Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

WarCraft 3: Frozen Throne (temat ogólny)

4255 postów w tym temacie

Jak ja uwielibiam ta misje z tym Ostrzem Mrozu, ale dlatego że jest tam właśnie ono, bo
mam takie stwierdzenie o tym mrocznym mieczu "Nieważne kto je dzierży, ale ważne że jest dzierżone"
Rozumiecie mój cytat ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 20:41, Vaxinar napisał:

A mówiłem, a mówiłem ? :D

Tak mówiłeś... :)

Dnia 18.04.2006 o 20:41, Vaxinar napisał:

Przede wszystkich wokoło niego poobstawiac jak najwięcej wieżyczek, tych Zikuratów czy jak
to sie piszę i upgradować na wieże duchów. DUŻO TEGO.

Oki spróbuje...

Dnia 18.04.2006 o 20:41, Vaxinar napisał:

Robić ciągle jednostki i ustawiać wokoło niego, ale nie zaraz przy, w drobnym odstepie, zaraz
tak, że jak będą walczyli to, żeby wieże automatycznie atakowały. Jednostki robic ciągle i
ulepszać ich atak w budynku o nazwie cmentarz (chyba tak się zwie). Chyba tyle. :]

Jakich jednostek radziłbyś najwięcej stworzyć?

Mnie ciekawi to, że grałem cztery razy na różne sposoby i gra kończy się na 25- 20 sekund przed końcem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.04.2006 o 21:15, Kukowsky napisał:

Mnie ciekawi to, że grałem cztery razy na różne sposoby i gra kończy się na 25- 20 sekund przed
końcem... :)

Kukowsky ty amotorze jeden:)
Rób tak jak mowi Vaxinar.Stawiaj z każdej strony wieże obronne.Gdzieś tak 6-7. Jednostki... dobre są te no duże momstra... i wagony z miesęm. Znajdz także miny na lewo ods bazy i porozmieszczj je przy wieżyczkach. Będziesz dostawał posiłki. Rozmieszczaj je mądzrze. Ostatnich takich płonaćych bydlakow rozmieść blisko nekromanty. sprobuj wybudowac te smoki co zioną... mrozem? Ja tam jednak obyłem się bez nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wież to Ty zrób tyle ile zdołasz, niech będzie nawet 20, a nie 7. :)
Co do jednostek ja bym robił nekormantów i szkolenie na mistrza, gargulce (+ upgrade na cmentarzu).
Żmijów robić nie radzę, ponieważ dużo kosztuja a dobre są one na budynki, jak już robisz żmijów to na masie, czyli w... znaczy dużo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko nie widziałem tej rady i zacząłem grać porobiłem te wierze, ale gdzieś z dziesięć. Na cmentarzu zrobiłem wszystko co się dało. Najwięcej stworyłem Plugastwa i Biesów na końcu miałem obawy jak wparowały do mnie wszystkie wrogie jednostki, ale zanim dobiegli nastała godzina zero... :) Jutro zacznę sobie kampanie z kolegami z Hordy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, znowu pomogłem ? :)
Horda ma łatwą kampanie, ale pamiętaj, jak będziesz eskortował to daj swoich na tyły i na przód. :)

P.S.
Było Gargulców najwięcej - mało jednostek wroga umie atakować latajki, a gargulce są tanie a dobre. Plugastwo też ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 22:41, Darkstar181 napisał:

Horda łatwa, wkurzająca będzie kampania elfow, czy czym to plugastwo jest. Co za durne jednostki...


Wkurzająca ? Jest trudna, ale ja bym ją wkurzającą nie nazwał. :)
W dodatku, nie wiem czy posiadasz elfy mają prostą kampanie, ludzie i nieumarli trudniejszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz proszę o wyjaśnienie rozdziału V w kampanii orków, czyli "Łowcy Cieni". Na dzień dobry zajmuję wszystkie moje bazy, a na koniec uderzają w główną. Nie mam żadnej misjii, więc nie wiem wogóle o co chodzi. Widziałem na filmiku jakieś źródełko z krwią. Wprawdzie tam przez te drzewa się przebiłem, przeszłem przez teleport, ale nie zdąrze nigdzie dojść, bo mi w tym czasie zniszczą bazę. Hellscreamem wziąłem tą niewidzialność i na tym udało mi się do tego źródła dobiec, ale tam muszę tamto towarzystwo rozwalić, a ja już nie mam czym. Wiem jestem amatorem nie musicie mi tego mówić... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Chyba chodzi o misje w ktorej elfy atakują bazę?
Najpierw odeprzyj pierwszy atak:) Potem zasuwaj do źrodła. Po dotarciu, twoi wojownicy zostaną prawdziwymi zabojcami.Następnie idź i zabij tego Centaura z filmiku, co to był wkurzony na wycinke lasow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 19:24, Darkstar181 napisał:

Chyba chodzi o misje w ktorej elfy atakują bazę?
Najpierw odeprzyj pierwszy atak:) Potem zasuwaj do źrodła. Po dotarciu, twoi wojownicy zostaną
prawdziwymi zabojcami.Następnie idź i zabij tego Centaura z filmiku, co to był wkurzony na
wycinke lasow.

Spoko... do źródełka doszłem, ale na centaura nie idę jeszcze, bo jest silniejszy. Zapisałem sobie jak armia jest tak gdzieś stworzona w połowie i jutro sobie dokończe, bo już mnie oczy bolą... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 21:50, Kukowsky napisał:

> Chyba chodzi o misje w ktorej elfy atakują bazę?
> Najpierw odeprzyj pierwszy atak:) Potem zasuwaj do źrodła. Po dotarciu, twoi wojownicy
zostaną
> prawdziwymi zabojcami.Następnie idź i zabij tego Centaura z filmiku, co to był wkurzony
na
> wycinke lasow.
Spoko... do źródełka doszłem, ale na centaura nie idę jeszcze, bo jest silniejszy. Zapisałem
sobie jak armia jest tak gdzieś stworzona w połowie i jutro sobie dokończe, bo już mnie oczy
bolą... :)



No i pamiętaj że zranić mogą go jedynie przemienieni orkowie , żaden z trolli czy machin .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania:
1. Gdy sprzedam komus gre, a ja juz raz uzylem cd keya, no to bedzie on muc grac na battle necie??
2. Czzemu nie moge sie polonczyc z battle netem 2 dn temu gralem normalnie, lonczy lonczy i zaraz pisze ze niemoze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 23:45, ArtuRPGpl napisał:

Mam 2 pytania:
1. Gdy sprzedam komus gre, a ja juz raz uzylem cd keya, no to bedzie on muc grac na battle
necie??
2. Czzemu nie moge sie polonczyc z battle netem 2 dn temu gralem normalnie, lonczy lonczy i
zaraz pisze ze niemoze:(


to tak co do pierweszego pytania to gdy sprzedajesz gre to wraz z CD-KEYem (innaczej nie można;] ) wiec nie bedzie zadnych problemow.

a co do 2 to napisz co dokładnie ci pisze bo ja przetchwila sie łonczyłem z BN i wszystko jest wporzadku albo moze miałes problemy z netem albo co gorsza uzyłes MP albo DH i jesli uzyłes to juz poraz 2 to CD-KEY został zbanowany na zawsze :(

i teraz powroce do pierwszego pytania jesli jest to prawda o tych MP i DH to gry nie mozesz sprzedac bo twuj klucz jest zbanowany i gra nadaje sie jedynie do gry Single player a do mulltiplayera nie ! ;] wiec takiej gry nie mozesz sprzedac jak jej nie chcesz to jedynie mozesz ja wyrzucic ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 02:28, TTBoS napisał:



Nawet nie wiem co to MP I DH wiec niepowinno byc problemu:) Tylko teraz mam viruska jakeigos na kompie dokladnie 10 ale to chyba nie problem, dalej nie da sie polnczyc i pisze ze nie da sie polonczyc z battle netem jesli uzywam modemu musze polonczyc sie reczeni, mam sprzet 512 kb/s stale loncze niewiem czemu nie moze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam prośbe do graczów co ukończyli frozen throne:w ostatniej misji kampani nieumarłych(kuzyn mi mówi że ostatnia)trzeba zdobyć 4 obeliski.próbowałem już kilkanaście razy i nie mogę podołać.czy macie jakiś pomysł na przejście tej misji??bo jak obwarowuje jakiś obelisk to nie mam surowców na obrone bazy i na odwrót.powinienem zniszczyć sojuszników ilidana czy da się bez tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 15:39, ArtuRPGpl napisał:

ok juz sie polocznylo teraz tylko siaga auktualnienie:O ciekawe jakie bo jakos dawno nie bylo
cos wam o tym wiadomo?


Drobna aktualizacja, nie widać zmian. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 12:29, ArtuRPGpl napisał:

>

Nawet nie wiem co to MP I DH wiec niepowinno byc problemu:) Tylko teraz mam viruska jakeigos


to lepiej dla ciebie ze nie wiesz co to :) i niech tak zostanie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować