Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

WarCraft 3: Frozen Throne (temat ogólny)

4255 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2006 o 15:21, mrlukas11 napisał:


Ja mógłbym z tobą zagrać :)Ale nie teraz i nie na Bn nie moge hostować :/
PS.Ma ktoś jakiś fajny klan??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko szkoda że tak mało osób siedzi w tym temacie :/Tylko 900 postów a to temat ogólny takiej gry....ehh a czy ktoś wie czy na warcraft.gram.pl coś sie zmienia :)Fajnie by było gdyby powstało forum i było paru dobrych redaktorów którzy zajeli by sie tą stronką, bo szkoda strony:)A i można by było wywalić WoW''a bo jest przecież strona wow.gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 15:54, Leori napisał:


eee ludzie wiecie gdzie można ściągnąć ciąg dalszy kampani orków z dodatku....

odp please


Ściągnij łatkę do gry nie pamiętam którą, ale najlepiej najnowszą i będziesz mieć dalszy ciąg kampanii orków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos słyszał o takich misjach pod nazwą Mathias Ch21(jest ich okolo 45) mozna na nie trafic przy dowloadach map do wara. Zassałem wszystkie i polączyłem w jedną kampanie i troche je spolszczylem. Kampania ta jest fenomenalna składa się z ponad 40 misji i posiada wysoki poziom trudności a kilka misji to naprawde duże bitwy pomiedzy okami i ludzmi i nieumarlymi szczerze polecam moją bete tej kampani. Zainteresowanym moge jak wysłac na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 16:20, nemczek napisał:

Moze ktos słyszał o takich misjach pod nazwą Mathias Ch21(jest ich okolo 45) mozna na nie trafic
przy dowloadach map do wara. Zassałem wszystkie i polączyłem w jedną kampanie i troche je spolszczylem.
Kampania ta jest fenomenalna składa się z ponad 40 misji i posiada wysoki poziom trudności
a kilka misji to naprawde duże bitwy pomiedzy okami i ludzmi i nieumarlymi szczerze polecam
moją bete tej kampani. Zainteresowanym moge jak wysłac na maila.



a nie możesz dać linka [??]


sebastianpry@teln.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.12.2006 o 16:01, Patryk R napisał:

Ściągnij łatkę do gry nie pamiętam którą, ale najlepiej najnowszą i będziesz mieć dalszy ciąg
kampanii orków.



THX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko wysle to jutro u kumpla bo ta kampania ma 10mega a mo modem zanim to wysle to bedzie warcraft4 a linka zamiescic nie moge bo ta kampania nie jest opublikowana w necie... Jak ktoś by mógl to zrobić to prosze o kontakt gg=7424520 !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 16:42, nemczek napisał:

Ten twoj adres jest na bank prawidłowy bo cyba nie ma czegos takiego jak teln.pl wiec prosze
cie o powtorne
podanie maila.



uupppsss sebastianpry@tlen.pl mała literówka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 16:35, nemczek napisał:

tylko wysle to jutro u kumpla bo ta kampania ma 10mega a mo modem zanim to wysle to bedzie
warcraft4 a linka zamiescic nie moge bo ta kampania nie jest opublikowana w necie... Jak ktoś
by mógl to zrobić to prosze o kontakt gg=7424520 !!!!!

Jak nie jest opublikowana w necie to skąd ją masz? Poza tym jest sporo stron, do których można nadsyłać kampanie (także te większe niż 10 mb), więc da się to załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na jednej stronce pojedyncze misje (ileś ich tam nie dzialalo kilku nie dało sie ukonczyć) i połączyłem je w jedna kampanie. Fakt że jeszcze nie skonczyłem ich do końca skladac ale zagrac we wszystkie misje juz mozna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak atakuję jednostki naziemne biesami podziemi z automatycznie włączona pajęczyną to muszę długo czekać
aż się zabiorą do zrzucania ich na ziemię. Jak temu zaradzić aby to były natychmiast bo przez to przegrywam bitwy z orkami :[ nagminnie :(
P.S. Gargulacami nie chcę grać z orkami bo zrobi mi gościu kamikadze i mam po całym ich oddziale ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nieumarłych najczęściej wygrywam bardzo szybkim rushem, budując Władce Podziemi oraz 2 biesy i wróg przeważnie nie ma szans na początku, póżniej wysyłam 2 nekromantów, gargulce i jest koniec :) Wczoraj 3 razy tak wygrałem :)

PS; Kiedy jest jakiś fajny turniejik 1 vs 1, bo strona jest po angielsku, a ja się ucze niemca ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować