Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pokochaj klasykę! Nowe tytuły w serii eXtra Klasyka

48 postów w tym temacie


No własnie, dawno żadnego rzutu do xkn nie było, ale tym razem nic dla mnie- może jedynie Condemned.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę, to gry Sega Rally oraz Condemned były w tej super ekstra noworocznej promocji, po super ekstra cenie 19,99zł. Teraz, gdy ta (moim zdaniem) badziewna promocja się skończyła, to te gry jeszcze staniały... Haha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 20:32, Igor FCBayern napisał:

Kurczę, SEGA już w XKN?! Wydawało mi się, że ta gra miała swoją premierę dosłownie parę
miesięcy temu :)


Ta tylko że w Biedroce za dyche było już.Mi osobiscie brakuje podstawki AoE III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzut nawet nawet. Być może sprawię sobie dodatek do AoE III, bo podstawka bardzo mi się podobała, a w rtsy za często nie grywam. Wyścigi w ogóle mnie nie pociągają, Sufferinga mam, a Condemned... cóż, różne czytałem opinie o tytule i na razie się wstrzymam. Zresztą może wyjdzie jeszcze parę ciekawych tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"the War Chiefs"
Chyba "The Warchiefs" :)
Gram.pl jak zwykle kozaczy błędami :P

Z tych "klasyk" nic mnie nie zainteresowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze jest to,że w ciągu dwóch miesięcy gry zdrożały zamiast stanieć. The Suffering był za dychę jako saga, Sega Rally również. W dodatku Rise & Fall. Ale to jest Polska więc takie coś jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry po angielsku, nie ładnie zawsze były polskie wersje językowe. Z tego rzutu podoba mi się dodatek do AoE III, podstawkę mam i podoba mi się, ale jakoś zawsze było mi żal 60/40 zł na dodatki. Za tyle już na pewno kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak z Kolekcją Klasyki nie powalczycie. Nie ma zmiłuj.

Do tego jeszcze nie wiedzieć czemu CDP ładuje wszystko do NXK. Ludzie, jak klasyka, to klasyka,a nie czyszczenie magazynów. Jak chcecie serii wyrobić markę to nie ładujecie do niej wszystkiego jak leci. Żeby obniżyć cenę wystarczy ją obniżyć, nie trzeba gry wsadzać do NXK.

Później człowiek przegląda katalog "klasyki" i połowa tytułów mu nic nie mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakże dobrze rozumiem takie podejście jak Twoje, bo jeszcze parę miesięcy temu pisałem posty o podobnej treści :).

Niestety z czasem przyszło zrozumienie, że nazwa serii nie jest szczególnie ważna dla niektórych wydawców, bo nie traktują tego jako markę, która może stracić swoją siłę i przestać być rozpoznawalna jako coś oznaczającego klasykę, towar z górnej półki i w dodatku za niewielką cenę. Towar, który można brać w ciemno. Teraz eXtra Klasyka to po prostu inna nazwa taniej serii, gdzie lądują rzeczy lepsze i gorsze, i jeśli się nie przypatrzysz to możesz równie dużo stracić co zyskać na takim zakupie. A to żadna marka. Żadna rewelacja.

A z tego rzutu tylko The Suffering przyciągnęłoby moją uwagę, gdyby nie to, że już mam z TS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować