Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pokochaj klasykę! Nowe tytuły w serii eXtra Klasyka

48 postów w tym temacie

Oprócz Codemned, reszta powinna kosztować 10 zł. The suffering, ileż to można wałkować. Szkoda, że to tylko czysty marketing, a nie rzeczywiście rozszerzenie bogatej oferty tanich tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no pojawią się ciekawe tytuły... Grałem kiedyś w The Suffering, całkiem przypadkiem i muszę przyznać godna zainteresowania. Pozostałe tytułu muszę przyznać też niczego sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh... a nie mogli dać w taniej serii również 2 dodatku do AoE? :)
jak dla mnie to dość słaby rzut, ale jest to rzecz gustu... dwie gry mam, a reszty nie chcę- czekam na następny (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niecałe 20zł? Zapewne kiedyś się skuszę na Sega Rally. Może w wakacje? Może później, bo na wakacje planuje kupić sobie Lost Planet ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi coś umknęło, czy to koniec z "już za dwa tygodnie ujawnimy pierwszy tytuł z nowego rzutu!"? Ooo, dzięki ci CDP!
Jak dla mnie nic ciekawego, chociaż same gry nie są złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 20:11, Ecko09 napisał:

Niecałe 20zł? Zapewne kiedyś się skuszę na Sega Rally. Może w wakacje? Może później,
bo na wakacje planuje kupić sobie Lost Planet ;P


ja czekam, aż lost planet sie pojawi w xk... w sumie mogłbym miec za 10 zeta, jakbym sie uparł i kupił konto steam z LP, ale wole miec pudełko... moze nawet przy tej okazji upoluje jakas tanie lp w platynie.

Co do tematu, rzut do d***upy imo, tylko dodatek do aoe jest naprawde ciekawy, reszta mniej, choc nie twierdze, ze nie znajdzie sie ktos chetny... z drugiej strony - moze to nie koniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrzut wygląda dobrze, oczywiście nie każdego zadowoli ale taka jest kolej rzeczy.
Myślę nad The Suffering ale tylko ze względu na (i tak słabszego od "jedynki") Ties That Bing (wat? Co to znaczy?).
A RTSy już sobie darowałem:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, SEGA już w XKN?! Wydawało mi się, że ta gra miała swoją premierę dosłownie parę miesięcy temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak już kilka osób przyznało niestety praktycznie wszystkie tytuły są wałkowane od dłuższego czasu. Jednak chyba się skuszę na Sega Rally.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Condemneda przyszpilę, o ile gdzieś leżakującego z TopSellera za 20 zł nie znajdę. Miałęm pecha, i w okresie promocji nawet w MM nie było ;) No ale kupić, i tak kupię. Reszta nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nic ciekawego nie ma - co najwyżej Outrun mógł by być ale i tak póki co nic nie mam zamiaru z nowego zrzutu kupić. Sonic byłby też ciekawy ale 20zł za taką grę a nawet kolekcję gier nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sege Rally na szczescie udalo mi sie kupic na wyprzedazy w biedronce za 10zł w edycji premierowej także zrobiłem chyba niezły interes. Z tego rzutu podoba mi się tylko AOE III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować