Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

WarCraft 3: Frozen Throne (temat ogólny)

4255 postów w tym temacie

Dnia 04.05.2011 o 14:47, Luqi_38 napisał:

Zacznę od tego że jest tu 200str. więc ciężko byłoby znaleźć wątek którego szukam.
A mianowicie tak. Nie mogę zalogować się do Bnetu, wyskakuje błąd "Nie można połączyć
się z Bnetem, Mozliwe ze laczysz sie z niewlasciwym serwerem lub posiadasz modem itd..."
Wiecie jak to naprawic? Jezeli pomoze sciagniecie patcha to skad mozna go pobrac?

Tu masz link do patcha http://ftp.blizzard.com/pub/war3x/patches/pc/
Zaś ten błąd z logowaniem jest dość powszechny. Należy po prostu odczekać trochę czasu (trudno określić ile, może to być 30min albo i znacznie dłużej). Jak masz zmienne ip, to możesz próbować resetować router.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2011 o 10:53, Luqi_38 napisał:

jak jeszcze mogzna rozwiazac ten problem?

Istnieje jeszcze opcja, że dostałeś bana na ip. Zdarza się, że nie słusznie, bo ktoś coś tam w sieci twojej naskrobał (gdy nie masz zewnętrznego ip). Takie bany nie są permanentne i mogą trwać 2tygodnie, miesiąc.
Ewentualnie haxy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haxy odpadają gdyż nawet nie wiedziałem że takie są do wc3 ... Z tego co się orientuje nikt nie ma oryginalnego warcrafta. Więc nie wiem co mam robić, czekam już 2 tygodnie i nic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam was. Mam pytanie. Stawiam serwer w Warcraft 3 Frozen Throne. Widać go w wyszukiwarce serwerów jak go postwie, ale nikt na niego nie może wejść bo wyskakuje coś w stylu: "Gra nie istnieje lub właściciel serwera zablokował serwer"

Dodam iż wszystkie sloty na serwerze są ustawione jak Otwarte, a gra jest publiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2012 o 21:02, Maciek110891 napisał:

Dostawcą internetu jest Telekomunikacja Polska. Mam router.


Jeśli łączysz się przez router, musisz przekierować porty, z których korzysta gra, na swój komputer. Informacje jak to zrobić powinieneś mieć w instrukcji routera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na routerze. Pewnie będziesz musiał przez przeglądarkę www wejść na stronę konfiguracyjną routera (chyba wszystkie "domowe" routery konfiguruje się w taki sposób) i tam pozmieniać. Co dokładnie - pewnie będzie napisane w instrukcji obsługi routera, ewentualnie możesz podać markę i model routera, to może znajdzie się jakaś dobra dusza, która dokładnie Ci wszystko opisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można, ale tylko w RoC (uruchamiasz grę przez skrót "Warcraft III", nie przez "Warcraft III - The Frozen Throne"). Jeśli byś chciał grać z kolegą w dodatek, to musi on mieć też TFT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować