Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

WarCraft 3: Frozen Throne (temat ogólny)

4255 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2011 o 20:56, Vel_Grozny napisał:

> Dał byś Screen jak to wygląda w panoramie bo jestem ciekaw czy tak jak przedtem
czy nie.

Patch kilka sekund się ściąga, więc szybciej to zrobisz niż ja wrzucę foto ;)

Dnia 14.03.2011 o 20:56, Vel_Grozny napisał:

Sprawdziłem. Dalej badziew. Rozdziałki są na liście. Grafika jest stretchowana, ale tekst
- nie. IMO lepiej grać z pasami po bokach. Nawet w patch notes napisali: "Added widescreen
support(stretched)"

Co rozumiesz pod pojęciem stretchowana? Jakie pasy po bokach? ja na monitorze 16:9 + rozdz. 4:3 nie mam pasów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 21:00, Salwatorowiec napisał:

No bo wiesz przedtem ja nie widziałem różnicy międzie 1024 na 768 a 1440 na 900.

Może masz ustawione, żeby zawsze obraz wypełniał cały monitor? Wtedy każda rozdziałka będzie rozciągnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 21:05, Sebo7 napisał:

Co rozumiesz pod pojęciem stretchowana? Jakie pasy po bokach? ja na monitorze 16:9 +
rozdz. 4:3 nie mam pasów?

Kwestia ustawień karty graficznej/monitora. Ja mam ustawione, żeby rozdziałki 4:3 wyświetlał z pasami bo bokach. Wtedy obraz nie jest zniekształcony. To zależy od ustawień k. graficznej, nie samej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 21:07, Vel_Grozny napisał:

Kwestia ustawień karty graficznej/monitora. Ja mam ustawione, żeby rozdziałki 4:3 wyświetlał
z pasami bo bokach. Wtedy obraz nie jest zniekształcony. To zależy od ustawień k. graficznej,
nie samej gry.


Pewnie tak, ale dlaczego nie wchodzi mi 1920x1080 :(? W innych grach jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 21:22, Sebo7 napisał:

Pewnie tak, ale dlaczego nie wchodzi mi 1920x1080 :(? W innych grach jest ok.


Bo to zależy od gry..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 21:22, Sebo7 napisał:

Pewnie tak, ale dlaczego nie wchodzi mi 1920x1080 :(? W innych grach jest ok.


1. Prosze ciac cytaty
2. Wpisz w google fraze "warcraft 3 wildscreen"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 08:40, Wojman napisał:

> Pewnie tak, ale dlaczego nie wchodzi mi 1920x1080 :(? W innych grach jest ok.

1. Prosze ciac cytaty
2. Wpisz w google fraze "warcraft 3 wildscreen"


a nie widescreen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój problem polega na tym że jak wkładam płytę z warcraft 3 reign of chaos to pokazuje się okienko i od razu znika co uniemożliwia instalacje. druga płyta z dodatkiem działa normalnie. Kiedyś normalnie działo; komputer jest po formacie od wczoraj. Ktoś wie co co tu chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po włożeniu płyty pojawia się takie okienko jak na obrazku 1, tylko że na płycie z reign of chaos i czarnym ekranem w środku ( nie dało się zrobić scenera na tej płycie). A ja się wejdzie w płytę to jest (obrazek 2), i po odpaleniu pliku z exe pojawia się to samo.

20110426201140

20110426201151

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie takie proste - musisz się tam zarejestrować (np. na www.blizzard.com/store), potem wchodzisz w Account -> Add a Game, w pole podpisane "Enter Game Key" wklepujesz CD-Key''a i klikasz "Activate game". Potem znowu wchodzisz tam, gdzie jest przycisk "Add a Game", rozwijasz "Classic games" i klikasz ikonkę RoC lub TFT, klikasz na "Windows", odpalasz to, co się ściągnie (Blizzard Downloader) i dopiero tym ściągasz instalkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od tego że jest tu 200str. więc ciężko byłoby znaleźć wątek którego szukam.
A mianowicie tak. Nie mogę zalogować się do Bnetu, wyskakuje błąd "Nie można połączyć się z Bnetem, Mozliwe ze laczysz sie z niewlasciwym serwerem lub posiadasz modem itd..."
Wiecie jak to naprawic? Jezeli pomoze sciagniecie patcha to skad mozna go pobrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować