Zaloguj się, aby obserwować  
TBKPredator

Aliens vs. Predator 3 - temat ogólny

837 postów w tym temacie

Dnia 23.02.2010 o 21:47, Crew_900 napisał:

W moje gry weź prawym na grę i uruchom w Dx9

W DX9 niestety jest to samo, ale dzięki jeszcze sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 21:45, prior1 napisał:

Mam poważny problem z tą grą. Zacznę od tego że gram po windows 7 32-bit. Grę kupiłem
w preorderze, zainstalowałem bez problemu, a schody zaczęły sie kiedy zacząłem grać w
singiel, a mianowicie podczas wczytywania nowej misji gra mi się wiesza, tzn, przestaje
odpowiadać. Nie wiem o co chodzi, bo zasoby komputera jeśli chodzi o procesor i pamięć
nie są w dużym stopniu wykorzystywane. Mam dosyć szybki komputer więc problem chyba nie
leży w hardwarze. Poza tym kiedy za którymś razem uda mi sie jakimś cudem odpalić kampanie
gra chodzi mi bardzo płynnie tylko czasem potrafi się na chwile przywieścić podczas doczytywania
planszy.Nie wiem w czym jest problem, może gra krzaczy się przez jakąś aplikacje, a może
po prostu problem tkwi w kiepskiej optymalizacji.( w demo nie było u mnie takich problemów,
ale grałem pod XP-ekiem).
Proszę o jakąś pomoc i z góry dziękuje za odpowiedz.

Na to raczej nie ma rady..., musimy czekać na patcha optymalizacja gry jest na poziomie bardzo niskim ja mam też dość nowego kompa, też bardzo krótko trwają wczytywania do gry i nie zamula się gra podczas grania na bardzo wysokiej grafice..., a mimo to wywala i to z Multi i to z Singla.
Jedynie spróbuj jeszcze z defragmentować grę, lub z chache'ować pliki gry i uruchom kompa ponownie to na jakiś czas pomorzę ;) ale nie na długo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 21:50, Mich4elos napisał:

> Mam poważny problem z tą grą. Zacznę od tego że gram po windows 7 32-bit. Grę kupiłem

> w preorderze, zainstalowałem bez problemu, a schody zaczęły sie kiedy zacząłem grać
w
> singiel, a mianowicie podczas wczytywania nowej misji gra mi się wiesza, tzn, przestaje

> odpowiadać. Nie wiem o co chodzi, bo zasoby komputera jeśli chodzi o procesor i
pamięć
> nie są w dużym stopniu wykorzystywane. Mam dosyć szybki komputer więc problem chyba
nie
> leży w hardwarze. Poza tym kiedy za którymś razem uda mi sie jakimś cudem odpalić
kampanie
> gra chodzi mi bardzo płynnie tylko czasem potrafi się na chwile przywieścić podczas
doczytywania
> planszy.Nie wiem w czym jest problem, może gra krzaczy się przez jakąś aplikacje,
a może
> po prostu problem tkwi w kiepskiej optymalizacji.( w demo nie było u mnie takich
problemów,
> ale grałem pod XP-ekiem).
> Proszę o jakąś pomoc i z góry dziękuje za odpowiedz.
Na to raczej nie ma rady..., musimy czekać na patcha optymalizacja gry jest na poziomie
bardzo niskim ja mam też dość nowego kompa, też bardzo krótko trwają wczytywania do gry
i nie zamula się gra podczas grania na bardzo wysokiej grafice..., a mimo to wywala
i to z Multi i to z Singla.
Jedynie spróbuj jeszcze z defragmentować grę, lub z chache''ować pliki gry i uruchom kompa
ponownie to na jakiś czas pomorzę ;) ale nie na długo :P

Więc przyjdzie nam czekać na patcha, a na razie gra powędruje na półkę. Mam tylko nadzieje że Rebelion nas, PC - towców, nie oleje i jakiegoś patcha wyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się dzisiaj działo na konsoli, to po prostu nie mogę przez to żyć. Z "moralnego" obowiązku rozpocząłem kampanie marines. Po jakimś tam czasie dobijam do bossa zwanego

Spoiler

Matriarch

, wielkie zwierze. W każdym razie niszczę te dwie rozżarzone beczki zawierające substancję wybuchową. Na około mnie znajduje się masa obcych, pojawia się komunikat, żeby aktywować przełącznik. Podbiegam, przytrzymuję X(gram na konsoli), dostaję dwa hity ze strony obcych, mam prawie 0 jednostek życia. Włącza się filmik, cieszę się, otrzymuję osiągnięcie za pokonanie tego stwora, a tu nagle: You are died/load checkpoint. Ten glitch do końca pogrzebał grę w moich oczach.

Ocena gry: 25% na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 23:09, cypers napisał:

Co się dzisiaj działo na konsoli, to po prostu nie mogę przez to żyć. Z "moralnego" obowiązku
rozpocząłem kampanie marines. Po jakimś tam czasie dobijam do bossa zwanego

Spoiler

Matriarch

,
wielkie zwierze. W każdym razie niszczę te dwie rozżarzone beczki zawierające substancję
wybuchową. Na około mnie znajduje się masa obcych, pojawia się komunikat, żeby aktywować
przełącznik. Podbiegam, przytrzymuję X(gram na konsoli), dostaję dwa hity ze strony obcych,
mam prawie 0 jednostek życia. Włącza się filmik, cieszę się, otrzymuję osiągnięcie za
pokonanie tego stwora, a tu nagle: You are died/load checkpoint. Ten glitch do końca
pogrzebał grę w moich oczach.

Ocena gry: 25% na 100%.


Nie ma to jak wzorowe użycie opcji "spoiler" :P... anyways ja grę przeszedłem więc nie mam się co obrażać, ale teraz żałuje, że kupiłem AvP. Single żałośnie krótki, gra posiada masę niedociągnięć a multi to lag-fest. Gdyby nie Steam już by ta gra wisiała na serwise aukcyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 21:45, prior1 napisał:

Mam poważny problem z tą grą. Zacznę od tego że gram po windows 7 32-bit. Grę kupiłem
w preorderze, zainstalowałem bez problemu, a schody zaczęły sie kiedy zacząłem grać w
singiel, a mianowicie podczas wczytywania nowej misji gra mi się wiesza, tzn, przestaje
odpowiadać. Nie wiem o co chodzi, bo zasoby komputera jeśli chodzi o procesor i pamięć
nie są w dużym stopniu wykorzystywane. Mam dosyć szybki komputer więc problem chyba nie
leży w hardwarze. Poza tym kiedy za którymś razem uda mi sie jakimś cudem odpalić kampanie
gra chodzi mi bardzo płynnie tylko czasem potrafi się na chwile przywieścić podczas doczytywania
planszy.Nie wiem w czym jest problem, może gra krzaczy się przez jakąś aplikacje, a może
po prostu problem tkwi w kiepskiej optymalizacji.( w demo nie było u mnie takich problemów,
ale grałem pod XP-ekiem).
Proszę o jakąś pomoc i z góry dziękuje za odpowiedz.


jak juz pisałem wczesniej jezeli jestes posiadaczem radka to zmien sobie stery na 9.12 poma ga mi po zmianie pomogło juz sie nie wieszało i nie wywalało do windy , jeszcze jest hotfix tez bym ci radził zainstalowac Catalyst_9.12_Hotfix_Win7_Vista_8.682.2RC1
pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 13:35, IronBrother napisał:

Nigdzie nic na ten temat nie znalazłem. Jaki można mieć maksymalny level w multiplayer?


o ile dobrze pamiętam to 40. jednak prawdopodobne jest, że przy wypuszczaniu DLC zwiększą ilość rang, dodadzą nowe skiny i prawdopodobnie mapy. bo ta gra może jeszcze bardzo się zmienić jeżeli zaczną nas karmić DLC. tylko będziemy płacili za coś co powinno być w grze od początku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zabić królową (chyba) alienów w drugim rozdziale marine? Pasek jej życia się jej nie zmniejsza, a strzelanie do niej również nic nie daje. Do tego dochodzi cała masa obcych, którzy co chwila się respawnują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 17:24, Kraju napisał:

Jak zabić królową (chyba) alienów w drugim rozdziale marine? Pasek jej życia się jej
nie zmniejsza, a strzelanie do niej również nic nie daje. Do tego dochodzi cała masa
obcych, którzy co chwila się respawnują.


Najpierw

Spoiler

musisz przełącznik który jest na brzegu podwyrzszenia na którym ona stoi.
Potem po chwili Tequila powie Ci, że masz strzelić w dwa ''kanistry'' po jej bokach do których jest przyczepiona.
Potem znów Tequila powie Ci, że masz przełączyć ten przełącznik co na początku

i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. Zaraz ją pokonam. I sry za spoiler w powyższym poście, jakoś nie zwróciłem na to uwagi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 15:21, massive-77 napisał:

> Mam poważny problem z tą grą. Zacznę od tego że gram po windows 7 32-bit. Grę kupiłem

> w preorderze, zainstalowałem bez problemu, a schody zaczęły sie kiedy zacząłem grać
w
> singiel, a mianowicie podczas wczytywania nowej misji gra mi się wiesza, tzn, przestaje

> odpowiadać. Nie wiem o co chodzi, bo zasoby komputera jeśli chodzi o procesor i
pamięć
> nie są w dużym stopniu wykorzystywane. Mam dosyć szybki komputer więc problem chyba
nie
> leży w hardwarze. Poza tym kiedy za którymś razem uda mi sie jakimś cudem odpalić
kampanie
> gra chodzi mi bardzo płynnie tylko czasem potrafi się na chwile przywieścić podczas
doczytywania
> planszy.Nie wiem w czym jest problem, może gra krzaczy się przez jakąś aplikacje,
a może
> po prostu problem tkwi w kiepskiej optymalizacji.( w demo nie było u mnie takich
problemów,
> ale grałem pod XP-ekiem).
> Proszę o jakąś pomoc i z góry dziękuje za odpowiedz.
>

jak juz pisałem wczesniej jezeli jestes posiadaczem radka to zmien sobie stery na 9.12
poma ga mi po zmianie pomogło juz sie nie wieszało i nie wywalało do windy , jeszcze
jest hotfix tez bym ci radził zainstalowac Catalyst_9.12_Hotfix_Win7_Vista_8.682.2RC1
pozdr.

Ok, dzięki za rade. Faktycznie spróbuje jeszcze ze sterami pokombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w misji obcym.A misja jest to pierwsza misja obcym gdzie zabijasz sztuczną inteligencje,sceneria jest to jakby świątynia gdzie pracują naukowcy i ich strażnicy(właśnie roboty).I mój prblem polega natym że nie mogę dosytać się do budynku gdzie zamkneło się dwóch ludzi ,wie jak to rozwiązac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować