Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Capcom potwierdza Dead Rising 2

20 postów w tym temacie

Ja Dead Rising nawet miałem kupić. Ostatecznie wybrałem coś innego. Kiedyś na pewno zagram... Póki tego nie zrobię nie będę zabierał się do drugiej części :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też miałem kupować ale jednak zdecydowałem się na crackdown a teraz jakoś nie ma czasu, ale w 2 być może zagram o ile będzie warto. Czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to stary masz czego żałować! jedna z najlepszych jak nie najlepsza gra o zombie! coś dla wymagających bo gra wbrew pozorom trudna, już nie mogę się doczekać tej drugiej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kiedyś na giełdzie za grosze (używki rox :D), gra całkiem fajna, otwarty świat, ale daleko to z fabułą nie dotarłem (RROD''a dostałem to gre spyliłem, a szkoda bo teraz bym może pograł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 21:05, master962 napisał:

ja nawet nie wiedziałem że ta gra ma fabułę :P

No a czemu nie :P koleś trafia do supermarketu i pomaga ocalałym ludziom :D
Aczkolwiek chodziło mi o to, że za daleko nie udało mi się dojść bo akurat pojawił się RROD :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zagram. Mając X360 przymierzałem się do kupna Dead Rising, jednakże podwójny RRoD stanowczo zaprotestował.

Patrząc na screena, możemy chyba zapomnieć o miękkich cieniach... o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde i Capcom zarezerwowało sobie miejsce najlepszego wydawcy gier. To że wydają swoje wszystkie gierki na PC się chwali, szczególnie że są to gry głównie konsolowe (vide Street Fighter na którego czekam, och czekam). Pierwszy by był Criterion ale to nie wydawca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 21:18, MisioKGB napisał:

Patrząc na screena, możemy chyba zapomnieć o miękkich cieniach... o.O


Gra została dopiero zapowiedziana, pokazane został pierwsze screeny i już oceniasz jako końcowy produkt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 21:49, Nervous napisał:

> Patrząc na screena, możemy chyba zapomnieć o miękkich cieniach... o.O

Gra została dopiero zapowiedziana, pokazane został pierwsze screeny i już oceniasz jako
końcowy produkt :P


Wiedziałem, że ktoś to powie. Pre alpha jak pre alpha ale no bez przesady, aż tacy są leniwi?. Cienie to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 21:54, MisioKGB napisał:

Wiedziałem, że ktoś to powie.


To po co to pisałeś :P

Dnia 09.02.2009 o 21:54, MisioKGB napisał:

Pre alpha jak pre alpha ale no bez przesady, aż tacy są
leniwi. Cienie to podstawa.


Postacie mogą być kanciaste rodem z ery szaraka, animacja sztywna jak nieboszczyk, gameplay nudny jak salceson, no ale cienie muszą być pierwsza klasa, bo inaczej siara na maksa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fuck yeah, sequel najlepszej gry ostatnich lat nadchodzi.
Ale gdzie jest Frank? Nie szczególnie podoba mi się design nowego protagonisty. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wydaje się dosyć oryginalna. Wprawdzie gier o zombi było sporo ale sam jeden bohater przeciwko setkom na każdym poziomie to raczej rzadkość. Dobrze, że wyjdzie również na inne platformy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polityka Capcomu z zakończeniem przygody z exclusivami na jedyną słuszną platformę zaczyna przynosić efekty. Każdy wreszcie zagra w Dead Rising 2 na swojej ulubionej maszynie. Dead Rising miał zawitać rzeczywiście już dawno na PC, niestety na dobrych chęciach poprzestano, ale jeśli dwójka okaże się lepsza to nie będzie czego za bardzo żałować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 21:05, master962 napisał:

ja nawet nie wiedziałem że ta gra ma fabułę :P


Jak wielu ludzi którzy w nią nie grali.. historia jest fajna i postacie świetne. W sumie zombie i ich zabijanie jest tylko tłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mówi stare arabskie przysłowie: "dobra eksterminacja zombi nie jest zła".
Coś jednak muszą zmienić. Nie mogę pozbyć się wrażenia, że w jedynce mroczna warstwa fabularna zupełnie nie pasowała do radosnej i przejaskrawionej rzezi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to mi się podoba - polityka Capcomu w sprawie "multiplatformości" swoich produkcji była bardzo dobrą decyzją. Teraz i posiadacze innych platform będą mogli powyrzynać zombiaki ;) Cieszę się, bo Dead Rising na X360 był pozycją udaną, tak więc mam nadzieje, że "dwójka" będzie równie dobra, bądź jeszcze lepsza od poprzednika. Zobaczymy czy w tym roku uda się im wyrobić, byłoby fajnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować