Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

WarCraft 3: Frozen Throne (temat ogólny)

4255 postów w tym temacie

Witam ! Mam maly problem z nowymi kampaniami na TFT single. Dużo slyszalem o tym, ze w najnowszym patchu do TFT 1.20c sa dodatkowe 2 kampanie. No i sciagnalem ale ich nie ma. Gra dobrze spatchowana, gram z innymi na tej wersji ale kampanii nie ma. Kumple mowia ze odrazu je widac, ale moze trzeba przejsc calosc ? Lub trzeba sciagnac i zainstalowac poprzednie patche ? prosze o w miare szybka odpowiedz najlepiej na mail ;] mrkanibal@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 17:56, Vaxinar napisał:

Dziwne, ale ja przeszedłem na nowym patchu całość i nic nie ma nowego.... :/


Moze chodzi o dodatkowe rozdziały w RPGowej kampani Orków, hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 22:30, General Sturnn napisał:

Moze chodzi o dodatkowe rozdziały w RPGowej kampani Orków, hm?


One są przecież też na old patchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 09:06, MrLameKilla napisał:

heh dzieki, mi kumple mowili o dodatkowych KAMPANIACH, ale widocznie sa idiotami ;] dzieki
jeszcze raz


Po zainstalowaniu łatki [jak pamietam to od 1.14 sa te dodatkowe rozdiały w kampani orków] tak jak widac na poniszym zdjeciu sa tylko 2 dodatkowe rozdziały a jesli nie wiedac ich to wystarczy przejsc 1 albo tylko włonczyc 1 i powrucic do dodakowej kampani orków a napewno pojawia sie dodatkowe rozdziały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko tak przypuszczałem co do tych kampanii. Jak wiadomo, Blizzard jednoczesnie pracuje tylko nad jednym tytułem, a dodawanie łatek z dodatkowymi kampaniami było by zajeciem na dłużej na co blizzard nie może sobie pozwolić z powodu parc nad Płonącą Krucjatą i dodatkowym Pathem do WoW;) Masz racje Vax,mówiąc,że dodatkowe rozdziały były już dostępne w old pachtu, myslłem, ze dodali nowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2006 o 09:06, jestemZdzichu napisał:

Z jakiej strony można ściągnąć dodatkowe kampanie dla orków i czy jest polska wersja?


one sa w łatce 1.20 wiec jak ja masz to i masz 2 dodakowe rozdziały tak jak na powyszym zdjeciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanko - z kąd można sciagnać mapy typu footman frenzzy, footman vs grunts - szukałem na necie ale zbytnio nie mogłem nigdzie znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2006 o 21:13, Xard18 napisał:

Mam jedno pytanko - z kąd można sciagnać mapy typu footman frenzzy, footman vs grunts - szukałem
na necie ale zbytnio nie mogłem nigdzie znaleźć.


Prosze bardzo oto strona z mapami sa tam prawie wszystkie rodzaje gier jaki mozna znalesc w W3 i sa równiez nowosci

1- http://www.warcraft.org/maps/
2- http://maps.worldofwar.net/

obie strony sa polecany przez Blizzarda. Sam czasami korzystam z tych stron do sciagniecia np jakiegos RPG W3 bo tak to maja 2.5MB wiec sciagac je w BN to zadługo schodzi a tak szybko i bez problemu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 17:16, ArtuRPGpl napisał:

mam pytanko czy po polonzceniu z battle netem sciagaja sie wszystkie najnowsze patche automatycznie
i sie robi lepsza gra?


tak za kazdym razem jesli jest dostepny jakis patch wszystko sciaga sie automatycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować