Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

WarCraft 3: Frozen Throne (temat ogólny)

4255 postów w tym temacie

Mam pytanie:
Jak na BN można założyć klan?Wiem, że są tam statystyki(np.klanowe), jest tam do jakeigo klanu należysz.
PS.Można by założyć klan.Kto się pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 19:25, matizek12 napisał:

Mam pytanie:
Jak na BN można założyć klan?Wiem, że są tam statystyki(np.klanowe), jest tam do jakeigo klanu
należysz.
PS.Można by założyć klan.Kto się pisze?


zrobic klan to nic cieszkiego ;] po:
1-wybierasz nazwe dla klanu i jego tag max 4 litery np. Brotherhood the Stell <--Nazwa klanu [BOS] <--TAG ^^
2-musisz miec 10 ludzi z W3 i nie moga byc w innych klanach !
3-ta 10 ludzi musi byc na jednym kanale
4-osoba ktora zakłada [przyszły wódz] musi miec hosta czyli ze moze zakładac gry na BN
5-te 10 ludzi musi zakceptowac zaproszenie do klanu i co warzniejsze nie moga w czasie zakładania zagladac w profile i oczywiscie tylko 1 osoba moze zakładac klan nie wszystkie bo nic z tego nie wyjdzie ;]

to jest taka recpeta na utworzenie klanu chetnie bym sie przyłonczył ale mam swoj klan Black Death [BD] ;] wiec jak narazie nie zamierzam zmieniac klanu.

Jeszcze klan moze miec stronke ;] w dzisiejszych czasach zrobienie strony to nic cieszkiego a juz praiwe kazdy klan ktory chce zaistniec ma strone, sam zrobiłem strone dla mojego klanu ktorą mozna podziwiac na www.clan-bd.prv.pl ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 10:25, Kris l napisał:

Mam pytanie. Jak przejść czwartą planszę w kampanii orków? Jestem nowym graczem i nie mam jeszcze
swojej strategii...

Natychmiast utoruj sobie droge do kopalni i zacznij wydobywać złoto. na zachodzie i wschodzie towjej bazy znajdują się małe posterunki elfów. Zniszcz je a za każde drzewo życia dostaniesz 3000 sztuk drewna. Na wschodzie znajdują sie także gobliny które poproszą o zabicie szefa miśków. Dzięki temu dostaniesz jednostki które szybko ścinają dzrewa.
Produkuj wilczych jeźdźców aby mogły łapać jednostki lotnicze przeciwnika(hypogryfy chyba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 19:12, Kris l napisał:

Mam jeszcze takie pytanie. Macie opracowaną jakąś strategię w "custom game" (rasa, bohater,
spsób rozbudowania osiedla itp.)?


karzdy ma jakąs ;] majlepiej jak bys sobie pogladał ripy z gier graczy [najlepiej tych graczy co maja doswiadczenie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ktoś grał w kampanię do War3 FZ Nature Call The Return Dragons ? ?
Bo jest taka misja z Metamorfusem co trzeba wejść do jaskini z rozkazu królowej żółtych smoków, gdy wejdę do jaskini kompletnie się nic nie dzieje, czekam czekam i nic. Nie wiem o co dokładnie biega bo mam tą kamapnię w wersji angielskiej. Powiedzcie co trzeba zrobić Jeżeli ktoś grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo pamiętam, jak to szło, ale powiem Ci jedno - kampanie Nature''s Call są, delikatnie mówiąc, nie za bardzo kompatybilne z różnymi wersjami gry. Z tego, co pamiętam, to RotD najlepiej działa na TFT w wersji 1.14 lub 1.15, co nie oznacza, że wtedy nie pojawiają się żadne błędy :)(ale jest ich spoooro mniej niż np. w 1.17).
Więc jeśli chcesz porządnie pograć (i bardzo Ci zależy), to zaciśnij zęby, przeinstaluj TFT i ładuj po kolei patche - ten, na którym będzie najmniej błędów bezie najlepszy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

elo

ja też mam pytanko chyba nawet powoiązane z tym co wyrzej piszesz... właśnie przeszedłem tron mrozu (łącznie z dodatkowym aktem) no i skończył się na tym jak Trall wysłał tego Rexxora do Klanu troli żeby dostarczyć ludziom jakiś list... i na tym sie konczy pisze cos ze mozna scoągnąć II i III akt... możecie mi powiedzieć jak gdzie co?
Zależy mi bo bardzo mi sie spodobało :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 16:45, tkck napisał:

ja też mam pytanko chyba nawet powoiązane z tym co wyrzej piszesz... właśnie przeszedłem tron
mrozu (łącznie z dodatkowym aktem) no i skończył się na tym jak Trall wysłał tego Rexxora do
Klanu troli żeby dostarczyć ludziom jakiś list... i na tym sie konczy pisze cos ze mozna scoągnąć
II i III akt... możecie mi powiedzieć jak gdzie co?
Zależy mi bo bardzo mi sie spodobało :]

Musisz pobrać najnowszego patcha. Najlepiej po prostu kliknij w menu głównym na battlenet i wtedy automatycznie zacznie pobierać się uaktualnienie, następnie się ono zainstaluje, odpalasz grę jeszcze raz i dajesz kampania i to Założenie Durotaru i pojawi się wtedy do wyboru nowy rozdział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ściągłem path 1.19 i miałem dodatkowy rozdział, gdzie na końcu trzebabyło zabić generała(ojca Jainy).
i potem jest konieć. Czy są dalsze kampanie do tego aktu czy to już definitywny koniec po tym jak zabije się generała Proudmor''a ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nom dobre pytanie i prosiłbym was o linka do tego patcha jak ktośma i byłby taki miły...:/ na battlenecie trza płacić jak ktoś ma to naprawde byłbym bardzo wdizęczny

dzięki wam z góry!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 19:53, tkck napisał:

nom dobre pytanie i prosiłbym was o linka do tego patcha jak ktośma i byłby taki miły...:/
na battlenecie trza płacić jak ktoś ma to naprawde byłbym bardzo wdizęczny


Nie trzeba placic. Laczysz sie z Bnetem i sie sciaga.
No ale zawsze mozesz tez z Gram.pl: http://www.gram.pl/pliki_lista.asp?pt=p&g=165

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 19:19, Harmegidon napisał:

Ja ściągłem path 1.19 i miałem dodatkowy rozdział, gdzie na końcu trzebabyło zabić generała(ojca
Jainy).
i potem jest konieć. Czy są dalsze kampanie do tego aktu czy to już definitywny koniec po tym
jak zabije się generała Proudmor''a ? ? ?


Widać, że grałeś niezbyt dokładnie, bo trzeba zabic nie generała a admirała. Ale tak to juz jest koniec kampanii Orków.

A jak juz pisze posta to wspomne o grze przez battle.net. Ludziska jezeli przegrywacie jakas potyczke to nie chodzicie jednym peonem po calej planszy i nie budujcie po jednej wiezy w trudno dostepnych miejscach, bo to niepotrzebnie przedluza dana rozgrywke. A do tego skutecznie psuje humor grającym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informuję Was, że wyszedł właśnie nowy patch do Frozen Throne-jest to 1.20e ;)
PS.Czy moglibyście mi podać wasze acc?Chciałbym mieć jakichś kumpli na BN, nie jestem jeszcze taki dobry więc każdy mógłby mi doradzić w niektórych sprawach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 20:51, matizek12 napisał:

Informuję Was, że wyszedł właśnie nowy patch do Frozen Throne-jest to 1.20e ;)
PS.Czy moglibyście mi podać wasze acc?Chciałbym mieć jakichś kumpli na BN, nie jestem jeszcze
taki dobry więc każdy mógłby mi doradzić w niektórych sprawach :D


Po prostu pgadaj z ludzmi, ktorzy sa na chcacie akurat albo dolacz do jakiegos klanu WarCraft III. A moj nick w grze to... Wojman :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować