Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

WarCraft 3: Frozen Throne (temat ogólny)

4255 postów w tym temacie

Witam wszystkich, mam dość dziwny problem, z którym się dotychczas nie spotkałem. Mianowicie, postanowiłem sobie popykać w warcrafta III TFT po wieeeeelu latach, oczywiście chodzi o battle.net i tu pojawił się problem:
Po kliknięciu w menu na battle.net wyskakuje komunikat, że podczas próby ściągania pliku wystąpił problem z zapisem na dysku twardym, że być może mam za mało miejsca bla bla bla i żebym sprawdził dysk...
Dodam, że nie dawno robiłem formata i komputer jest niemalże "czysty"... Czy ktoś wie jak rozwiązać problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaleźć patcha poza battlenetem i zainstalowac samemu.
Powinno działać, bo też miałem podobny problem i instalacja zewnętrzna patcha zawsze pomagała w takim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jestem jedynym którego tak potwornie nudzi kampania z dodatku? Podstawke ukończyłem parę razy bez problemu, kampania nocnych elfów na karaibach nudzi mnie do łez, to już drugie podejście. Jestem w momencie kiedy

Spoiler

pojawia się Furion ze swoją dziewczyną, długo jeszcze?

Potem jest lepiej?

Spoiler

Cały ten wątek brata emo Furiona jest zwyczajnie beznadziejny. Tropikalne wyspy i rybo-ludzie też mi jakoś nie podchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2014 o 22:11, Fatal-X napisał:

Czy jestem jedynym którego tak potwornie nudzi kampania z dodatku? Podstawke ukończyłem
parę razy bez problemu, kampania nocnych elfów na karaibach nudzi mnie do łez, to już
drugie podejście. Jestem w momencie kiedy

Spoiler

pojawia się Furion ze swoją dziewczyną,
długo jeszcze?

Potem jest lepiej?


Zostały ci jeszcze 2-3 misje u nocnych (nie pamiętam), potem dostajesz

Spoiler

krwawe elfy i nieumarłych

. Kampania tych pierwszych jest średnia, ale tych drugich już całkiem udana.

Dnia 23.01.2014 o 22:11, Fatal-X napisał:


Spoiler

Cały ten wątek brata emo Furiona jest zwyczajnie beznadziejny. Tropikalne wyspy i
rybo-ludzie też mi jakoś nie podchodzą.



No niestety, ale

Spoiler

Illidan i jego nagi będą się pojawiać w każdej kampanii...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej kupic gre w Polsce, zarejestrowac klucz na swoim koncie battle.net, a nastepnie ściągnąć z BN taką wersję językową, jaka Ci odpowiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2014 o 03:17, Wojman napisał:

A nie lepiej kupic gre w Polsce, zarejestrowac klucz na swoim koncie battle.net, a nastepnie
ściągnąć z BN taką wersję językową, jaka Ci odpowiada?

Jest to jakaś alternatywa i chyba z niej skorzystam, chociaż nie satysfakcjonuje mnie w pełni, ponieważ mam troszkę kolekcjonerskie podejście do gier i wolałbym posiadać pudełkowy ENG. :>

Pytanie: jak dokładnie wygląda ściąganie takiego Warcrafta z battle.net? Na dysk twardy ściągany jest instalator, przy pomocy którego później instalujemy grę, czy może wszystko przebiega jednoprocesowo? Pytam się, ponieważ chciałbym wykonać kopię zapasową angielskiej wersji gry (na wypadek gdybym np. chciał kiedyś zrobić reinstalkę, a battle.net miał przerwę techniczną).

Tak, mam japoński zapłon, wiem. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2014 o 12:44, Kardithron napisał:

Pytanie: jak dokładnie wygląda ściąganie takiego Warcrafta z battle.net? Na dysk twardy
ściągany jest instalator, przy pomocy którego później instalujemy grę, czy może wszystko
przebiega jednoprocesowo? Pytam się, ponieważ chciałbym wykonać kopię zapasową angielskiej
wersji gry (na wypadek gdybym np. chciał kiedyś zrobić reinstalkę, a battle.net miał
przerwę techniczną).


Ściągasz instalkę odpowiadającą językowi, który chcesz mieć i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2014 o 12:44, Kardithron napisał:

Pytanie: jak dokładnie wygląda ściąganie takiego Warcrafta z battle.net? Na dysk twardy
ściągany jest instalator, przy pomocy którego później instalujemy grę, czy może wszystko
przebiega jednoprocesowo?


W przypadku starszych gier Blizzarda - a takową jest WarCraft III - ściągasz instalator i dopiero za jego pomocą instalujesz grę. Czyli możesz bezproblemowo zrobić jego kopię zapasową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2014 o 15:45, Wojman napisał:

W przypadku starszych gier Blizzarda - a takową jest WarCraft III - ściągasz instalator
i dopiero za jego pomocą instalujesz grę. Czyli możesz bezproblemowo zrobić jego kopię
zapasową.

Przepysznie. :) Dzięki wielkie. Być może już jutro powrócę do świata Azeroth.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy orkowy wątek, w którym

Spoiler

Horda w czasie rejsu na Kalimdor rozbija obóz na wyspie Murloków

jest dostępny tylko z poziomu wersji demonstracyjnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2014 o 19:40, Kardithron napisał:

Czy orkowy wątek, w którym

Spoiler

Horda w czasie rejsu na Kalimdor rozbija obóz na wyspie
Murloków

jest dostępny tylko z poziomu wersji demonstracyjnej?


W TFT bodajże masz tę kampanię, musisz wybrać "własna kampania" czy jakoś tak i wczytać plik nazwany (niespodzianka) DemoCampaign. Tylko ta wersja nie jest udźwiękowiona (znaczy dialogi są tylko w formie napisów) i są tam tylko te misje z dema, których nie ma w RoC (w tej pierwszej minikampanii orków).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2014 o 19:55, Blackhand napisał:

Tylko ta wersja nie jest udźwiękowiona

Kicha. :C Szkoda, że nie scalili tych trzech rozdziałów z prologiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2014 o 01:53, Kardithron napisał:

Na czym dokładnie polega różnica pomiędzy Hard i Normal Difficulty w kampanii? Liczba
jednostek, AI komputera, czy może liczba HP?

Z tego co pamiętam AI oraz lepsze staty przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest nazwa konta Battlenet, bo najwyraźniej ares email, któy używa mdo zalogowania się do Battlenetu nie nadaje się do tego w Warcrafcie? Czy Battlenet zainstaluje najnowszy patch, bo po spatchowaniu nim nadal nie mam rozdzielczości 1920 na 1080, która powinna się pojawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś ogarnie.
Na Chaos Realmie znalazłem sobie model Sylvanas który chciałbym sobie zaimportować.

Problem w tym, że z tego co rozumiem ma problem z teksturami.

Są 4 pliki.
1 .mdx i 3 .blp

Jak wrzucam do importu wszystkie 4 pliki, tak po prostu. Zmieniam w edytorze obiektu na model którego ma używać na ten zimportowany.
To nie wczytuje mi modelu, ani w edytorze (co by było w miarę normalne), ale także w grze.

Ktoś kombinował kiedyś z czymś takim, jak ustawić scieżki itd itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować