Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

WarCraft 3: Frozen Throne (temat ogólny)

4255 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2006 o 12:25, Vaxinar napisał:

Gram na BN pół roku, ale mam kolegów co grają więcej i powiem Ci co od nich wiem.
Granie na BN mass jakąś jednostką jest odbierane jako totalne noobowanie. Przez Polaków żadziej,
ale przez Niemców, Francuzów owszem, a właśnie Ci przodują. Ja gram pół roku regularnie i nie
spotkałem się aby ktokolwiek robił helikopterki. Może i masz rację - może są dobre, ale ja
Ci mówię co mi mówiono.
A sam spotkałem się jak wyzywali od noobów ludzi co massują.


Jak możesz i chcesz to podaj mi swojego e maila, a ja prześle ci repa kolesia co sie nazywa: uD.sTyLe (albo sam poszukaj na replays.pl - chodzi o rep jak ud.style gral z King.rimson) i wtedy zobaczysz jak grają Gosu twoim zdaniem (nooby).

BTW mass gargi to jedna z taktyk ud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 15:25, Vaxinar napisał:

Widzę, że jesteś nieprzeciętny, ile już grasz w W3 ?
Może się na solo umówimy ? ;) Ja bym chętnie zagrał.


Ja jest raczej przeciętny ale znam kilku pro. Na solo sie niestety nie umówimy, bo dzis wyjezdzam (chyba nawet za 1,5 godz) w góry na dlugi weekend i wracam w czwartek (moze sie jeszcze kiedys dogadamy w tej sprawie).
Mam nadzieje, ze rep przypadl ci do gustu. Jaik byś był zainteresowany to moge ci przeslac program (tzw Warcraft TV) dzieki, ktoremu możesz oglądac wszystkie najciekawsze rozgrywki (cow3 itp.). Po obejrzeniu takich materiałów bedziesz wiecial jakie jednostki buduje sie na dana rase i jak je efektywnie wykorzystywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 16:00, Vaxinar napisał:

Chyba chodziło Ci o KoW3, czyli klan Kings of WarCraft 3 ?


Sry racja. Program o którym pisalem to Waaagh!TV. Nie napisales czy go chcesz (a moze go nawet masz).
Jak chcesz to mam tez program to mierzenia apm. Aha i zobacz sobie w net filmik Deadly skillz czy jakos tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś chętny do wspólnej gry na battle.net w WarCrafta III? Jezeli tak - bardzo prosze o kontakt, najlepiej mailowy: wojman@sztab.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 12:25, Vaxinar napisał:

A sam spotkałem się jak wyzywali od noobów ludzi co massują.


:ASD, grasz nie dla opini, ale dla przyjemności i skilla.
UD masuje destro jak zrobi 5, wiesz dlaczego?
Policz ile to jest złota, drzewa i mięsa.
A żyro kosztują 1 mięsa i 95 gld, więc bez mała przypada 4 żyro na jednego destro :P

I jakby nie patrzeć, każdy gracz, który wyzywa na bnecie to zwykła ciotka, która nie potrafi sobie poradzić z przeciwnikiem z "dziwna" taktyka. Zauważ, że tacy gracze narzekają, ale nawet nie robią scouta (tzn rozpoznania terenu :P), żeby wyczaić strata przecwnika. kill''em

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 16:43, Vh napisał:

I jakby nie patrzeć, każdy gracz, który wyzywa na bnecie to zwykła ciotka, która nie potrafi
sobie poradzić z przeciwnikiem z "dziwna" taktyka. Zauważ, że tacy gracze narzekają, ale nawet
nie robią scouta (tzn rozpoznania terenu :P), żeby wyczaić strata przecwnika. kill''em


No tu się akurat nie zgodzę. :)
Niektórzy wyzywają jak grasz np w teamie 20 lvl z 1 lvl i noobek robi wszystko dokładnie na przekór radą - nie rozkazą - i na dodatek najbardziej się wymądrza. Wtedy niektórzy wyzywają od noobów, ale nie są to jakieś lamy. Przynajmiej ja się tak spotkałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 16:49, Vaxinar napisał:

No tu się akurat nie zgodzę. :)
Niektórzy wyzywają jak grasz np w teamie 20 lvl z 1 lvl i noobek robi wszystko dokładnie na
przekór radą - nie rozkazą - i na dodatek najbardziej się wymądrza. Wtedy niektórzy wyzywają
od noobów, ale nie są to jakieś lamy. Przynajmiej ja się tak spotkałem.


wyzywanie od nubów jest rownoznaczne z robieniem sobie jaj w grze, nie chodzi o to, czy ktos naprawde umie grac czy nie, chodzi tak naprawdę o poziom intelektualny gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 09:04, Lord of the force napisał:

Mam takie pytanie: czy istnieją jakieś dodatkowe kampanie do tej gry, tak jak dodatkowe mapy?

Istnieją mapy i normalnie jedna oficjalna kampania orków, którą blizzard obiecywał, że wypuści.
Jest to w formie path''a podajże 19b.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 09:04, Lord of the force napisał:

Mam takie pytanie: czy istnieją jakieś dodatkowe kampanie do tej gry, tak jak dodatkowe mapy?


Tak i to bardzo wiele. Szukaj na stronie moderatora, oficjalnej stronie warcrafta 3 i czytaj opisy nowych patchy (zcasem wrzucaja nowe mapy) poza tym tu masz link: http://www.battle.net/war3/maps/war3xbonusmaps.shtml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2006 o 12:59, Vh napisał:

wyzywanie od nubów jest rownoznaczne z robieniem sobie jaj w grze, nie chodzi o to, czy ktos
naprawde umie grac czy nie, chodzi tak naprawdę o poziom intelektualny gracza.


Wg. Ciebie gracza ocenia się po poziomie intelektualnym...
Hmm... no cóż. Chyba żadko bywasz na POL-1, wtedy byś się przekonał, że wszyscy Polacy (wg. Twojego klucza) to lamusy.

Nie wiem, czemu się w ogóle niektórzy przejmują tym, że ktoś na nich powie "nÓp" (:]). Każdy dobry gracz by się tym nie przejął, bo przecież przegrywający prawie zawsze wyzywa od n00b''ów :]
Dziwny ten wasz problem. n00b''y, lamy oraz inne takie, to zwykłe wyrażenia które zawsze towarzyszą grze. Jak gram od ponad 2 lat na BN, to zawsze towarzyszyło mojej grze hasło "noob" bo to normalne :] I zarówno w moim kierunku, jak i odemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 18:04, Golem napisał:

Nie wiem, czemu się w ogóle niektórzy przejmują tym, że ktoś na nich powie "nÓp" (:]). Każdy
dobry gracz by się tym nie przejął, bo przecież przegrywający prawie zawsze wyzywa od n00b''ów


Tu nie ma żadnego problemu. A ja się z tym przez pół roku mojej gry nie spotkałem tak często, zazwyczaj albo kiedy mam w teamie totalnego początkującego i robi bardzo głupie rzeczy, np na rusha karze czekać długo bo on jeszcze nie ma budynku od heroesów. A Druga sprawa, to jak przeciwnik przegrywa, a jest dobry to często wyzywa zupełnie niepodstawie - jak sam mówisz.
A na kanale pol - 1 zdarzają się normalni ludzie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi poprostu o to, że w słowie "n00b" nie ma nic obraźliwego i że nie swiadczy ono o tępocie intelektualnej, jak pisał kolega powyżej...
To poprostu zwykłe hasło gry w internecie, tak samo jak "lol" czy "rotfl"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupilem, przeszedlem i sprzedalem. Nic specjalnego ani ten Battle net nie uzeka, no przynajmniej mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować