Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BF 1943 - dlaczego tylko 24 graczy?

37 postów w tym temacie

Dnia 11.02.2009 o 12:37, Konjad napisał:

"Czemu dajemy tylko 24 graczy? Next-genowe konsole więcej nie uciągną, a PCtowców mamy
w dupie."


W takim razie Resistance 2 ze swoimi 60 graczami nie istnieje? A MAG ma miec ich 256, choc w to watpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O żal, niech koleś powie lepiej, że idą śladami serii CoD i z genialnej taktycznej strzelanki zrobić zwykłego shootera ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 15:36, fearlord napisał:

O żal, niech koleś powie lepiej, że idą śladami serii CoD i z genialnej taktycznej strzelanki
zrobić zwykłego shootera ;/

Battlefield byl kiedys taktyczna strzelanka? O.o Od BF1942 byl zwykla arcade''owka.

Jezeli szukasz w miare realistycznej rozgrywki to polecam Red Orchestra, czy ArmA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że obniżyli ilość graczy :-( W sumie 24 graczy to też nie jest źle ale nie jest tez dobrze :-( W moim przypadku ujdzie natomiast ja bardziej oczekuję bad company 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest sens wydawania FPSów na konsole jak nie dość że trzeba je okroić ze wszystkich stron, nie dość że konsole mają tak śmieszne ograniczenia, że ludzie na PC już takich nie pamiętają, to zaraz zacznie się ich biadolenie że sterowanie nie takie, a to znowu coś przeszkadza, a to ich live czy psn laguje itd. Sami sobie problem robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe ilu z wypowiadajacych sie tu osob ma cokolwiek wspolnego z seria bf :D
niby 24 osoby to malo ale patrzac np z perspekkywy bf42 i jego modow poprzez vietnam i bf 2 to wlasnie w ukladzie 10 vs 10 lub 12 vs 12 najlepiej sie gralo:D Ci co grali klanowo to wiedza o co chodzi... na ffa przy liczbie 64 osob robi sie taki syf ze szkoda gadac :/ duza czesc graczy i tak biega bez sensu zajmujac sie tym czym nie powinni ;) zreszta zadne ffa nie da takiej radochy jak konkretny mecz :D jak na moje 24 moze byc :D wazne zeby mapy byly odpowiednio duze i dobrze wyposazone w sprzet jak na taka ilosc graczy( no i oczywiscie odpowiednio do rozmiaru mapy ;) ):) porzadna fizyka :) grafa nie musi byc jakas super hiper bo nie tylko wygladem gra ma przyciagac;) sam do dzis gram w bf1942: desert combat o wiele chetniej niz np bf2 ktory wyglada lepiej ale jednak to juz nie to co stary bf :D;] po cichu marze ze ta gra mnie tak wciagnie jak wspomniany wczesniej bf42 + mod DC :D a moze na bf43 tez wyjdzie DC :D:D:D:D
pozdro dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku mówią że będzie nieskończona ilość amunicji, każda postać będzie posiadała broń pancerną itp. Teraz znowu mówią że liczba 24 graczy jest tylko dlatego że w klanach też grają 12vs12 i 10vs10. Ciekawe co wymyślą następnym razem ; / I zamiast godnego następce BF2 otrzymujemy poważniejszego BF Heroes który wychodzi na wszystkie platformy. Miałem nadzieję że seria pójdzie w innym kierunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny skok na kasę i tyle. No ale czego się spodziewać po EA. Już BF2 i 2142 pokazały w jaką stronę idzie ta seria. Szkoda, że koncerny nie myślą już w ogóle o poważnych graczach tylko celują w dzieciaki, które kupią grę i po kilku tygodniach odłożą na półkę. 1942 i ''Nam okazały się po prostu za trudne dla graczy, którzy wolą dzikie naparzanie przy zerowym skillu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no cos w tym jest .... niestety:[
ale ostatnio to juz nic mnie nie dziwi bo ogolnie gry ktore wychodza to poprostu buble i nic wiecej:/
nie wyszlo nic co przyciagnie na dluzsza mete.... tylko kupic pomeczyc i leciec do sklepu po cos nowego :/
chyba naprawde czas przerzucic sie w 100% na piraty bo szkoda pieniedzy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Z battlefielda robią pieprzonego Call of Duty, bo zobaczyli,

Dnia 11.02.2009 o 13:43, Snake08 napisał:

że dobrze się sprzedaje taki tępy arcade i tyle...

po pierwsze w CoD4 i WaW można w 64 osoby grać. Po drugie, arcade to jest też w BF. W CoD taktyka jest dopiero przy rozgrywkach klanowych. Na publikach zarówno w BF jak i CoD jest chaos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, jak sprawdzi się to w praktyce - w końcu to oni od dłuższego czasu projektują gry, więc wiedzą co robią - choć ta decyzja niekoniecznie musi każdemu się spodobać. Rzeź przy 64 graczach sprawia niezłą frajdę, ale tworzy się za duży chaos - czas temu testowałem Resistance 2 i przy takiej liczbie osób owszem, było fajnie, ale długo pożyć się nie dało ;) Martwi mnie jednak inna rzecz - nowy Battlefield ma się ukazać na Playstation 3 tylko w formie do ściągnięcia przez Playstation Store, a to dla wielu może być przeszkodzą (także dla mnie). Liczę jednak, że będzie wersja pudełkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to nie ma różnicy. W Bad Company gram 12 na 12 i dla mnie jest ok. Nie czuję jakby czegoś było mało.

DICE nawet ostatnio w wywiadzie mówiło że Battlefield: Heroes będzie miał tylko 8 na 8 bo żeby trzeba było więcej to trzeba mieć bardzo mocnego PeCeta.

Widać że DICE patrzy również na posiadaczy komputerów słabszej klasy i bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować