lubie graćna kodach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 13:39, Wojman napisał:

> uzyj kodu na odsłonienie mapy iseedeadpeople i wtedy znajdziesz
> wszystkie kule bo nie ktore sa schowane tylko w takim miejscu gdzie tylko sie dostanie
strazniczka
> dzieki swojemu czarowi ktory jej umozliwia teleportacje na nie dalekie odległosci ;]

Ja z kolei odradzam używanie kodów, bo to popsuje całą przyjemność z szukania. Wykorzystuj
zdolnosc Maiev "błysk". Jeżeli gdzieś na planszy zauważysz palme, to wyślij na nią sowę.


niom racja ale znow znalesc te kule nie jest tak ciezko przynajmieij mi sie tak zdaje a gra z kodami ma sens gdy przejdziesz gre i grasz poraz drugi wtedy mozna sie pobawic i uzyc kodow czasami mozna znalesc cos czego sie wczesniej nie znalazło ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HeHe no cuż bede jeszcze prubował a ja gram 1 razwięc wiecie :P RH już przeszełem (wczoraj) baardzo mi sie spodobało xD a jak coś nowego odkryje nawiązując do kuli to dam znać :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 14:52, tkck napisał:

co się stanie
po odnalezieniu wszystkich częsci czy prucz tego ze bedziesz miał +10 do ataku bedzie jakiś
bonus... może wiecie?


Po odszukaniu wszyskich 10 części będziesz miał bardzo potężny artefakt, który dodaje +10 do obrażeń zadawanych przez bohatera, +3 do pancerza bohatera a jako bonus przyśpiesza regeneracje punktów życia bohatera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no właśnie :)) ZNALAZŁEM!! siedziałem godzine ale znalazłem 5 pozostałych xD no i tak jak kolega wyrzej napisał
artefakt daje dodaje +10 do obrażeń zadawanych przez bohatera, +3 do pancerza bohatera a jako bonus przyśpiesza regeneracje punktów życia bohatera.
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować