Zaloguj się, aby obserwować  
TBKPredator

Aliens vs. Predator 3 - temat ogólny

837 postów w tym temacie

Dnia 22.02.2010 o 14:28, Crew_900 napisał:

Jak będziesz w multi grał to będzie można sobie wybierać skiny


Dzięki jeszcze nie grałem w multi tam jest taka opcja zapewne na zmianę skinów czy się mylę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś gra skacze spróbujcie wejść do folderu "Steam\steamapps\common\aliens vs predator\FMV\frontend" i w nazwie pliku facehugger.bik dodać np. .old "facehugger.bik.old".

Zniknie ten facehugger z menu , ale mi gra o wiele lepiej chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2010 o 12:18, Crew_900 napisał:

Weź tam weryfikację plików steam w tej grze .
Moje gry , prawym na przyciskiem myszki na Aliens vs. Predator , zjedź na sam duł , kliknij
i tam znajdziesz to


Zrobiłem tak, wykryło jakiś błąd,naprawiło, ale niestety dalej: "Gra w tej chwili jest niedostępna, proszę spróbować później" :(
Szanowni zgromadzeni, czy ktoś wie WTF ???
POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem jeszcze trochę w MP i przeszedłem kampanie predatora i obcego na "koszmarnym" poziomie (kampanię marine''a dopiero zacząłem na tym poziomie). Moja opinia jest nadal taka jaką przedstawiłem tu: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=45921&pid=568

MP mi się znudził po zdobyciu ponad 3k expa. Ze znajomymi może gra się fajniej niż z losowo dobranymi graczami ale tego nie mam jak sprawdzić... większość znajomych nie kupiła tej gry :)

Koszmarny poziom trudności jest o tyle ciekawy że bardziej zwraca się uwagę na potencjalne błędy żeby nie powtarzać misji od początku. Nieco więcej chowałem się obcym i predatorem na tym poziomie trudności niż jak grałem na wysokim poziomie. Na wysokim kilka razy ryzykowałem i szarżowałem na grupę przeciwników... na koszmarnym jednak zajmowałem się nimi pojedynczo :)

Jeszcze pewnie trochę w MP pogram... może dokończę kampanię marine''a na koszmarnym poziomie... i może jeszcze pozostałymi achievement''ami się zajmę (na razie mam 41/50). Uważam jednak że dużo czasu już przy tej grze nie spędzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 21:22, massive-77 napisał:

> Gra zoptymalizowana koszmarnie :(
> core 2 duo 2,7 Ghz
> geforce 9600 gt 512
> 3 GB ramu
>
> a momentami frezuje aż zęby bolą. spada do 2 fps tak jakbym w Gothic 3 grał
> w rezultacie musze grac na srednich detalach z kilkoma wyłaczonymi funkcjami
> a skoro to silnik unreal 3 no to już zupełnie ręce opadają bo z czym jak z czym
ale z
> tym silnikiem na tym kompie nie miałem do tej pory najmniejszych problemów


ja gram na amd 2x 5600
radku 4870 1gb
i 6 gb ramu gra chodzi bardzo płynnie
nie zauwazyłem czkawki
acz kolwiek miałem problem z uruchomieniem jej bo wywalało mi do windy ale juz sobie
z tym poradziłem :)


wkurzyłem się i odinastalowałem :( bedzie sie kurzyc na półce. szkoda tych 100 zł tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 2 h temu steam zakomunikował mi, że ma problemy z serwerami. Nie mogłem grać w mutli, więc wyłączyłem AvP, zrobiłem sobie przerwę.

A teraz włączam i patrzę: wszystkie ustawienia sterowania mam domyślne, konfigurację grafiki też na domyślnym, a co najgorsze - wszystkie staty zresetowane (1 level z 25). Co się mogło stać?

Czy ktoś z was też tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 17:58, IronBrother napisał:

Jakieś 2 h temu steam zakomunikował mi, że ma problemy z serwerami. Nie mogłem grać w
mutli, więc wyłączyłem AvP, zrobiłem sobie przerwę.

A teraz włączam i patrzę: wszystkie ustawienia sterowania mam domyślne, konfigurację
grafiki też na domyślnym, a co najgorsze - wszystkie staty zresetowane (1 level z 25).
Co się mogło stać?

Czy ktoś z was też tak ma?

Miałem to samo dokładnie gdy mi się rozłączył net podczas grania zresetowało mi ustawienia i z 16 lvla przeszło mi na 1-y ta gra mnie już zaczyna wkurwiać... co raz częściej mnie wywala z gry..., ciąglę daje defragmentacje, naprawiam plikami cache gówno daje uruchamiałem kilka razy kompa też gówno... ta gra jest strasznie słabo dopracowana, demko mnie tyle razy nie wywalało z gry co full wersja... zjebana ta gra jest jak nie wiem -,-, jak prędko nie wydadzą patcha do tej gry to będę sprzedawał ją na Allegro.pl bo mnie wkurzać porządnie zaczyna ta gra :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz Steam rozłączył serwery i znów mi wróciło do 1 lvl żal.pl -,-, p***dolę tę grę, dopuki jej nie dopracują nie będę w nią grać :o już dużo nerwów na nią straciłem, a przyjemności z niej miałem tylko przez 1 dzień..., super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 20:41, Crew_900 napisał:

Używasz jakichś wspomagaczy czy czegoś co daje ci za friko rangi ?

Jak za friko mi daje rangi?... zdobywam je sam, i mnie wkurza że co jaki błąd związany z netem mi cofa do 1 poziomu rangi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam poważny problem z tą grą. Zacznę od tego że gram po windows 7 32-bit. Grę kupiłem w preorderze, zainstalowałem bez problemu, a schody zaczęły sie kiedy zacząłem grać w singiel, a mianowicie podczas wczytywania nowej misji gra mi się wiesza, tzn, przestaje odpowiadać. Nie wiem o co chodzi, bo zasoby komputera jeśli chodzi o procesor i pamięć nie są w dużym stopniu wykorzystywane. Mam dosyć szybki komputer więc problem chyba nie leży w hardwarze. Poza tym kiedy za którymś razem uda mi sie jakimś cudem odpalić kampanie gra chodzi mi bardzo płynnie tylko czasem potrafi się na chwile przywieścić podczas doczytywania planszy.Nie wiem w czym jest problem, może gra krzaczy się przez jakąś aplikacje, a może po prostu problem tkwi w kiepskiej optymalizacji.( w demo nie było u mnie takich problemów, ale grałem pod XP-ekiem).
Proszę o jakąś pomoc i z góry dziękuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować