Zaloguj się, aby obserwować  
TBKPredator

Aliens vs. Predator 3 - temat ogólny

837 postów w tym temacie

Ukończyłem grę i mam parę spostrzeżeń, więc od początku:
Kampania marine, idź i wyłącz przełącznik, trochę takie denerwujące, na początku jeszcze fajnie, klimatycznie, a potem tylko do przodu i do przodu, fabularnie takie sobie, tu mnie zdenerwowało, nie wiemy co z Tequila, czy się uratuje czy nie, nie lubię takich rzeczy niedokończonych.
Także ten robot Weyland na końcu był strasznie przesadzony, 2 strzały i leżysz.

Predator, tu kampanii brak, najbardziej liczyłem na predatora właśnie, i najbardziej go z...
Energia na 5 strzałów, jakieś kurde miny, włócznia do rzucania lol, dysk bez naprowadzania, ogólnie tyle broni to o kant dupy rozbić, gdzie pistolet plazmowy, speargun i normalne miny, nie mówiąc już o tej włóczni?
Końcówka gry, to tylko dup, dup włócznia w kolejnych wrogów, wizje też mi się nie spodobały, system skokowy jako tako, ale to leczenie, to porażka, rozumiem, może było przesadzone w poprzednich częściach, ale tu wystarczyło dodać więcej energii, i obyłoby się bez jakichś sztylecików, na dodatek predator z bliska na 3 strzały, gdzie ta moc?
Finishery denerwujące, nie ma to jak oglądać przez kilka sekund coś z czego się zaraz flaki wypruje, stanowczo za dużo czasu zajmują, powinni zrobić jakiś przycisk szybkiego skończenia.

Alien, tutaj początek mi się bardzo spodobał, taki klimatyczny, ale potem to już jakoś tak szybko te poziomy zleciały, do mechaniki nie mam zastrzeżeń, no może oprócz chodzenia po ścianach, wolałbym normalne "przyklejenie" na shifcie, a nie jakieś takie coś, co jeszcze się dziwnie zachowuje, krótka kampania, i na koniec dziwne zdarzenie z tą przemianą, królową to się w tym uniwersum rodzi, z tego co pamiętam, finishery niektóre fajne, ale np do infekowania tylko 2 animacje, już mi się nie chciało infekować potem.

Ale ogólnie mnie zdenerwowali zakończeniem, wypuszczą nowy crap w który mi każą grać;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ty gadasz zerohunter? tak to z marin to masz rację ale to z Tequillą nie,przecież jeśli już uratowaliśmy rekrutem Tequille to wiadome jest to że ona przeżyje skoro leży w "lodówce"wiecie o czym mówię ;p no i robot też zryty

co ty chcesz nawalać jak cienias plazmą tylko ta broń jest dla ludzi bez umiejętności radzenia sobie i dobrze że mało strzałów,miny co prawda nwm po co dali bo nie znoszę ich tu też masz rację,włócznia jest dobra a nie jak w avp2 że bijesz się nią, włócznia jest do żucania a nie do bicia....

Co niby z wizjami fakt wizja na aliena zryta ale na człowieka normala jak w filmie , "sztyleciki"w filmie też mógł się leczyć miał ala nożyki więc dodali klimat i dobrze zrobili a nie mogli dać mocniejszego pred.. bo wyrównane postacie muszą być "- - to jest "ciche zabijanie"specjalnie tak zrobili efektywnie,nie nawidzę tego jak można grać w multi robiąc to i naciskając tylko na"E"


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2012 o 23:18, GrimmjowPL napisał:

Ja gram jestem pro graczem jak coś to nick <<BD>>>Grimmjow Pl jak znajdziesz
takich jak ja to się fajnie gra bardzo chodzi o pro graczy pozdrawiam

Długo w to grasz? <<BD>>? To zapewne polski klan Bloody Devils jak domniemam?
Osobiście preferuję AvP2 na multi, ale pytam czy dużo ludzi gra bo nie wiem czy warto to instalować, jak nie ma grywalności to dam sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 23:24, Ajinur napisał:

Długo w to grasz? <<BD>>? To zapewne polski klan Bloody Devils jak domniemam?
Osobiście preferuję AvP2 na multi, ale pytam czy dużo ludzi gra bo nie wiem czy warto
to instalować, jak nie ma grywalności to dam sobie spokój.


Nie warto, wierz mi. Gra jest zabugowana, nudna i w większości ogranicza się do wciskania E.. AvP 3 może co najwyżej czyścić buty poprzednikowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2012 o 12:33, dizzy1942 napisał:

Nie warto, wierz mi. Gra jest zabugowana, nudna i w większości ogranicza się do wciskania
E.. AvP 3 może co najwyżej czyścić buty poprzednikowi.


Na single była jako tako, ale niestety liniowa i nie dająca wiele pola do manewru, po 10 latach spodziewałem się jakiejś rewolucji, ale powiedzmy, że gracze na konsoli muszą mieć też możliwość grania więc jestem w stanie zrozumieć te uproszczenia. Single nie każdemu się spodoba, ale myślałem, że chociaż multiplayer udoskonalą bo bądź co bądź w tej grze multiplayer jest najważniejszym aspektem. Spotykam się z coraz częstszą negatywną opinią od ludzi na temat multi, jest aż tak źle? to pewnie grywalności nie ma za dużej, chyba jednak wrócę do avp2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hoho zgadzam się z przedmówcami ale nie całkiem, znam ludzi którzy nie robią tego"E" są to pro gracze z nimi dobrze się gra i to bardzo jest to przyjemne tak że chce się grać jak w AvP2 i co do klanu masz racje to Bloody Devils miałem tam nick Robar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2012 o 23:11, GrimmjowPL napisał:

Hoho zgadzam się z przedmówcami ale nie całkiem, znam ludzi którzy nie robią tego"E"
są to pro gracze z nimi dobrze się gra i to bardzo jest to przyjemne tak że chce się
grać jak w AvP2 i co do klanu masz racje to Bloody Devils miałem tam nick Robar


Znaki interpunkcyjne Twym wrogiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2012 o 23:11, GrimmjowPL napisał:

Hoho zgadzam się z przedmówcami ale nie całkiem, znam ludzi którzy nie robią tego"E"
są to pro gracze z nimi dobrze się gra i to bardzo jest to przyjemne tak że chce się
grać jak w AvP2 i co do klanu masz racje to Bloody Devils miałem tam nick Robar

Prawdopodobnie mieliśmy okazję zagrać przeciw sobie w jednym z turniejów polskich organizowanych przez waszego lidera Ave.
Chyba jednak zostanę przy AvP2. Z tego co na razie widzę, Aliens colonial marines zapowiada się na taka małą kopię AvP, a to już zła nowina. Całe uniwersum AVP poszło w złą stronę.
Zostać przy klasyku i trwać w tym tyle lat...bezcenne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2012 o 20:28, GrimmjowPL napisał:

Hmmm w turnieju mówisz,grałeś predalienem na mnie jak byłem predem ? ja też zainstaluje
AvP2

Nie pamiętam dokładnie, ale to chyba ty grałeś dronem, a ja lighem, jakoś tak;p Stare dzieje, zainstaluj im więcej osób tym lepiej. Jestem ostatnim aktywnym graczem z |NH| ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować