Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

WarCraft 3: Frozen Throne (temat ogólny)

4255 postów w tym temacie

No właśnie, też nie możecie wejść na Northrend?
Za każdym razem od wczoraj rana jak próbuję się połączyć pisze mi, że nie mam połączenia :/ Z każdą inną bramką mogę się połączyć ... wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 15:39, ReNeG4De napisał:

No właśnie, też nie możecie wejść na Northrend?
Za każdym razem od wczoraj rana jak próbuję się połączyć pisze mi, że nie mam połączenia :/
Z każdą inną bramką mogę się połączyć ... wtf?

Też tak miałem :[I to nie powinien byćban bo nic żlego nie zrobiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 17:26, skubsa napisał:

Też tak miałem :[I to nie powinien byćban bo nic żlego nie zrobiłem


Miałeś, czyli już nie masz? Jeśli tak, to samo przeszło? Ew. mógłby być ban, ktoś z sieci u mnie mógł użyć jakiegoś mh ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 17:39, skubsa napisał:

Po jakichś 4 tygodniach zniknęło.To tego czasu grałem na US north


Mam nadzieję, że nie będę tyle musiał czekać, bo mi cały exp się zdecayuje :P W każdym razie dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 18:01, ReNeG4De napisał:

> Po jakichś 4 tygodniach zniknęło.To tego czasu grałem na US north

Mam nadzieję, że nie będę tyle musiał czekać, bo mi cały exp się zdecayuje :P W każdym razie
dzięki :)


Wystarczy ze poprosisz Admina sieci żeby ci IP zmenił i już po kłopocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam takie male pytanko, bo na stronce battle.net''u tego nie ma jak zrobic w Frozen Thronie
> mape do walki tzn. wszystko wiem oprocz tego jak zrobic, zeby miejsce startowe nie bylo
> budynkiem tylko czysta prtzestrzenia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 11:07, Ninja6 napisał:

> Mam takie male pytanko, bo na stronce battle.net''u tego nie ma jak zrobic w Frozen Thronie
> mape do walki tzn. wszystko wiem oprocz tego jak zrobic, zeby miejsce startowe nie bylo
> budynkiem tylko czysta prtzestrzenia ??


Musisz np. wywalić trigger Melee - Create Starting Units.Albo umieścić start location gdzieś w niewłaściwym miejscu.

Ale jeśli chodzi ci o melee...to w takiej mapie do skirmishy KAŻDA lokacja musi być na właściwym miejscu,czyli tak,aby mógł tam być budynek startowy.Inaczej nie będzie uznawana za mapę do walki.Podobnie jak zmienisz triggery defaultowe,czyli te pod skirmishe,to edit przestanie ci tę mapę uznawać za skirmisha.Chyba,że nie o to ci chodzi i chcesz robić misję single (czy tam multi...)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 17:51, michu96 napisał:

A co w tym dodatku jest fajnego bo nie wiem czy kupić??


WSZYSTKO!!!Równie dobrze mógłby to być WarCraft IV...Lepszy niż podstawka,to na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktos powie, skad skombinowac sam dodatek bez podstawki. Bo w reign of chaos gralem po premierze a teraz nie mam skad wziac frozen throne. I kicha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 18:00, Erton napisał:


Albo z allegro.pl albo z blizzard.com :-)Bo żaden sklep już chyba nie sprzedaje samego Exp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 17:51, Skywalker560 napisał:

> > Mam takie male pytanko, bo na stronce battle.net''u tego nie ma jak zrobic w Frozen
Thronie
> > mape do walki tzn. wszystko wiem oprocz tego jak zrobic, zeby miejsce startowe nie
bylo
> > budynkiem tylko czysta prtzestrzenia ??

Musisz np. wywalić trigger Melee - Create Starting Units.Albo umieścić start location gdzieś
w niewłaściwym miejscu.

Ale jeśli chodzi ci o melee...to w takiej mapie do skirmishy KAŻDA lokacja musi być na właściwym
miejscu,czyli tak,aby mógł tam być budynek startowy.Inaczej nie będzie uznawana za mapę do
walki.Podobnie jak zmienisz triggery defaultowe,czyli te pod skirmishe,to edit przestanie ci
tę mapę uznawać za skirmisha.Chyba,że nie o to ci chodzi i chcesz robić misję single (czy tam
multi...)...



Chodzi o to, że jak dam w edytorze miejsce startowe i wlącze te mape w grze, to chce żeby zamiast budynku (i 5 workerow) bylo czyste pole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 07:13, Ninja6 napisał:

Chodzi o to, że jak dam w edytorze miejsce startowe i wlącze te mape w grze, to chce żeby zamiast
budynku (i 5 workerow) bylo czyste pole.


To już napisałem.Wchodzisz w triggery i usuwasz tam najlepiej cały pierwszy trigger,a przynajmniej Create Starting Units.Wtedy,gdziekolwiek dasz start locations (uwaga - dla wszystkich graczy!),tam nie będzie jednostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować