Zaloguj się, aby obserwować  
Eskel047

Uprowadzenia

11 postów w tym temacie

Nigdzie nie znalazłem takiego tematu więc go napisałem. Może wyjśnie o co w tym temacie chodzi


Uprowadzenie-Inaczej wzięcia bądź abdukcje - nagłe wizyty na pokładzie UFO przy wyłączonej świadomości uprowadzanej osoby.

Uprowadzenia (inaczej Bliskie Spotkania Czwartego Stopnia) - spośród wszystkich pięciu rodzajów bliskich spotkań ten jest prawdopodobnie najbardziej interesujący. Występują tu uprowadzenia czyli tzw. eksperymenty Obcych przeprowadzane na ludziach. Eksperymenty te zazwyczaj skupiane są na układzie rozrodczym, co świadczy o tym, że Obcy chcą się dowiedzieć w jaki sposób rozmnaża się rodzaj ludzki bądź kradną materiał genetyczny, chcąc zrobić krzyżówkę Obcego z człowiekiem, aby stworzyć rasę hybry

Może zdarzyło się wam coś usłyszeć a może sami zostaliście porwanie, temat wygląda na śmieszny ale wcale taki nie jest. Jest wiele takich sytuacji w Polsce i na świecie. Jeśli się z czymś takim spotkaliście to napiszcie w tym temacie.

A tu mniej na serio taki mały teścik ;]
http://quiz.ownia.pl/uprowadzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż mogę powiedzieć, od jakiegoś czasu podejrzewam, że kosmici porwali większość społeczeństwa i wycięli im mózgi, co tłumaczyłoby wiele bzdur, z którymi mamy styczność na co dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 17:39, Don Zorro napisał:

A mi ktoś 10 biletów na druga strefę w Białymstoku ktoś uprowadził. Kosztowały 20 zł!!!
:D


Autor tematu
Coś się za dużo 4400 naoglądałeś. Polecam Lepiej Kroniki Sary Connor.

Sorry za dubla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm, slyszalam już parę "historii" na temat uprowadzeń przez UFO ...
ale pewnie 99% ( jak nie 100% ? :D ) z nich to zwykle ''bajki'' ;>

nawet JEŚLI by kogoś uprowadzili to podejrzewam, że ''skasowali'' by mu przy tym pamięć, czy coś :D ( coś na zasadzie amnezji - czy jak to tam ;] )


a co do quizu :

"Nie musisz wierzyć w kosmitów, żeby być przez nich uprowadzonym. Wystarczy, że na chwile zostaniesz sam, błysk światła, zamykasz oczy, otwierasz - nic się nie zmieniło? Niby tak, ale coś jest nie na miejscu, coś jednak się zmieniło..."

hę, :D
kojarzę pewną sytuację z lat dzieciństwa :
wracalam rowerem do domu podczas burzy, nagle jak ''pierdykla'' ( xD ) przede mną taka żólta ''krecha'' to myślalam, że tam zawalu dostanę ;D
pewnie jakieś wyladowanie blisko mnie btlo - możliwe, że piorun... a ja mialam farta i mnie nie sięglo :P
a to z niecale pol metra przed moją twarzą "pyklo" ;P
choć wątpię, żeby byl to blysk z serii '' UFO mnie porywa '' , jeśli można tak to ująć ;)

a wynik : 44% :p


Cóż... temacik ciekawy, ale niektóre posty, ( że niby ktoś chce być zabawny ) , ale tutaj tzw. "sucharami" zarzucają :P ... no nic, każdy ma inne poglądy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to bajka powstała z tego, jakoby pozaziemskie cywilizacje miałyby być wrogo nastawione do Ziemian. Wierzę, że gdzieś, w nieskończenie ogromnym wszechświecie jest jakaś cywilizacja, niekoniecznie bardziej rozwinięta od nas, albo nawet i jednokomórkowe organizmy, z których za parę milionów, albo i miliardów lat narodzi się coś rozumnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem 47%, a w porwania przez kosmitów to raczej nie wierzę, bo jak juz kolezanka napisała, raczej kasowaliby tą pamięc i nie zamieniali wątroby z mózgiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować