Zaloguj się, aby obserwować  
TBKPredator

Aliens vs. Predator 3 - temat ogólny

837 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2009 o 10:11, Crew_900 napisał:

Ta gra to będzie akcja !
Ci co boją się grać w Stalkera lepiej tego niech nie kupują xD

Pamiętam , jak graliśmy z bratem w demo Avp 1.Wychodziło się tam z wozu Marines i czekało na obcych.
Zawsze było: "O nie oni już idą xD".
Avp2 miał genialny klimat, trochę grałem przez sieć i nawet dobrze mi szło.
Mam nadzieję , że w Avp3 oprócz poprawienia grafiki ulepszą też gre przez sieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się przede wszystkim doczekać kampanii marines. Stary chłop niby jestem, ale gdy jest ciemno, słuchawki na uszach i żona dotknie pleców, bo podaje mi herbatę, to mało w gacie nie robiłem ze strachu. To jest ZUA gra. Zajawki wskazują, że klimat będzie należyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, obejrzałem ostatnio wszystkie chyba trailery, gameplay''e, poczytałem zapowiedzi itp itd. I co mogę powiedzieć? Są bardzo filmowe, aż czuć w nich klimat wszystkich filmów o Alienie i Predatorze. Jeżeli tylko sam gameplay (ze złożonością, nietuzinkowością itd na czele) będzie tak samo dobry, jak klimat wszelkich trailerów (a nie zwykła, sztampowa młocka dla casuali, byle łatwo, prosto i dla wszystkich), to już się gierki nie mogę doczekać. Ale że ostatnio jest moda na prostą, krótką tandetę, za to nafaszerowaną mniej lub bardziej bezmyslną akcję, opartą na skryptach, kierowaną niby do dorosłych, hardcore''owców, ale w rzeczywistości tak prostych, ze nawet 10-cio letni Jasiu przeszedłby grę jedną reką, drugą tworząc poemat o smoku i księżniczce, więc z wypowiedziamii w stylu "to będzie murowany hit!" na razie wolę poczekać, aż okaże się, czy Rebellion stworzy grę o równie ekscytującej treści, co forma, czy też "dopakuje" formę, treść pozostawiając miałką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 14:04, NLX napisał:

(...)


Też mam trochę tych co ty obaw...

Jednak jestem dobrej myśli, bo pierwsza część AvP stworzona też właśnie przez Rebellion, była genialna. Pierwsza część bije dwójkę na głowę pod każdym względem. Ta muzyka... i te dźwięki i te Alieny... ;-)

Grało się oj grało... Z sercem w gardle. Dwójka mnie już tak nie porwała. Zbytnie uproszczenia i (moim zdaniem) udziwnienia - urządzenie do regeneracji "many" u Predzia, za wolny i zbyt wytrzymały Obcy, w zasadzie brak muzyki...

Czekam na AvP z niecierpliwością i bardzo liczę na to, że Rebellion nie zawiedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Feno:

Wiesz, faktem jest, że AVP1 było świetne. Z drugiej strony, od jego wydania minęło kupę lat. Zmienili się ludzie w studiu, zmieniły się trendy w branży. Kiedyś, aby zarobić na grze, musiała ona być naprawdę dopracowana, ciekawa, długa, wciągająca. Teraz z kolei, by zarobić, musi mieć świetną grafikę, być prosta, łatwa i przystepna, by tłumy casuali nie czuły się w niej zagubione.

Stąd niestety nie wyciągałbym wniosku, że skoro AVP1 było fajne i tworzone przez tą samą grupę, to AVP3 też takie będzie. Choć inna sprawa, że tego (aby jednak było) bym sobie i Wam z całego serca życzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 21:21, NLX napisał:

Feno:

Wiesz, faktem jest, że AVP1 było świetne. Z drugiej strony, (...)


Wiem, wiem...
Mam jednak nadzieję, że AvP będzie na tyle wymagające, że nie przeskoczę gry w kilka godzin.

Dnia 23.12.2009 o 21:21, NLX napisał:

Stąd niestety nie wyciągałbym wniosku, że skoro AVP1 było fajne i tworzone przez tą samą
grupę, to AVP3 też takie będzie. Choć inna sprawa, że tego (aby jednak było) bym sobie
i Wam z całego serca życzył.


Z tego również zdaję sobie sprawę. Liczę jednak po cichu, że gra będzie świetna :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, zazwyczaj przechodziłem obojętnie obok gier związanych w jakiś sposób z filmami i komiksami. Jednak teraz, kiedy zobaczyłem trailery i początkowy "look" na multi AvP, to coś we mnie drgnęło.
Chyba pójdzie pierwszy pre-order w historii mojego pobytu na gramie.
Tym bardziej, że od 14 mam ferie, więc będę miał dużo czasu na grę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 01:53, luq napisał:

Kurde, zazwyczaj przechodziłem obojętnie obok gier związanych w jakiś sposób z filmami
i komiksami. Jednak teraz, kiedy zobaczyłem trailery i początkowy "look" na multi AvP,
to coś we mnie drgnęło.
Chyba pójdzie pierwszy pre-order w historii mojego pobytu na gramie.
Tym bardziej, że od 14 mam ferie, więc będę miał dużo czasu na grę :D


Od razu CI powiem - nie radzę kupować na gramie, a tym bardziej pre-orderów. Roztaczają wspaniałe wizje o tym, jak to szybko będziesz mieć grę, a jeśli kolekcjonerkę, to w ogóle 2 dni przed premierą. Znajomy zamawiał w swojej gramowej karierze 4 edycje kolekcjonerskie - ŻADNA nie przyszła w obiecywanym terminie, a tylko jedna z nich w dniu premiery. Najdłuższy czas oczekiwania - kilka dni PO premierze w sklepach. Nie mówiąc o tym, że ceny takie same jak w sklepach, tylko dopłacasz za koszt wysyłki.

Nie polecam, udenerwujesz się tylko, a to samo będziesz mógł mieć w sklepie - z mniejszą ilością nerwów i tak samo szybko (albo i szybciej).

BTW. Przepraszam za offtop, ale skoro padło o zamawianiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nie mogę się doczekać.
Ludzie którzy grali we wczesną wersję gry, narzekają że Predzio jest za silny, Alien jest w porządku a Marine za słaby. Ale...tak to powinno wyglądać moim zdaniem. Żeby był klimat, to Marine praktycznie na solo z Predatorem szans mieć nie powinien. Nie wiem jak będzie z trybami rozgrywki, ja deatchmatch i free for all od razu sobie daruję. Interesuje mnie ten tryb, gdzie jest proporcjonalnie każdej z ras - np. 1 predator, 2 alieny i 4 marine. I oczywiście współpraca na poziomie rasy. Ale nie wiem czy taki tryb będzie.
Acha i jeszcze jedno - co z kuszą predatorów? Będą nadal mieli możliwość jej użycia/zdobycia/posiadania? Jedna z fajniejszych broni jak dla mnie. Siatka też by się przydała. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.12.2009 o 21:28, Galadin napisał:

Ludzie którzy grali we wczesną wersję gry, narzekają że Predzio jest za silny, Alien
jest w porządku a Marine za słaby. Ale...tak to powinno wyglądać moim zdaniem. Żeby był
klimat, to Marine praktycznie na solo z Predatorem szans mieć nie powinien.


Jeśli chodzi ci o single player to przyklasnę i przyznam ci rację jeśli jednak o multi - tu balans musi być, jeśli jedna rasa będzie silniejsza od innych to po prostu nikt marines nie będzie grał i rozgrywki szybciej się ludziom znudzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Multi multim, mam nadzieje, że w singlu starcie Alien vs Pred będzie troche lepiej zrealizowane niż to było w dwójce, gdzie całość sprowadzała się do cofania i kręcenia w kółko, mieląc jednocześnie łapkami. Jak na "boss fight", było to cokolwiek żałosne. "Ekscytująca" część tej walki to było jedynie pilnowanie, by nie uciec za daleko i dać się zastrzelić.
Podobnie Marine vs Predzio, gdzie wielki łowca nie potrafił trafić przez... hm, co to było, jakiś samochód? I można było biegać sobie dokoła owego wraku, spokojnie strzelając. Generalnie, Predzio ładnie budował atmosfere, ale jak już się pojawił, to wrażenie nie było zbyt imponujące.
Wprawdzie nie jest to typ gry, gdzie "boss fighty" mają szczególny sens, ale jednak dla mnie się liczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szukałem i szukałem...wymagań sprzętowych jeszcze nie podano? Oo
W sumie gra się już tłoczy, itp. a dalej na sieci nie umiem tych wymagań znaleźć, albo ja źle szukam albo jeszcze nie ma... Jeśli ktoś coś wie na ten temat to poproszę o linka ;)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom, dziwne to trochę, po sieci krąży jakaś wersja beta3 ( pirat? demo? - nie mam pojęcia) tam w readme/ logu też w system specs jest: not specified :/
Chyba pozostaje nam jeszcze trochę poczekać...
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 19:16, Pariah napisał:

Nom, dziwne to trochę, po sieci krąży jakaś wersja beta3 ( pirat? demo? - nie mam pojęcia)
tam w readme/ logu też w system specs jest: not specified :/
Chyba pozostaje nam jeszcze trochę poczekać...
Pozdrawiam


Ta "beta" to bzdura, nic takiego nie ma, a wymagania podane w sklepie gram ktoś sobie wymyślił bo oficjalnie nie zostały jeszcze podane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja, teraz je zauważyłem... Cóż, nawet jeśli są "wyssane z palca" to po tym co widać na trailerach i gameplayach, to bardziej bym się skłaniał, że będzie to minimum a na pewno nie recommended :) (no chyba, że silnik gry jest na prawdę mistrzowsko zoptymalizowany, ale kiedy ja ostatnio widziałem dobrze zoptymalizowaną grę?....szczerze nie pamiętam...)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, czy aż takie minimum?
Wydaje mi się, że te podane przy pre-orderze, to takie optymalne wymagania. Tzn, do grania na, że tak powiem, na medium. Ale w sumie, to sam nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować