Zaloguj się, aby obserwować  
TBKPredator

Aliens vs. Predator 3 - temat ogólny

837 postów w tym temacie

Nie wiem czemu ale u mnie gra momentami spada do 1 fps, szczegolnie kiedy spojrze w ogien lub swiatlo. Moj komputer to radeon 4870, 2 rdzeniowy proc i 4 gb ramu ddr 3, takze wymagania spelnia spokojnie zeby grac w directx 9. Sterowniki 10.2 Catalyst najnowsze o ile sie nie myle, zakladam wiec ze to wina gry. Wszystko dziala po czym w ulamku sekundy mam pokaz slajdow na ekranie bez jakiegokolwiek powodu, moze byc masa przeciwnikow i sie nie zatnie, a moze nie byc nikogo i jest masakra.


ps. Zapomnialem dodac ze mam viste 64 bit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sterowniki.... najnowsze nie znaczy najlepsze... imho 10.2 to crap totalny ( przynajmniej na razie) gdy to zainstalowałem fps''y w grach mi dropły nawet o 50 %.(HD4850 512MB) Wróć do jakiś starszych... dla mnie dalej najlepsze to 8.12 ale dla twojej karty 9.6 też powinny śmigać...
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla GeForce też . Nowa gra i nie było nic przeznaczone dla niej ze sterowników . Normalnie to po premierze nowych gier dodawali info w nowych sterach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 21:21, Crew_900 napisał:

Wiecie, że jak do kompa podłączy się pada to w grze automatycznie włącza się aimbot ? -.-


OMG.. No to niezły port, skoro nawet nie usunęli tego.. o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I właśnie się wyjaśniło skąd się biorą tak zwani "PRO" gracze . Podłączyli sobie pada i ciule mają automatyczne namierzanie . Nic dziwnego że Marine tak wymiatają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupilem edycje kolekcjonerska/specjalna na pc i nigdzie w srodku nie widze info o tym,jak zamowic koszulke...plyty sa, facehugger jest,kod na skiny do multi tylko info o koszulce brak, help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeehhh..., a mnie już powoli AvP zaczyna się nudzić :< po 2 tygodniach grania :( szkoda ;/, spodziewałem się czegoś fajniejszego w tej nowej części, a tu taka krócizna... z 3 trybami fajnymi i małą ilością mapek...
Szkoda mi tych 100 zł wydanych teraz na tą grę ;/, tak jak mówiłem ta gra zasługuję bardziej na cenę 20 zł a nie 100!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 05:26, Pariah napisał:

sterowniki.... najnowsze nie znaczy najlepsze... imho 10.2 to crap totalny ( przynajmniej
na razie) gdy to zainstalowałem fps''y w grach mi dropły nawet o 50 %.(HD4850 512MB)
Wróć do jakiś starszych... dla mnie dalej najlepsze to 8.12 ale dla twojej karty 9.6
też powinny śmigać...
Pozdrawiam


Ati Catalyst 9.6 u mnie kompletnie nie dzialaja, po ich zainstalowaniu wyskakuje komunikat ze nie odnalazl urzadzenia ktore wykorzystywalo by te sterowniki. Wrzucilem 9.11 zamiast tego. Niestety...zadnej roznicy gra dalej tnie jak spojrze sie w wiazke siwatla, tak samo mialem w Modern Warfare 2 kiedy patrzylem pod slonce, lub w ogien. Nie wiem co jest nie tak w mojej konfiguracji, za to gry na d10 smigaja bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 20:36, sirHAHA napisał:

Ja się wtrące z małym pytaniem, jaka broń jest najlepsza u Predzia? Dysk czy działko?
Tylko nie mówcie żę miny/kijek....



No raczej kijek najwięcej obrażeń zada -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2010 o 16:26, Ecko09 napisał:

Ma ktoś z was jakieś problemy z wydajnością? Gra tnie się u mnie co chwila :/ komp w
podpisie.


Dobra, już nie potrzebuje pomocy. Kasuje te gre. Teraz po wczytanu save i przejściu paru kroków całkiem się zwiesiła. Nie będę tracił na nią nerwów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
mam dwa problemiki z tą gierką!!
Misje marine przebiegły o dziwo bez zarzutu,ale mam problem z alienem,konkretnie z tym szybem wentylacyjnym w którym ginie inny obcy,otrzymuje podpowiedz,ze mam uszkodzić zasilanie tego szybu,ale nie moge odnaleźć tych bezpieczników,więc smigam ogonem we wszystko co sie swieci i dupa.moze kojarzycie ten etap gry i wiecie co robie nie tak!!
Drugi problem poważniejszy,to brak obrazu przy grze predatorem,mam widok przez maske,czyli poziom energi,zblizenie itp,ale dalej tylko mgła,zero jakiego kolwiek otoczenia!!
Jestem nowicjuszem w tych kwestiach,więc tłumaczcie jak dziecku:-)
Z góry dzieki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym szybem to schodzisz na dół tylko sprintem musisz

Drugi problem to nie wiem ale czy masz włączone AA ? Jak masz to wyłącz . Jeżeli grasz na Dx11 to zmień na dx9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować