Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

WarCraft 3: Frozen Throne (temat ogólny)

4255 postów w tym temacie

Witam! Takie pytanie: czy ten Warcraft III z dodatkiem - wersja PL, pudełkowa - którą obecnie można nabyć w sklepach jest kompatybilna z Windows 7 i 10?
Czy można grać bezproblemowo przez net?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2015 o 17:39, moonman napisał:

Witam! Takie pytanie: czy ten Warcraft III z dodatkiem - wersja PL, pudełkowa - którą
obecnie można nabyć w sklepach jest kompatybilna z Windows 7 i 10?
Czy można grać bezproblemowo przez net?


Na pewno na 7 i na 8.1 działa bez problemu. Nie ma problemu z grą przez sieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2015 o 17:39, moonman napisał:

Witam! Takie pytanie: czy ten Warcraft III z dodatkiem - wersja PL, pudełkowa - którą
obecnie można nabyć w sklepach jest kompatybilna z Windows 7 i 10?
Czy można grać bezproblemowo przez net?


Na pewno na 7 i na 8.1 działa bez problemu. Nie ma problemu z grą przez sieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Kupiłem lapka bez napędu, u kumpla na lapku zrobiłem sobie obrazy z moich płytek/zainstalowałem/ kody wpisałem/ przy próbie uruchomienia gry wyskakuje komunikat z prośbą o płytę. Obrazy płyt są wczytane przez daemona. Help!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Kupiłem lapka bez napędu, u kumpla na lapku zrobiłem sobie obrazy z moich płytek/zainstalowałem/ kody wpisałem/ przy próbie uruchomienia gry wyskakuje komunikat z prośbą o płytę. Obrazy płyt są wczytane przez daemona. Help!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2016 o 20:58, sailorrrrrr napisał:

Siemanko. Kupiłem lapka bez napędu, u kumpla na lapku zrobiłem sobie obrazy z moich płytek/zainstalowałem/
kody wpisałem/ przy próbie uruchomienia gry wyskakuje komunikat z prośbą o płytę. Obrazy
płyt są wczytane przez daemona. Help!!

Zawsze możesz aktywować grę na koncie battle.net i pobrać z serwerów Blizzarda bez zabawy z płytami. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam problem z dodatkiem do gry Warcraft III the Frozen Throne. Nie zapisują się sav''y. ,,Zapisywanie gry'''' podświetla się na czerwono zamiast na zielono. Gra nie zapamiętała mi także przejścia misji w kampanii. Gdy wyszedłem z misji mogłem zacząć od drugiej bo miałem ją na liście, ale po ponownym włączeniu gry już nie. Podstawę gry przeszedłem bez problemów technicznych na wysokim poziomie. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam problem z dodatkiem do gry Warcraft III the Frozen Throne. Nie zapisują się sav''y. ,,Zapisywanie gry'''' podświetla się na czerwono zamiast na zielono. Gra nie zapamiętała mi także przejścia misji w kampanii. Gdy wyszedłem z misji mogłem zacząć od drugiej bo miałem ją na liście, ale po ponownym włączeniu gry już nie. Podstawę gry przeszedłem bez problemów technicznych na wysokim poziomie. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować