Zaloguj się, aby obserwować  
TBKPredator

Aliens vs. Predator 3 - temat ogólny

837 postów w tym temacie

Witam,
mam prośbę do nieco bardziej doświadczonych graczy w multiplayerze. Czy ktoś mógłby mnie nauczyć w to grać albo wytłumaczyć jak się walczy wręcz? Grając wczoraj obcym dostawałem sromotne baty od żołnierzyka a wyglądało to prawie cały czas tak samo. Podbiegałem do niego zadając silny lub szybki cios, po czym on był wstanie powalić aliena jednym ciosem i ten zanim się pozbierał, po serii z karabinu pływał we własnym kwasie...
Myślałem, że gra jest tak zbalansowana do dzisiaj, gdy grając marine dostawałem od... aliena.
Pomimo uderzeń z kolby robak zaraz po tym był w stanie zadać cios i mnie załatwić. Ktoś może mi wytłumaczyć, dlaczego to ja grając jednym czy drugim wykładałem się na długi czas, dłuższy niż moi przeciwnicy i czy ranga ma wpływ na tego typu zdolności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli grasz alienem, twoim pierwszym ciosem, powinien być cios z daleka (LPM przy wciśniętym shifcie), następnie chwycenie powalonego marine. Inną kombinacją jest ciężki + lekki atak, jednak sprawdza się tylko wtedy gdy przeciwnik Cię nie widzi, bądź jest noobem. W przeciwnym razie skontruje on Twój ciężki cios w trakcie "ładowania", tym samym powalając Cię na ziemię (śmierć możliwa w 90%). Ogólnie grając obcym staraj się pozostawać w cieniu, najlepiej przyklejonym do sufitu/ściany i atakować z zaskoczenia. W walce wręcz górą jest predator, zaś z daleka może podziurawić Cię marine, tak więc lepiej nie wychylać głowy niepotrzebnie. Jeśli z kolei grasz jako marine, przy walce z obcym, obserwuj jego ruchy. Strzelaj jak najwięcej, a gdy zauważysz że przeciwnik masowo uderza lekkimi atakami zastosuj technikę blok + kontra kolbą (właśnie wtedy powalasz obcego). Wbrew pozorom po wyćwiczeniu (przynajmniej mnie) najłatwiej gra się właśnie marine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień polska premiera nowego filmu o Predatorach (Predators) więc narobiłem sobie smaku na tą grę. Skończyłem grając w nieszczęsne demo po którym mam same najgorsze opinie o tej grze. Powiedzcie mi - co się zmieniło do dzisiaj? Z newsów wynika że gra po prostu tonie razem z twórcami. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie zmieniło, mogę nawet dodać że spieprzyli sprawę .
Gra tragedia, wczoraj ją usunąłem, tyle nerwów miałem przez te nieszczęsne multi, że szkoda gadać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, otóż niedawno postanowiłem sobie znowu pograć w AvP, ale kiedy otworzyłem podmenu multiplayera, to nie mogę się dołączyć do żadnej gry - i opcja gry rankingowej jak i nierankingowej są nieaktywne. Zauważyłem jednak, że w okienku po prawej stronie wyświetla się komunikat "Tworzenie grupy", który po paru sekundach zmienia się na "Upłynął limit czasu połączenia z grupą"(lub podobny) i znowu "Tworzenie grupy" itd. Poprzednio takich błędów nie było, a w wyszukiwarce serwerów Steama widoczne są aktywne serwery. Czy ktoś z Was ma pomysł, co powinienem zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra naprawdę nie jest przemyślana, weźmy choćby pod uwagę zakończenia Predatora i Marine .
Jest to pod ziemią , gdzie zakończenie predatora kończy się wielkim bum ośrodka , potem Marine , też jest bum .
-.-
A brać pod uwagę to najpierw pred tam wchodzi i potem Marine, ale jak Marinem jest się tam to wszystko jest na miejscu .

michas93

Dzisiaj coś dużo graczy ma ten problem, ja osobiście nie gram w tą grę po jest poniżej minimum, ale sprawdziłem i u mnie co dziwo działa normalnie, chociaż serwerów jest koło może dwustu a graczy zero xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zmienić język na Polski? Klikam PPM na grę w steamie, wchodzę w właściwości, następnie w jeżyk i wybieram Polski a mimo to po włączeniu gry jest ona ciągle po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 14:34, GoToSle3p napisał:

Mam pytanie dużo ludzi gra na multi ??


Nie i tyle w tym temacie. Jak znajdziesz 2 serwery pełne to masz szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 14:46, sylwasss napisał:

> Mam pytanie dużo ludzi gra na multi ??

Nie i tyle w tym temacie. Jak znajdziesz 2 serwery pełne to masz szczęście.

To dziwne, bo jeszcze tydzień temu nie miałem żadnego problemu z znalezieniem odpowiedniego serwera, na którym jest sporo graczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować