Zaloguj się, aby obserwować  
Isildur

Hunter22 - Twój kandydat na Forumowicza 2008!

227 postów w tym temacie

Witam Gramowiczki i Gramowiczów.
Kampania wyborcza się rozpoczęła i nadszedł czas wielkiej walki o wasze głosy.
Nie będę się rozpisywał, ale przedstawię kto pełni jaką funkcję w sztabie wyborczym Hunter''a22:
wdowiakm (Przewodniczący sztabu), kindziukxxx (Członek sztabu), Matteos (Członek sztabu).

Walkę czas zacząć, innym kandydatom życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mojego głosu nie dostanie (tak jak pozostali kandydaci). :) Życzę powodzenia hunterowi, mam nadzieję, że mu się uda. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witamy w oficjalnym temacie wyborczym kandydata na stanowisko Forumowicza Roku 2008, jedynego i niepowtarzalnego huntera22! Czujcie się jak u siebie w domu. Wraz z pozostałymi zwolennikami zapraszam do dyskusji i zadawania pytań. Proszę poczęstować się którymś ze smakołyków. Dysponujemy także balonikami w liczbie nieskończonej. Na Wasze mniej czy bardziej perfidne zapytania czeka grupa ekspertów wraz ze swoimi specjalizacjami:

wdowiakm (działalność Kandydata na Forum i nie tylko: Jakie są ulubione tematy huntera22? Jak hunter22 zamierza godnie reprezentować Forum piastując urząd Forumowicza Roku?)

kindziukxxx (podstawowe dylematy o naturze moralnej i materialnej: Dlaczego powinniśmy głosować na huntera22? Czy mogę dostać jeszcze jedno ciasteczko?)

Matteos (filozoficzno-egzystencjalno-metafizyczne aspekty Kandydata: Czy hunter22 rzeczywiście istnieje? Czy hunter22 upadający w głębokim lesie wydaje jakiś dźwięk jeśli nie ma wokół nikogo, kto by mógł to usłyszeć?)

hunter22 (czyli sam Kandydat; życie prywatne, zainteresowania, pikantne szczegóły życiorysu: Dlaczego hunter22 kandyduje na Forumowicza Roku? Czy hunter22 umówi się ze mną na kolację?)

Hunter22 jest Kandydatem pierwszego gatunku i spełnia wszelkie wymogi jakości ONZ i UE oraz posiada poparcie najważniejszych światowych liderów politycznych i religijnych.

To nie jset sesnowny tkset ani tym berdziaj wiamodość progapandowa. Tuatj wpiłasem tyklo zleepk lowosych znkaów. Jelśi meżosz coś tu odczatyć oazncza to, że podświodamie checsz zagłosawoć na hunetra22. Zetam do dzeiła! Hunetr22 Twiom Kandydetam.

20090210184646

20090210184653

20090210184703

20090210184709

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 18:48, Baluk25 napisał:

Btw: Nie można o tym dyskutować tu?

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=45339&u=238


To niezbyt szczęśliwy pomysł. Kandydatów jest co prawda niewielu, ale i tak temat - jakby nie patrzeć - czysto ogłoszeniowy z możliwością dodawania okołotematycznych komentarzy, zamieniłby się w jeden wielki śmietnik. Na jednej stronie zwolennicy kandydata X robią paradę, na drugiej trwa dyskusja o wyższości Y nad Z, na trzeciej moderator walczy z trollem, a gdzieś tam pomiędzy Laid back nieśmiało publikuje oficjalne wiadomości o wyborach. Nieciekawa perspektywa. Istnienie takich indywidualnych tematów ma przyzwolenie forumowych władz i jest wręcz zalecane. Dzęki nim kampania wyborcza nie rozleje się po całym Gram.plu, a jeśli nie będzie zainteresowania, to cały temat po prostu sam spadnie niżej i niżej... W odmęty zapomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jestem naturalnie za hunterem, i mam taki pomysł: może wstawi ktoś tu jakiś baner reklamujacy huntera (czy cuś takiego) który możnaby umieścić na swoim geesie? bo może ktoś (tu skromnie wskazuję siebie) ma ochotę wspomóc inicjatywę? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 18:47, xbit71 napisał:

Mojego głosu nie dostanie (tak jak pozostali kandydaci). :) Życzę powodzenia hunterowi,
mam nadzieję, że mu się uda. ;)

to nie jest dobrze powiedziane, gdyż nie uzasadniłeś dlaczego hunter nie miałby dostać twojego głosu, życzenie powodzenia nic nie da, a nie głosując tracisz potem prawo do możliwości narzekania na osobę która wygra, w tej batiali liczy się każdy głos, więc zastanów się , czy aby przypadkiem nie zagłosować na huntera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chaotyczna wypowiedź, jednak udało mi się zrozumieć jej sens. ;)
Hm, powiem tak: rok temu nie głosowałem, ponieważ uważałem, że nie ma osób, które na mój głos by zasługiwały. W tym roku, mówiąc szczerze, jest podobnie... Na dna16 bym zagłosował, gdyby się tak żałośnie wobec mnie nie zachowywała. O reszcie nie będę się nawet wypowiadał (no dobra, KŁEJK i Cedricek też są "wporzo" :P). Chociaż... Hunter był miły dla wszystkich itd., więc... Zastanowię się. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 20:22, xbit71 napisał:

Chaotyczna wypowiedź, jednak udało mi się zrozumieć jej sens. ;)

im bardziej chaotyczna wypowiedź tym bardziej wpływa na podświadomość czytającego :)

Dnia 10.02.2009 o 20:22, xbit71 napisał:

Hm, powiem tak: rok temu nie głosowałem, ponieważ uważałem, że nie ma osób, które na
mój głos by zasługiwały. W tym roku, mówiąc szczerze, jest podobnie... Na dna16 bym zagłosował,
gdyby się tak żałośnie wobec mnie nie zachowywała. O reszcie nie będę się nawet wypowiadał
(no dobra, KŁEJK i Cedricek też są "wporzo" :P). Chociaż... Hunter był miły dla wszystkich
itd., więc... Zastanowię się. ;]

no to teraz widać pozytywne rzeczy, tak więc liczymy na twój głos ,oczywiście jak się zastanowisz, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W życiu każdego człowieka przychodzi taki czas, by wstać, otrząsnąć się z trudów realnych... czas na skok w bezkres wirtualnego świata, małym skrawkiem owego świata jest to forum i jego, na skalę całego imperium internetu niewielka społeczność. Społeczność gramu, gramowicze - forumowicze, userzy... jakby by tego nie nazwać to i tak na jedno wychodzi - ludzie.

Ludzie, jako najbardziej rozwinięci intelektem przedstawiciele naczelnych wykazujemy pewne społeczne zachowania, kwestią indywidualną jest jakie to zachowania przejawiamy. Można by rzec, że jest to nie jako zakorzenione w nas, z pokoleń wielu przechodzące. Jednym z tych przejawów zainteresowania społecznymi stanami, sytuacjami są wybory.

Zastanawiając się nad kwestią wyborów, szczególnie polskich wyborów... głosujemy na pozornie dobrego kandydata/partie (czy inny aparat władzy ds. niepotrzebnego wydawania pieniędzy podatników) jesteśmy pozornie szczęśliwi, ależ te pozory są mylne. Gdy tylko wywalą przeżarte (nieraz jeszcze nienasycone) świnie od koryta, sami zasiadają, początkowo z gracją, po czasie jak poprzednicy ze świńską swawolą, gryzą sami siebie jak i kolegów po lewicy czy prawicy swojej.

Zostawmy sprawy narodowe. Wybory także mogą odbywać się w wirtualnym świecie, przykładem są ów wybory na Forumowiczkę/Forumowicza Roku 2008. Kandydat może jak to na wyborach zalewać potencjalnych wyborców obietnicami i korzyściami, ale jak to w życiu ich nie spełni (akurat w tym wypadku nie może choćby chciał). W tych forumowych wyborach patrzy się raczej co dany kandydat robił w danym roku, czy to był miły dla innych, pomocny i życzliwy, czy traktował na równi każdego. Ogólnie taki zwykły szary user, który za lata dawania swojej osoby na forum coś może dostać w zamian.

Ja, jako jeden z kandydatów do tytułu, sam nie mogę nic, nie zmuszę nikogo. Razem ze sztabem mogę więcej, ale rzutując na całe forum też mało. Możemy się jedynie starać zachęcić was do oddania głosu na mnie. Wybór należy do was, ale oczywiście pomożemy WAM go dokonać słusznie.

Temat ten ma nam w tym pomóc :)


Pozdrawiam
hunter22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 11:44, Magwisienka napisał:

Ciasteczka! Babeczki wyborcze! No no :>

no jakoś mimo wszystko trzeba zachęcić wyborców do głosowania na jednego odpowiedniego kandydata, bo jak wiadomo to niestety większość to materialiści i nie ma nic za darmo, to jak poczęstujesz się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 12:02, kindziukxxx napisał:

no jakoś mimo wszystko trzeba zachęcić wyborców do głosowania na jednego odpowiedniego
kandydata, bo jak wiadomo to niestety większość to materialiści i nie ma nic za darmo,

Oj od razu materialiści. Smakosze słodyczy ;)

Dnia 11.02.2009 o 12:02, kindziukxxx napisał:

to jak poczęstujesz się :)

Pytanie! Pyszne macie te sposoby do zachęcenia wyborców :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 12:05, Magwisienka napisał:

Pytanie! Pyszne macie te sposoby do zachęcenia wyborców :P


Jak widać my coś robimy... inni na razie cicho siedzą :P

Działamy mi przeciwności losu, plakatu naszego nie dodali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no... Hunti się rozkręca... Trzeba będzie isę zapoznać z programem wyborczym obozów przeciwnych... O ile już się rozłożyły :P

Widzę, że jest wyżerka wyborcza, ale gdzie są napoje wyborcze? Człek się przecież zapcha jak zje tyle suchego prowiantu... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 12:28, Piterus_Von_Drackus napisał:

/................/


Proszę o to napoje dla każdego coś się znajdzie i dla młodszych i dla starszych, :P, to teraz myślę możemy liczyć na twój głos :)

20090211123705

20090211123716

20090211123723

20090211123736

20090211123743

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 12:36, Wojman napisał:

Leeee... nie ma kielbasy, ani chociaz gazety wyborczej. :(


jako, że jestem od spełniania i rozwiewania dylematów moralnych i materialnych proszę oto kiełbaska :P
mam nadzieje że tym postępowaniem możemy liczyć na twój głos, po pamiętaj ze kiełbasa która wziąłeś mogła być zatruta, a trucizna może działać z opóźnieniem czyli po wyborach tak więc jak zobaczymy że oddałeś głos możesz dostać ewentualną odtrutkę, a czy kiełbasa była zatruta dowiesz się w swoim czasie, :P

20090211124005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 12:36, Wojman napisał:

Leeee...


Nie zajmuje sie wskrzeszaniem ludzi... jak tylko zwykły forumowicz ;)

Dnia 11.02.2009 o 12:36, Wojman napisał:

nie ma kielbasy, ani chociaz gazety wyborczej. :(


Polędwica Sopocka może być? :P

20090211124319

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować