Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

WarCraft 3: Frozen Throne (temat ogólny)

4255 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2006 o 17:51, michu96 napisał:

A co w tym dodatku jest fajnego bo nie wiem czy kupić??A po za tym przeszłem całego Warcrafta
3!!:))

Jeżeli ci się spodobała podstawka to czemu nie kupić reszty?
A jak skończysz wszystko to proponuję zagrać na wyższym poziomie albo battlenet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.11.2006 o 07:35, Skywalker560 napisał:


To już napisałem.Wchodzisz w triggery i usuwasz tam najlepiej cały pierwszy trigger,a przynajmniej
Create Starting Units.Wtedy,gdziekolwiek dasz start locations (uwaga - dla wszystkich graczy!),tam
nie będzie jednostek.


OK, dzieki ale pomyliles sie troszekcze, nie jest to pierwsze zdanie tylko ktores z kolei ( chyba 5)

jeszcze raz dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 15:33, Ninja6 napisał:

OK, dzieki ale pomyliles sie troszekcze, nie jest to pierwsze zdanie tylko ktores z kolei (
chyba 5)


Akurat się nie pomyliłem,bo nie o to mi chodziło,tylko o triggera ogólnie:P.

Dnia 27.11.2006 o 15:33, Ninja6 napisał:

jeszcze raz dzieki


Jakbyś miał jakieś problemy z World Editorem,to pisz śmiało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam! potrzebuje garsc rad dotyczacych misji "przebudzenie furiona" w kampani nocnych elfow-jak ja przejsc??...ja wiem ze tam trzeba dzialac szybko ale juz drugi raz dostalem w dupe...robienie druzyny jest bardzo czasochlonne a jezeli zrobi sie mala druzyne to nie zniszczy sie orkow za pierwszym razem :/ ostatnio ruszylem na nich 11 lowczyniami 4 driadami 8 loczniczkami i 3 balistami...i naprawde nie moglem poradzic orkom...a jak zrobilme kolejna druzyne to nieumarli byli juz prawie przy kurhanie...prosze o rade
z gory dziekuje i pozdrawiam fanow WCIII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie pamiętam,jak przechodziłem tę misję,ale trzeba najpierw zabić bohatera i zniszczyć Ołtarz Królów.Potem trzeba się skupić na budynku głównym i rozwalać robotników.

Nie przejmuj się,ja też kilka razy podchodziłem do tej misji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 21:28, Thorgal13 napisał:

no prosze odpowiedz na moje pytnaie ktore zamiescilem wyzej :) 3 misja kampani nocnych elfow
:)

Spróbuj jeszcze raz. Klasycznie. 2 oddziały, w jednym wojowniczki, a w drugim jak najwięcej balist, zacznij niszczyć budowle wroga, nie ma sensu walczyć z orkami. Jak stracą budynki to już potem pozostaje tylko dobić niedobitki. Gdy ich wykończysz to ponownie stwórz trochę jednostek (najlepiej driady i balisty) bo przyjdzie ci walczyć ze strażnikami Rogu Cenariusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto chciałby zobaczyć moje powtórki z W3 TFT??
Jedną z nich nazwałem [wygrania] "Niech to krew zaleje" jak byście sobie obejrzeli to sami byście przyznali że nazwa
jest prawidło, ma też dwie podobne ale mniej śmieszne.

Czasami jak gram po bt to zamiast się wkurzać to się śmieję :D; -=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 13:12, Sareavok1 napisał:

Kto chciałby zobaczyć moje powtórki z W3 TFT??
Jedną z nich nazwałem [wygrania] "Niech to krew zaleje" jak byście sobie obejrzeli to sami
byście przyznali że nazwa
jest prawidło, ma też dwie podobne ale mniej śmieszne.

Czasami jak gram po bt to zamiast się wkurzać to się śmieję :D; -=)

przyslij tutaj ziom polak9591@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 15:06, IPI-Tiiba-Kyra napisał:

> > przyslij tutaj ziom polak9591@wp.pl
> A ten ziom polak to całe jest jako poczta czy tylko polak??
>
>
sorki zapomniale : napisac

jesli sie pomylilem odpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 20:33, Blazej M napisał:

Przeszedłem wszystkie Warcrafty oprocz jedynki i uwazam ze to jedna z lepszych strategii. Jesli
ktos ma pytaanie to prosze pytac :))

Działaj szybko i nie rozwalaj kazej napotkanej jednostki wroga, nie trac czasu na byle czym. idz tam gdzie masz wykonac zadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam ‘Druidzi powstają’ to misja, w której zaczynamy Furionem, Tyrade i kilkoma Drzewcami ;) .

Nie warto budować obozu przy początkowych kopalniach, bo jest to nieopłacalne. Bohaterowie poradzą sobie z atakiem powietrznym a resztą zajmą się drzewce [w razie czego mogą zjeść drzewa i odnowić siły]. W taki sposób trzeba dostać się w okolice obozu spaczonych elfów. I dopiero w tym momencie warto założyć obóz. Tradycyjnie kilka balist, a reszta według twojego uznania. Po zniszczeniu obozu misja zaliczona ;) . Przynajmniej u mnie to poskutkowało.

Aha… warto zostawić na początku ogniki, aby zbierały drewno. Pod koniec misji nie będzie stanowić problemów, przy budowie obozu :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Mi się wydawało, że w tej misji chodziło właśnie o wykorzystanie możliwości przenoszenia swojej bazy. Trzeba było zbudować bazę przy pierwszej kopalni, a później przenosić ją w pobliże następnych.
Ale jeśli tobie udało się to w inny sposób, to gratuluję!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować